| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| chadas Profil * |
#1 · Zasláno: 7. 3. 2014, 14:51:47
Nechal jsem si poslat nové heslo (dokonce 2x) a ani po zadání nového hesla se nemůžu přihlásit :( Už ani nevím jestli je login včetně @........ nebo jenom jméno před zavináčem. Zkoušel jsem oba způsoby ale marně :(
|
||
| Fisir Profil |
Reaguji na chadase:
Myslíš tuto diskusi? Tady se na žádné zavináče nehraje, zadávej jenom svou přezdívku. |
||
| Bubák Profil |
#3 · Zasláno: 7. 3. 2014, 15:43:32
chadas:
Klepnul jsi na potvrzovací odkaz v mailu? „Už ani nevím jestli je login včetně @........ nebo jenom jméno před zavináčem.“ Mail můžeš mít třebas adam@example.com a přihlašovací jméno/přezdívku třebas chadas.
Ze zvědavosti jsem vyzkoušel a u mne v pořádku. |
||
| Petr ZZZ Profil |
Přihlašuješ se tvým nickem a heslem. Zaregistrovaný tu zřejmě jsi: O uživateli „Chadas“
|
||
|
Časová prodleva: 12 let
|
|||
0