Autor Zpráva
spenciii
Profil
Zdravím,
žádám moderátory o rozrušení názvu mé domény v příspěvcích na níže uvedených odkazech:
Nefunkční kod v šabloně, avšak ve WP funkční.
Nefunkční kod v šabloně, avšak ve WP funkční.
Jak vytvořit lévé menu v šabloně Twenty Twelve
Část menu nelze vidět
Nabízím správu reklam na Facebooku
Poptávám vytvoření šablony pro wordpress

Důvodem je příliš vysoká pozice ve vyhledávačích a to, že výše uvedené odkazy jsou nefunkční a ani nebyly nikam přesunuty.
Děkuji
jenikkozak
Profil
Vzhledem k tomu, jak jsi po zodpovězení svého dotazu smazal zadání a pak jej jen velmi neochotně částečně vrátil zpět, ti já osobně určitě nevyhovím. Nelíbí se mi, jakým způsobem se tu snažíš retušovat svoji historii, a podporovat tě v tom nebudu.
spenciii
Profil
jenikkozak:
Trošku překrucujete skutečnost, nebylo to neochotně, jen jsem již neměl k dispozici původní text. Kdybych jej měl, vložil bych jej bez jakýchkoliv problémů zpět.


Samozřejmě uznávám pochybení, že jsem zadání smazal, avšak také jsem slíbil, že se to již nebude opakovat a to také dodržím.
Joker
Profil
Úpravě odkazů se většinou nebráníme, ale tady mi není zřejmé, co by se vlastně mělo upravit.

Některá z těch vláken odkazy ani neobsahují a žádné z nich jsem nenašel nějak vysoko ve výsledcích vyhledávání na název webu. Maximálně přímo na adresy těch stránek, navíc když třeba v Googlu na název domény jsou na první stránce různé SEO-blábolátory, nevím, jak tu doménu může poškodit někde vzadu zapadlý odkaz na DJPW.

Ve zkratce nevím, jaká úprava by přinesla nějaký efekt a vůbec jaký by ten efekt měl být, přijde mi, že na relevantní dotazy není DJPW nijak vysoko.
spenciii
Profil
No mně se jedná právě o název domény jakožto klíčové slovo.
Je pravda, že DJPW není na dobré pozici, ale mezi prvními třemi je Webmastertools, který čerpá data právě z DJPW, a proto žádám o rozrušení názvu domény na výše uvedených odkazech.
Davex
Profil
spenciii:
mezi prvními třemi je Webmastertools
To by asi bylo lepší napsat provozovateli webmastertools.cz na e-mail info@webmint.cz a docela by mě zajímalo, co odpoví.



Jinak ve skutečnosti webmastertools.cz nečerpá data přímo z této diskuse, ale vykrádá Google vyhledávání.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0