Autor Zpráva
Tomáš123
Profil
Zdravím, chcel by som sa opýtať ako dostanem ľudí ku tomuto a tomuto vláknu...Pomaly klesajú nižšie a nižšie a ja som nedostal odpovede na otázky, ktoré sám neviem vyriešiť. Pravidla diskusie nedovoľujú pridávať "topovacie" príspevky a keď vlákno nesvieti medzi najnovšími nevšimne si ho toľko užívateľov.

Otázka teda znie ako sa mám v súlade s pravidlami tejto diskusie domáhať odpovede...

Ďakujem za pochopenie.
jenikkozak
Profil
Tomáš123:
Otázka teda znie ako sa mám v súlade s pravidlami tejto diskusie domáhať odpovede...
Nijak. Odpovědi na Diskusi jsou bezplatné a nevymahatelné. :-)

Když vidím, že sem někdo sype jeden dotaz za druhým bez zřejmé snahy něco zkoušet a hledat sám, ztrácím chuť mu odpovídat. Neměl bys tedy zkoumat, jak vlákno vyhodit nahoru, ale jak zajistit, aby ti diskutující odpověděli, dokud je to téma vepředu.
Tori
Profil
To druhé se zobrazuje v seznamu vláken čekajících na odpověď, takže má větší šanci, že si ho někdo všimne. Jinak zakázané je nakopávat vlákna příspěvky typu "tak poradí mi někdo??!". Pokud tedy nečekáte pasivně 4 dny na radu, tak jste to už předpokládám nějak zkoušel sám vyřešit nebo dohledat si další informace o pozicování prvků. Takže povolený způsob* nakopnutí by mohl být "zkoušel jsem to teda takhle: (kus css), ale nefunguje to všude / rozbilo se tím něco jiného / apod."

* Nejsem moderátorka, takže je to jen můj názor.
Fisir
Profil
Jsem stejného názoru jako Tori.
Tomáš123
Profil
jenikkozak:
Teda myslíš, že sem sypem jednu tému za druhou a o nič sa nesnažím? Nie je to tak. V ten deň som založil iba jedno vlákno, deň potom ich bolo dosť veľa a založil som ich preto, lebo som na odpoveď nevedel prísť sám. Takisto je to aj v tomto prípade...

Týmto vláknom som chcel docieliť aj to, aby mi niekto napísal ku tým otázkam.

Tori, Fisir:
Dobre, máš pravdu, ale na niečo som prišiel: videl som na iných stránkach so submenu mínusové marginy, aby sa to nejako vyrovnalo.
A keď si prečítaš otázky, uviedol som, čo som skúšal. Čo ešte mám k tomu dodať?

Vo vlákne Pár problémov s objavovacím menu v CSS, som už vyriešil všetky problémy okrem 2.). Ak mi v tom niekto pomôže, budem mu veľmi vďačný.
juriad
Profil
Tomáš123:
Odpověděl jsem tam. Na to téma jsem zapomněl, měl jsem jiné starosti.
Tomáš123
Profil
juriad:
Ďakujem veľmi pekne.
Bubák
Profil
Tomáš123:
Musíš problém případným odpovídajícím podat na stříbrném, nebo ještě lépe, na zlatém podnose.

Teda myslíš, že sem sypem jednu tému za druhou a o nič sa nesnažím? Nie je to tak.
Nikdo neví, zda se doopravdy snažíš, nebo ne, jedině podle toho, co napíšeš, se dí něco poznat, a pokud nenapíšeš, co jsi dělal, tak je jasné, že nikdo tvou snahu nevidí.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0