Autor Zpráva
aleskva
Profil
Zdravím, nešlo by sloučit dva účty? Po dvou letech jsem sem zase začal chodit, ale nevzpomenul jsem si na uživatelské jméno ani na heslo. Teď jsem ho náhodou objevil (uživ. jméno "dvorapa"). Chtěl bych účet spojit s tímto tak, aby mi zůstala tahle nová přezdívka (aleskva), tohle nové heslo, atd. ale aby mi zůstaly původní příspěvky.
Str4wberry
Profil
Pomalu nevím moc, co na tom chcete slučovat.

O uživateli aleskva — 13 příspěvků
O uživateli dvorapa — 1 příspěvek
aleskva
Profil
Mám pro to své důvody, potřebuji, aby ze všech služeb, kde jsem používal už. jméno dvorapa tohle jméno zmizelo a už se nikde neobjevilo z jedněch osobních důvodů, které tady rozebírat nebudu
Kubo2
Profil
Str4wberry:
Šlo by na databázu položiť podobný dotaz:
update prispevky set zasielatel = 'aleskva' where zasielatel = 'dvorapa';
Teoreticky pri tak malom počte príspevkov by to šlo urobiť aj ručne, ale na to by niekto z tunajších moderátorov, čo majú prístup do databáze, musel byť fakt veľmi ochotný a presvedčený, že robí správnu vec.

aleskva:
Zametáš po sebe staré stopy svojich začiatkov? Či čo také si na internete v minulosti vyviedol?
Stalker
Profil
[#3] aleskva
Na internetu platí pravidlo, že jak se tam jednou něco objeví, už to z něj nezmizí :)
Str4wberry
Profil
Tak jsem vám to jedno vlákno připojil k současnému profilu. Když na tom tolik záleží.
RockFire
Profil
Možná jsem to jen celé špatně pochopil, ale nebude to jméno teď v tomhle příspěvku, tzn. stejně nezmizí?
aleskva
Profil
RockFire:
Nic není dokonalé :/
Str4wberry:
Tohle myslím zatím postačí, díky ;-)
okolojsoucí
Profil
aleskva:
Sem zvědav, jak to smažeš z veřejné cache
aleskva
Profil
Třeba tak, že počkám, až robot Googlu kešne novou verzi a nebudu to řešit...
Chtěl jsem jednu drobnou úpravu a nakonec z toho všichni děláte, jak kdybych chtěl zničit servery Googlu nebo co
okolojsoucí
Profil
aleskva:
z toho všichni děláte
upravil bych to na „já z toho dělám“ protože původně to byla tvá žádost.
Kubo2
Profil
aleskva:
Chtěl jsem jednu drobnou úpravu a nakonec z toho všichni děláte, jak kdybych chtěl zničit servery Googlu nebo co
Pretože si relevantne neodôvodnil svoju žiadosť. Pripadá mi to, že je (bolo) celkom zbytočné presúvať si jednu tému pod iný profil. K čomu to bolo dobré?
Str4wberry
Profil
No, asi to bude tím, že o sloučení/přejmenování dvou příspěvků tu zatím nikdo nežádal. :–)
Tori
Profil
Kubo2:
K čomu to bolo dobré?
To je snad jeho věc, ne? :) Když mu to moderátoři uznali, tak o co jde?
Kubo2
Profil
Tori:
Dobre, uznávam teda, že je to jeho vec, akurát mi to stále nejde do hlavy.
Bubák
Profil
Mi to sice také nejde do hlavy, ale ani se o to nesnažím, důležité je, že aleskva je spokojený.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0