Autor Zpráva
IdemeNaHavaj
Profil
Ahoj. Navrhujem aby tu boli pri každej odpovedi také nejaké šipky a fajka, že ako je odpoveď kvalitná, a označiť ktorá je najužitočnejšia (keď sa niekto niečo pýta, alebo keď niekto niečo nevie). Myslím také nejaké ako napr. na stackoverflow.

Moderátor Petr ZZZ: Titulek „Návrh na vylepšenie“ byl příliš obecný. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Joker
Profil
IdemeNaHavaj:
V sandboxu už to je. Každý příspěvek se dá ohodnotit jako „kvalitní“, nebo „nekvalitní“.

Jsou funkce (třeba moderátorské věci), které mohou být „v testovacím provozu“ mnoho měsíců a je to prakticky jedno.
Hodnocení příspěvků je naopak funkce, která dokud je jen v sandboxu, nemá skoro žádný smysl. Užitečná je až když je dost ohodnocených příspěvků, což nenastane, dokud je dostupná jen několika málo lidem.

Byl to i jeden z motivů, proč jsem navrhoval už na loňském srazu nasadit novou verzi „do provozu“.
Str4wberry
Profil
Tak pokud nevymyslíme nějaký způsob, jak data nasbíraná z hodnocení příspěvků presentovat, tak na hodnotící tlačítka asi stejně nikdo klikat nebude.
jenikkozak
Profil
Související téma: Další návrh na hodnocení příspěvků

Moc tomu nevěřím, Chamurappi a Str4wberry nebudou mít k dispozici tolik dat, aby z nich mohli něco vyvozovat kromě součtu kladných hlasů. Já doteď nevím, co mám hodnotit. Nenapadá mě způsob jak poznat, jestli jsem dal tak málo hlasů proto, že vybírám ty vážně nejlepší příspěvky, nebo že jsem nedbalý. Na to máme příliš málo aktivních přihlášených uživatelů. Optimistický postoj k této funkci mě už přešel. :-)
Jan Tvrdík
Profil
Já pořád doufám, že se jednoho dne začne zobrazovat alespoň součet těch hlasů. Bez toho mě to hodnocení nebaví.
Joker
Profil
Str4wberry:
Tak pokud nevymyslíme nějaký způsob, jak data nasbíraná z hodnocení příspěvků presentovat, tak na hodnotící tlačítka asi stejně nikdo klikat nebude.
Je nějaký problém u těch šipek zobrazovat počty hlasů, nebo celkový součet?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0