Autor Zpráva
Chro
Profil
Poté, co moderátoři zablokovali psaní příspěvků neregistrovaným z důvodu spamu, jsem se zaregistroval. Prosím tedy o přiřazení mých příspěvků jako neregistrovaného k novému účtu. Díky.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Chra:
Zkusil jsem to přiřazení zařídit. V profilu ti přibylo 6 vláken a 519 příspěvků.

moderátoři zablokovali psaní příspěvků neregistrovaným z důvodu spamu
Už jsme ho zase odblokovali. Kajman na to spíchnul zbrusu nový přepínač, takže zapnutí je snadné, jen se to nesmí zapomenout vypnout :-)
Pro pořádek, to blokování se týkalo jen zahraničních IP adres. Lidé zařazení podle GeoIP do ČR nebo SR můžou přispívat bez registrace vždy, to nehodláme měnit.

Kdybys náhodou chtěl dál příležitostně psát bez přihlášení, můžeš používat přezdívku doplněnou o podtržítko na konci a diskuse ti pak umožní si příspěvek kdykoliv přiřadit do profilu.
Chro
Profil
Vyřízeno. Děkuji. Zamykám. (vychutnávám si nová privilegia :)
Moderátor Chamurappi: Dobrou chuť, zamykání zrušíme :-)
Bubák
Profil
Chamurappi:
Pro pořádek, to blokování se týkalo jen zahraničních IP adres.
Tak to moje IP adresa je taky "zahraniční", jako (pokusně) nepřihlášený jsem byl jsem blokovaný, ale třebas http://www.maxmind.com/en/locate_my_ip město, kde sídlím, zobrazí správně.
To jen pro info, já s tím problém nemám.
Davex
Profil
Bubák:
Tak to moje IP adresa je taky "zahraniční"
Vypadá to, že v ostré verzi diskuse je starší GeoIP databáze (Last-Modified: Fri, 09 Dec 2011 16:27:23 GMT), ale v sandboxu, kde jsi z CZ, není o moc novější (Wed, 29 Aug 2012 18:18:31 GMT).

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0