Autor Zpráva
weroro
Profil
Ahoj,

bolo by možné pouvažovať nad zmenou umiestnenia odkazov "Rozvržení kategorií" a "Prohodit poslední diskusi s kategoriemi"? Z môjho pohľadu by bolo užitočnejšie tieto odkazy umiestniť hore na pravú stranu, do riadku kde sa mi teraz zobrazuje "Přihlášen/a jako". Verím, že nie som jediný, kto túto funkciu využíva a dosť otravuje, hlavne na notebooku, keď musím scrollovať aby som sa k daným prepínačom dostal.

Ďakujem za vyjadrenie.
Str4wberry
Profil
Až se povede updatovat diskusi, tak by se nastavení rozmístění mělo ukládat do profilu, takže by prohození mělo stačit udělat jen jednou v životě. A potom si ho bude diskuse pamatovat.
Chamurappi
Profil
Reaguji na werora:
bolo by možné pouvažovať nad zmenou umiestnenia odkazov "Rozvržení kategorií" a "Prohodit poslední diskusi s kategoriemi"?
Původně zde byl přepínač na prohození ve formě malé nenápadné odkazující šipky. Připadalo mi to málo názorné, tak jsem to předělal do stávající polopatické podoby, s dvojšipkou naznačující, co se s čím prohodí. I tak si této možnosti část diskutérů nevšimla. Nevím, jestli by umístění nahoře bylo názornější…

Ale měnit rozvržení kategorií nahoře v případě, že jsou kategorie dole, by mi přišlo divné.


Reaguji na Str4wberryho:
takže by prohození mělo stačit udělat jen jednou v životě
Momentálně se v ostré verzi ukládá do cookie s platností do time() + 60 * 60 * 24 * 365. To také není zrovna krátká doba… i když weroro pravděpodobně žije déle.
_es
Profil
Chamurappi:
Ale měnit rozvržení kategorií nahoře v případě, že jsou kategorie dole, by mi přišlo divné.
Ale u zvyšných dvoch volieb (v sandboxe) sa predsa mení rozvrhnutie celej stránky, nie len niečoho súvisiaceho len s kategóriami. U tých by to nebolo nijako nelogické. Okrem toho by sa tým odstránilo zbytočné „prázdne“ miesto uprostred stránky. V súčastnosti je umiestnenie voľby „Rozvržení kategorií“ nelogické v tom, že je mimo „bloku s kategóriami“. Z podobného dôvodu mi prišlo nelogické Úpravy diskuse • 2012–2013 (návrhy a úpravy sandboxu) - tento „zlepšovák“ by sa mohol zrušiť - ak by mi nebol objasnený, ani naň neprídem - pri východzom rozvrhnutí stránky. Aj tak je na to už v sandboxe špeciálne „tlačítko“.

Str4wberry:
by se nastavení rozmístění mělo ukládat do profilu, takže by prohození mělo stačit udělat jen jednou v životě.
To nie je celkom vhodný argument na, pre niekoho, nevhodné umiestnenie prvkov stránky. Môže navštíviť stránky aj z iného počítača, nie v každom sa musí prihlásiť, ak sa aj prihlási, tak je niekde zase vhodné sa odhlásiť a pod.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0