« 1 2 »
Autor Zpráva
Marschmallow
Profil
Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2014,
přeji všem členům i návštěvníkům diskuse.jakpsatweb.cz

Marschmallow :)



Moderátor Petr ZZZ: Z nadpisu odstraněn podpis a nový rok vztažen na všech 365 dnů (původně nadepsáno „Veselé Vánoce a šťastný Nový rok 2014, Marschmallow“).
Medvídek
Profil
Tak já čekal, že aspoň tady mě to nepotká.
Str4wberry
Profil
Vážně? To tu budeš asi nováčkem. :–)

PF 2005
PF 2006
Vánoce 2006
PF 2007
Vánoce 2007
Vánoce 2008
PF 2009
Vánoce 2010
PF 2011
Názor a Vánoce
PF 2013
sitole
Profil
Medvídek:
Asi tak..
lionel messi
Profil
Po odstránený obrázku [#4] sitole stratil obsah môjho príspevku zmysel.
okolojsoucí
Profil
sitole:
Zmenši nebo smaž ten obrázek, 4K monitor nevedu.

Oprava: Odstraněn přivolávač moderátorů
sitole
Profil
lionel messi:
Nie :D




okolojsoucí:
Prodám za 15 000 :D
Medvídek
Profil
Str4wberry:
Taky čekám, kterej ro se to obejde bez :-)
lionel messi
Profil
Aj ja sa pripájam k prianiu všetkého dobrého pod stromček i v novom roku s poradovým číslom 2014, ale musím sa priznať, že už niekoľko posledných rokov takpovediac neoslavujem. Neprekážajú mi samozrejme Vianoce ako také (hoci som ateista), ich idea je krásna, ale na nervy mi lezie komercionalizácia. Už po Dušičkách na mňa v nákupných centrách vytrvalo útočí kadečo "vianočné" a ľudia zabúdajú, o čom by sviatky mali byť…
Chro
Profil
Hnusné a smutné vánoce a do nového roku hodně zdraví*, problémů s weby a exekucí.

* - jsou věci, u kterých neradno žertovat a tahat čerta za ocas ;)
lionel messi
Profil
Chro:
Zmysel pre humor mám, ale toto mi veľmi vtipné nepripadá.
Chro
Profil
Pak nemáš smysl pro ten můj, černý.
lionel messi
Profil
Chro:
Ja sa radšej pozerám na svet v ružových farbách :-)

Inak tie problémy s webom nie sú až tak od veci, keby sme ich totiž nemali, toto skvelé fórum by stratilo svoj zmysel, takže v tomto bode sa možno aj zhodneme ;-)
Marschmallow
Profil
lionel messi:
a ľudia zabúdajú, o čom by sviatky mali byť…
Taky mi to tak připadá :)
Kubo2
Profil

Diskuse JakPsátWeb.cz (všetkým diskutérom):


Aj ja by som chcel popriať všetkým tunajším diskutérom, mojim milým kolegom, nádherné Vianoce prežité v duchu lásky, radosti a neustávajúcej lavíny valiacich sa problémov s tvorbou webou, webovými technológiami a programovaním, opravovaním začiatočníkov a podobne, pretože bez toho by nikdy neexistovala táto diskusia, ktorú si mnohí z nás tak obľúbili, a ktorá toľkým ľuďom už pomohla vyriešiť ich problém, ako tu už niekdo skôr zmienil.
Želám vám všetkým, aby sa vám splnili všetky vaše túžby a priania (čo sa predpokladám asi nestane, ale ako výrok je to pekné :-), a vkročili do nového roka tou správnou nohou (neviem síce, či by nebolo rozumnejšie ísž obidvoma, aby potom nevznikol nejaký nežiaduci úraz :-D).

Ďalej vám musím zaželať veľa úspechov v živote, ako aj úspechy spojené s rozvojom a zlepšovaním tejto diskusie, veľa zdravia, ktorého nikdy nie je dosť a hlavne Šťastný Nový rok!

PF 2014
Fisir
Profil
Hm… nebudu vás ignorovat :-). Veselé Vánoce. A pozor, v Levných knihách v Českých Budějovicích nejsou Santovské čepice, ačkoliv kámoška říkala, že jo. V Albertu taky ne. Na nádraží vyměnili automaty na horkou čokoládu, teď je dost hnusná. Snad nejsem až moc mimo téma.

margin
Profil *
http://www.cbpmr.cz/modules.php?name=Fotogalerie&uz=158&f=5
Kubo2
Profil
margin:
Milé :-) Lesný stromček ovešaný vianočnými guľami :-)
margin
Profil *
Kubo2:
To musí být při každém Zimním táboření - Klondyke v Beskydech.
Já se chodívám jen podívat, ale kamarád tam více než 40× nocoval.
Kubo2
Profil
margin:
To musí byť pekné, nocovať v lese :-) Môj dedo má chatu na Záhorí, tiež hneď pod lesom, ale vianočný stromček tam nemal ešte ani raz, čo sa ja pamätám. A takýto už vôbec nie :-D Ale vďaka za inšpiráciu, skúsim ho túto zimu prehovoriť.
Chro
Profil
margin [#17]: !!! Na to se podívá beskyďák a ví, která bije. Zdravím ze zapomenuté Morávky.
Kubo2
Profil
Chro:
Super, ja vás zdravím zo Slovenska, úplne zo západu — z Bratislavy!
Chamurappi
Profil
Také přeji veselé Vánoce a stromeček s přiměřenou hloubkou zanoření a velkým spodním marginem, do kterého se vejde dostatek floatovaných boxů s mašlí zabezpečeným externím obsahem.
joe
Profil
Letos ve zkratce, Veselé Vánoce :)
quatzael
Profil
Šťastný a veselý!! :-)
Mistr
Profil
Přeji všem krásné Vánoce, hodně zdraví, štěstí a pod stromečkem mnoho splněných přání...
Alphard
Profil
Snad vám dnešní večer splnil aspoň některá přání a budete na něj rádi vzpomínat. Ať vám dobrá vánoční nálada vydrží i další dny a postupně přejde do té silvestrovské. Šťastné a veselé.
Petr ZZZ
Profil
Tož taky všem přeju hezké pokračování slunovratu, na Nový rok o slepičí krok, Na Tři krále o skok dále, na Hromnice o hodinu více, leden studený, duben zelený, o svatém Kvirinu teplo i ve stínu, bujný květ – plný úl a vůbec mnoho úspěchů a hodně štěstí v novém roce!
Marschmallow
Profil
Petr ZZZ:
To je tedy pranostik!
Marschmallow
Profil
Hezký Silvestr a šťastný Nový rok 2014!
« 1 2 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0