« 1 2 3
Autor Zpráva
jenikkozak
Profil
Přesně, jdi si trpět někam jinam.
Pokud Peta dosud neměl ban, jak tvrdí, měl by se mu prodloužit z 30. dubna na 7. května 2015.
Chamurappi
Profil
IP 193.84.207.136 zablokována.
Bubák
Profil
peta:
ukazuje, co musis/nemusis a v jakem poradi napsat do css
Píše se o tom i na stránce Font, takže žádná novinka.
Ve skutečnosti také podle CSS specifikace na podle specifikace na pořadí CSS vlastností font-style, font-variant, font-weight a font-stretch nezáleží, může být libovolné.
Pozor, další hodnoty mají pevné pořadí.
Ale přesto doporučuji držet se pořadí, v jakém jsou uvedené vlastnosti ve specifikaci, je to dobrý standard code .
Joker
Profil
Poznámka, dnes peta zase psal na fórum, byl vyhozen do kontejneru a divil se, že má ban.

Kopie mého vysvětlení z kontejneru:
peta:
Jakym zpusobem je ban udelany?
Ban se vztahuje na osobu, tj. veškeré příspěvky zabanovaných osob z jakékoliv IP adresy a pod jakoukoliv přezdívkou jsou likvidovány.

Aktuální ban byl schválený 30. dubna na rok, tj. skončí 30. 4. 2015.
Dodržování banu budeme vynucovat prostředky jaké uznáme za vhodné a krom toho při obcházení banu můžeme „restartovat“ lhůtu, tj. rok začne běžet znovu.

Koukám jsem vynechal [#1] jenikkozak, který navrhuje prodloužení do 7. května, ale jelikož se k tomu nikdo nevyjádřil, mám za to, že stále platí konec banu 30. dubna 2015.
jenikkozak
Profil
Joker:
Koukám jsem vynechal [#1] jenikkozak, který navrhuje prodloužení do 7. května, ale jelikož se k tomu nikdo nevyjádřil, mám za to, že stále platí konec banu 30. dubna 2015.
Mlčky souhlasil také Chamurappi, když mu do 7. května zabanoval IP.

Já teď mám bohužel na Diskusi málo času. Kdybyste v mé nepřítomnosti chtěli petovi udělit trvalý ban, připomínám, že můj souhlas stále platí.
Chamurappi
Profil
Prodloužit minimálně do 9. září 2015.
« 1 2 3

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0