Autor Zpráva
mclick
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Náhrada za AdSense  — Diskuse.

Na internetu se objevil nový konkurent služeb společností Seznam, Google a Etarget.

Jedná se o systém s názvem mClick, který spustila Česká společnost Chovanec Media. Tento projekt si dává ambice získat do konce příštího roku pět procent českého trhu a plánu rozšíření na další evropské trhy.
jenikkozak
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Náhrada za AdSense  — Diskuse.

mmm
Není to poprvé, co tu bylo (původně ještě novinkami.enachodem) spamováno.
Chamurappi
Profil
Navrhuji ban pro pana enachod… za obdivuhodnou hloupost. Chodí sem mnoho let a stejně si troufne spamovat.
Petr ZZZ
Profil
Obdivuhodná hloupost, ani fascinující potíže s pravopisem, ani jeden zachovalý spam (kolik je jich smazaných, nevím) by asi na ban nestačily, nicméně...

Hm, jak bych to řekl... Rozeznávám dva typy majitelů webů. Pro první typ jsou pozice vedlejším, často dokonce nijak nezamýšleným výsledkem jejich záslužné tvorby cenného obsahu. Druhý typ webtvůrce se pachtí za pozicemi ve vyhledávačích a jeho weby nejsou brouzdalovi buď vůbec k ničemu, nebo je jejich užitek vedlejším a ne příliš vydařeným efektem honby za ranky a pozicemi. Mezi těmito dvěma základními typy či extrémy jsou přechody plynulé. Prošel jsem si část posledních enachodových příspěvků a pár článků na jeho webu a řekl bych, že spadá vcelku jasně do té druhé škatulky. Jeho aktivity na internetu obecně a na této diskusi zvláště bych proto označil jako zbytečné až obtěžující.

V otázce banu jsem přesto nerozhodný a domnívám se, že je to především otázkou nároku, který si tato diskuse klade. V tomto jednak nemám jasno a jednak mívám tendenci kárat za prohřešky (pravopis, chybějící diakritiku nebo jinak nedbalý písemný projev), které se zde tradičně spíše tolerují. Z těchto důvodů se v tomto konkrétním případě zdržuji hlasování, zároveň však chci zdůraznit, že snahy o ještě lepší úroveň diskuse zásadně vítám.
jenikkozak
Profil
Petr ZZZ:
kolik je jich smazaných, nevím
Recidiva by se trestat měla. Spam mu už smazán byl. Anonymní uživatel sem přišel hlásit, že si přečetl nějaký suprový článek na novinkách.enáchod. (A ten článek byl publikován v tentýž den, kdy sem byl ten spam přidán.) Je to déle než 4 a méně než 14 měsíců, přesně si datum nepamatuji.
Joker
Profil
Pro ban. Nenapadá mě žádný argument na jeho obhajobu.
Davex
Profil
Navíc si enachod asi neuvědomuje, že propaguje službu podnikatele, jehož aktivity jsou přinejmenším nestandardní - Webtrh: MClick.cz - Chovanec Media.
Petr ZZZ
Profil
Hrome, to jsou věci. — Nechce se mi vrážet čas do rešerší, s jakými (prozatím) de facto neuspěl televizní tým ani Česká obchodní inspekce, ale spokojím se s tím, že enachod porušil pravidla zdejší diskuse. Souhlasím s banem.
enachod
Profil
Já osobně využívám online generátory tlačítek na web. Je to rychlé a bez problému. Má to sice svá omezení , ale vždy jsem našel co jsem hledal. webitech.cz/online-generator-tlacitek-pro-web
Moderátor Str4wberry: Vyhozeno z Ozdobná tlačítka na web na SWEB.
jenikkozak
Profil
Do enachodovy sbírky spamů patří ještě ten, který se momentálně rozkládá v kontejneru.

Petr ZZZ:
Nechce se mi vrážet čas do rešerší, s jakými (prozatím) de facto neuspěl televizní tým ani Česká obchodní inspekce
Měl bys enachoda a Chovance vnímat jako dva rozdílné případy, které spolu zřejmě vůbec nesouvisejí.
Petr ZZZ
Profil
jenikkozak:
Neřeším, zda mclick/enachod ví, jaký je Chovanec člověk, ani zda to jsou dva různé subjekty a jaká je mezi nimi případně vazba. Enachod má ban kvůli chování na zdejší diskusi.
enachod
Profil
Prosím o názor na stránku webitech.cz. Provedl jsem tam několik úprav na základě doporučení a výsledek je tento.
Moderátor jenikkozak: Původní titulek: „Prosím o názor na stránku Webitech.cz“
Chamurappi
Profil
Přibližně před rokem ti tu byl udělen ban za spamování a za nehoráznou hloupost, že tu vůbec spamovat zkoušíš. Tak nazdar.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0