Autor Zpráva
anonymníí
Profil *
Všiml jsem si odkazu na učebnici Javaskriptu, ale není tam žádné téma. Můžu se zeptat, kdy se tam objeví první články? Jestli se to tady již někdy neřešilo.
Str4wberry
Profil
Co jsem slyšel, tak první články se mají objevit někdy 9. nebo 10. listopadu 2013. :–)
Chamurappi
Profil
Ta kategorie existuje už skoro rok a pár měsíců je omylem zviditelněná…

Reaguji na Str4wberryho:
Vždycky, když se dostanu na jecas.cz, tak mám chuť s mojí učebnicí praštit, protože to, co bych chtěl popsat, už jsi docela zevrubně popsal ty. Mám i jiné své projekty, na kterých mi záleží, a poslední měsíce nevím, kam dřív skočit…
Jediné, čím můžu tvým článkům konkurovat, je forma a uspořádání. Ale uspořádání zatím nemám, protože jsem se zatím víc jak půl roku nedokázal dokopat k tomu, abych vyrobil menu, což je asi tak to poslední, co mi brání v tom, abych začal zveřejňovat to, co jsem napsal před rokem. To ale zní … hloupě. Ach jo.

Mimochodem, včera jsem ti chtěl poslat komentář přes Disqus (jako host, bez registrace) a on chvíli vypadal odeslaně, ale pak zmizel. Tak aspoň můj článek o zjišťování stylů může být lepší i z hlediska obsahu :-)


Reaguji na anonymníího:
Tak třeba tuhle neděli. A jestli to prošvihnu, tak někdy po neděli.
Edit: Tak raději v úterý :-)
Edit: Ve čtvrtek.
Edit: Tak nakonec to opravdu bude tuhle neděli.
Str4wberry
Profil
Reakce na Chamurappiho:
víc jak půl roku nedokázal dokopat k tomu, abych vyrobil menu, což je asi tak to poslední, co mi brání v tom
Vážně absence menu tolik vadí? Na jecas.cz také menu několik měsíců nebylo. A vlastně i teď je celý web provisorní.

Mimochodem, včera jsem ti chtěl poslat komentář přes Disqus (jako host, bez registrace) a on chvíli vypadal odeslaně, ale pak zmizel.
Zadal jsi e-mail? Teď jsem to zkusil a při vyplnění jména i e-mailu (jako host) se komentář zdárně odeslal.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
Vážně absence menu tolik vadí?
Pravděpodobně ne. Ale dodělat ho by mělo být snadné, v tom je celá ta tragikomedie :-)

Zadal jsi e-mail?
Zadal jsem example@example.com. V době odeslání se to netvářilo, že by to vadilo.
nemeja
Profil
Chamurappi:
Edit( Chamurappi 7. 2. 2014, 02:25:03 ):
Tak nakonec to opravdu bude tuhle neděli.


Jak to vypadá? Už se těším, až si jí přečtu. :-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0