Autor Zpráva
CZghost
Profil
Není tomu tak dlouho, co jsem narazil na interní odkaz diskuse vedoucí na výsledky vyhledávání. Bohužel jsem zapomněl, jaké bylo URL, protože při pokusu zkopírovat URL z adresního řádku prohlížeče jsem zjistil, že výsledky jsou předávány pomocí metody POST, což by výsledky vyhledávání být neměly. Existuje nějaký způsob, jak odkázat na výsledky interního vyhledávače diskuse? Zkoušel jsem různé tvary, od http://diskuse.jakpsatweb.cz/search?s=hledat, http://diskuse.jakpsatweb.cz/?search=hledat, http://diskuse.jakpsatweb.cz/?s=hledat, atd. Bohužel ani při jednom jsem neuspěl.
Fisir
Profil
Reaguji na CZghosta:
Asi nějak takto: Hledat. Ale raději odkazuj na Googlí hledání, ať zbytečně nezatěžuješ server.
Tori
Profil
CZghost:
Možná jste měl na mysli ten puntíkatý seznam nalezených vláken? Dělá se tak, že napíšete vyhledávaný text, označíte ho (myší, Shift+šipky,...), a pak v menu editoru (Ctrl+šipka dolu, Ctrl stále držet) najdete Funkce > Hledání > Googlem na diskusi.
CZghost
Profil
Tori:
Ne, to jsem nemyslel, viz Fisir :-)

Fisir:
Díky, ale zdá se to nějak složité, asi raději využiju to Googlí hledání :-)
Str4wberry
Profil
Stačí ten hledací formulář odeslat GETem. Diskusní systém GET a POST nerozlišuje.

Druhá možnost, jak snad získat odkaz pro hledání, je vyhledat něco obecného, co bude mít výsledky na více stránek – stránkování potom obsahuje přímo funkční odkazy.

Výsledky hledání snadno přístupné z odkazu nejsou kvůli problémům s výkonem. Hledání v textech příspěvků používá LIKE a je proto celkem náročné. Není tedy cílem na interní výsledky příliš odkazovat.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: