« 1 2 3 »
Autor Zpráva
CZghost
Profil
Moderátor jenikkozak: Vyhozeno z webová hra. — Smazat 15. 7. 2014.

Elleran:
Přihlášený uživatel: Elleran město: Rabat aktuální čas :2014-07-08 18:31:44
Použil jsem injekci Martina_n. Velice šikovná věcička :-)
Moderátor jenikkozak: Tato kategorie slouží k doporučení konkrétního hostingu.
Moderátor Petr ZZZ: Přesunuto z kontejneru.
CZghost
Profil
jenikkozak:
Tato kategorie slouží k doporučení konkrétního hostingu.
Jo ahá, tak v tom případě by měla zmizet i poznámka Martina_n. Poukázání na závažnost neošetření vstupních dat je dost zásadní a i když se nejedná o doporučení hostingu, bylo by vhodné upozornit na problémy se zabezpečením webové aplikace bez ohledu na to, v jaké kategorii je dotaz umístěn, nemyslíš?
Moderátor Petr ZZZ: Přesunuto z kontejneru.
jenikkozak
Profil
Poznámka Marti_na byla mimo téma (nechám na jiném moderátorovi, jestli ji chce vyhodit), ale aspoň užitečná. Tvůj příspěvek nebyl k ničemu, jenom zbytečný tlach.
Moderátor Petr ZZZ: Přesunuto z kontejneru.
Chamurappi
Profil
CZghost:
Poukázání na závažnost neošetření vstupních dat je dost zásadní
Tvůj příspěvek nepoukázal na závažnost neošetření vstupních dat. Napsal jsi jen, že jsi použil injekci.
Dovoluji si tě upozornit, že budeš-li se o úplně každém smazaném příspěvku hádat, nebo jakkoliv dál zdržovat v souvislosti s tvým mazáním, zbavíme se tě. Tvůj přínos není tak velký, aby vyvážil pravidelné kontejnerové dialogy…
Moderátor Petr ZZZ: Přesunuto z kontejneru.
CZghost
Profil
jenikkozak:
Screenshot úspěšného vloupání na účet vlastníka...

Tvůj příspěvek nebyl k ničemu, jenom zbytečný tlach.
Jaký tlach? Elleran, ať už věřil Marti_novi nebo ne, tak jenom mávl rukou. Až mu někdo zbourá zisky, pak se bude divit. Výše jsem doložil screenshot, který ukazuje, že jsem byl jednoduše schopen se nabourat na jeho účet. Nejsem kripl, abych mu tam manipuloval s účtem, hned jsem se odhlásil.

Chamurappi:
Tak vám se zachtělo vyhrožovat? Tak mi řekni, jak by ses mě zbavil.
Moderátor Chamurappi: Nemám zájem. Neobtěžuj.
Moderátor Petr ZZZ: Přesunuto z kontejneru.
CZghost
Profil
Moderátor jenikkozak: Vyhozeno z Friendly URL. — Smazat 16. 7. 2014.

petrxxx:
Celý web je názornou ukázkou, jak nedělat vícejazyčné stránky.
Tak to řeknu spolužákovi, jehož tátovi firma patří :-) Asi nebude úplně nadšen :-)
Moderátor jenikkozak: Tato Diskuse není chat!
Moderátor Petr ZZZ: Přesunuto z kontejneru.
CZghost
Profil
jenikkozak:
Tato Diskuse není chat!
Stejně mu to řeknu, a myslím si, že už si stačil přečíst odpověď ;-)
Moderátor Petr ZZZ: Přesunuto z kontejneru.
jenikkozak
Profil
Navrhuji ban uživatele CZghost.
Moderátor Petr ZZZ: Přesunuto z kontejneru. Hlasování o banu: 1
CZghost
Profil
jenikkozak:
Na jak dlouho? A hlavně za co? Spolužák už odpověď dostal, vůbec, co se ti na tom nelíbí? Němci sice neradi vyťukají tu dlouhou adresu, ale na zdroják se asi koukat nebudou. Mě nezajímá ani tak jestli má firma zajištěnou národní doménu nebo subdomény, mě ani tak nezajímá, jestli má firma validní stránky, mě zajímá obsah a nabídka firmy. Že má blbě řešené multijazyčné verze, to mě neva, to mě netrápí, myslím si, že zahraniční návštěvníky asi ani taky ne. Spoustu lidí na to kálí, proč to vůbec řešit? Tak co, odvoláš ten ban, nebo mi raději řekneš, na jak dlouho si odpočinu? :-) Víš ty co? Mě by to ani tak nevadilo, spíš naopak :-) Ale to neber jako výzvu, napomenutí stačí :-)

Další věc: Myslím si, že dost lidí tady reagují snad až přehnaně, včetně moderátorů, a ty nejsi výjimka.
Moderátor Petr ZZZ: Přesunuto z kontejneru.
Chamurappi
Profil
jenikkozak:
Asi bych mu dal ještě poslední šanci. Moje včerejší varování očividně moc nepochopil, tak třeba to pochopí teď. Nebo kolem sebe začne nesmyslně kopat a pak je jasné, jak to dopadne :-)


CZghost:
A hlavně za co?
Je s tebou moc práce. Zbytek tvého příspěvku jsem nečetl, tvůj spolužák mě nezajímá, ani téma německých adres mě nezajímá, jediné, co vidím, je hromada tvých smazaných příspěvků a pod každým nějaké zdlouhavé okecávání…
Moderátor Petr ZZZ: Přesunuto z kontejneru.
CZghost
Profil
Chamurappi:
Myslíš tohle? → [#21] To spíš vypadá jako výhružka. Já osobně nemám výhružky moc rád, ale pokud jsou potřeba, nejsem proti. Vypadá to, že si stejně dám na nějakou dobu leháro, potřebuju klid na vývoj nového designu svých stránek. Pro potřebnou pomoc si zajdu jinam, tady je to samej sadista :-)


Chamurappi:
jediné, co vidím, je hromada tvých smazaných příspěvků a pod každým nějaké zdlouhavé okecávání…
Neboj, já zvolním, nebo přesněji řečeno spíš na nějakou dobu odsud odejdu. Neberte to jako ústup, potřebuju se prostě zklidnit, relaxovat :-)


Chamurappi:
Je s tebou moc práce.
To se všemi. Klidně na mě vylej kanál, když se ti to líbí, ale jedno ti povím: Odejdu já, nakýbluje se sem jinej magor. Blbců se prostě nezbavíš. Jo, až si dáš zase pivo, vzpomeň si na starý dobrý časy bez internetu, kdy jedinej, kdo tě otravoval, tak byl soused ;-)
Moderátor Petr ZZZ: Přesunuto z kontejneru.
j.hubalovskyyyy
Profil
Moderátor Chamurappi: Vyhozeno z Kontroverzní obsah stránek, možná nelegální. — Smazat 17. 7. 2014.

halo kde muuzu nahlaasit příspěvk uživatele j.hubalovský(jmenovec)nevhodný obsah viditelný na googlu dík!

zhodnoťte web www.kojeni.net
Moderátor Chamurappi: Rozhodně ne v naprosto nesouvisejícím tématu…
Moderátor Petr ZZZ: Přesunuto z kontejneru.
j.hubalovskyyyy
Profil
j.hubalovskyyyy, já se sem regnul ptže to poškozuje mojí osobu,tudíž děkuji za odstranění,nvm kam to mám psát...
Moderátor Petr ZZZ: Přesunuto z kontejneru.
CZghost
Profil
j.hubalovskyyyy:
Buď to nahlaš v daném vlákně tak, že odkážeš na příspěvek stylem [#číslo příspěvku] a napíšeš vábničku pro moderátory (zkratka mmm, klidně i jako součást slova například smmmazat), nebo to dáš do kategorie O této diskusi, kde napíšeš stručný popis a v těle potom napíšeš celý odkaz na příspěvek spolu s vábničkou. Hlavně nezapomeň uvést důvod, proč chceš příspěvek smazat. Jelikož dané vlákno je uzamčeno, tak si vyber onu kategorii, na kterou jsem tě odkázal.


jenikkozak:
[#24] Díky. Stačil jsem to odeslat zrovna ve chvíli, kdy došlo k přesunu příspěvku, na nějž jsem reagoval.

j.hubalovskyyyy:
Žádost jsem podal za tebe :-)
Moderátor Petr ZZZ: Přesunuto z kontejneru.
CZghost
Profil
Zdravím všechny mmmoderátory, mám tu pro vás jeden trochu starší, nejspíš přehlídnutý, příspěvek. Kolega j.hubalovkyyyy jej už zkoušel nahlašovat, bohužel se netrefil do správného umístění požadavku. Tvrdí, že jmenovec používající anonymní login Jan.Hubalovský chce poškodit jeho jméno perverzní reakcí, já tvrdím, že je tak trochu nakřápnutý, jak spadl z kolíbky na zem.

Vlánko je uzamčeno, tudíž nelze upozornit moderátory na problematický příspěvek tam, možnost smazání snad stále existuje.

Moderátor Petr ZZZ: Původní titulek: „Pro moderátory: Nevhodný příspěvek“
jenikkozak
Profil
j.hubalovskyyyy:
Když hledám v Googlu Vaše jméno, napíše se mi: „Některé výsledky mohly být odstraněny na základě zákona EU o ochraně údajů,“ a odkaz na Diskusi v SERPu nevidím. Problém tedy zřejmě neexistuje.
A i kdyby ano, nemůžeme příspěvky Vašeho jmenovce mazat. Jak by to vypadalo, kdyby sem přišel nějaký jiný Honza Kozák a chtěl smazat všechny mé příspěvky?
Moderátor Petr ZZZ: Přesunuto z kontejneru.
CZghost
Profil
jenikkozak:
Když už ne z úmyslu poškodit jméno, tak za nevhodný obsah. Tady byla jasná perverzní myšlenka příspěvku, což je asi na zdejší Diskusi nežádoucí. Honza Hubalovský registrovaný tvrdí, že mu prostě chce pošpinit jméno, já zase tvrdím, že spadl z kolíbky. Mě také přidáváte vtipné popisky ke smazaným komentářům, tak zkuste něco vymyslet i na něho ;-)


jenikkozak:
Já jsem odkaz na vlákno, kde se příspěvek nachází, našel na druhé stránce, žádné upozornění na možnost odstranění vazby s osobou Jan Hubalovský mi Google neukázal:

Moderátor Petr ZZZ: Přesunuto z kontejneru.
Joker
Profil
Co vás vede si tu povídat o tom, jak si povídáte jinde?
Moderátor Petr ZZZ: Povídání o tom, jak si povídají jinde, jsem smazal.

K žádosti o smazání, nevidím důvod vyhovět.
CZghost
Profil
Joker:
> Jan.Hubalovský
> #6 · Zasláno: 26. 2. 2007, 02:10:29
> Velmi se mi ta stránka líbí, jenom bych dal více záběrů v galerii fotek na ňadra...
Tohle ti připadá normální? Mně teda ne. Já tu prostě vidím kontext se sexuální dychtivostí, představuju si ho, jak si u monitoru honí brko nad fotkama kojících žen. Prostě sexuální deviant. Když vezmu názor registrovaného kolegy j.hubalovskyyyyho, že jmenovec mu tím příspěvkem chce pošpinit jméno, tak je tu jasná volba, smazat. Jeho názor je poněkud přehnaný, nešel bych hned do extrému, ale je třeba s touto variantou počítat, pokud se skutečně prokáže tento úmysl, bez milosti zablokovat.
Chamurappi
Profil
Příspěvek pravidla neporušuje, jeho význam pro historii odmítám jakkoliv hodnotit (jako vždy). Veto. Hotovo.
Joker
Profil
CZghost:
Z příspěvku není patrná žádná jiná vazba na stěžujícího, než podobnost přezdívky. Navíc j.hubalovskyyyy si účet podobného jména zaregistroval 7 let po vložení příspěvku.

To by stejně dobře někdo mohl říct, že chce používat naše přezdívky a naše dosavadní příspěvky ho urážejí, tak ať je smažeme.

Když dám do Googlu „Joker“, na prvním místě je psychopatický záporňák z Batmana. Neměli by ho smazat, aby mě to nepoškozovalo?
CZghost
Profil
Moderátor jenikkozak: Vyhozeno z Kritika webarchivu: archive.baraja.cz. — Smazat 18. 7. 2014.

Guss:
A to jsem mu připsal svoje stránky na index. Asi si budu muset najít cestičku, jak je zase z indexu vymazat :-)

Mimochodem, nevadí ti, že vlákno je již tři roky staré? :-) Docela vtipná myšlenka na zarostlého janbaraska, jak sedí u počítače a čeká tři roky na odpověď :-)
Moderátor jenikkozak: Tlach.
Moderátor Petr ZZZ: Přesunuto z kontejneru.
CZghost
Profil
Joker:
Já jsem říkal, že je to poněkud přehnané. Bohužel nemám přístup k logům diskuse, takže nemůžu říct, jestli je to, co kolega říká, pravda. Povídám, když ne z důvodu uvedeného podavatelem stížnosti, tak z důvodu nevhodného obsahu. Připadá ti normální, co napsal? Povídám, že můj hypotetický názor je ten, že jednoduše spadl z kolíbky a od té doby je sexuální maniak. Takhle mi to spíš připadá, že poté, co jste zvýšili intenzitu mazání mých příspěvků, tak neberete ohled na stížnosti podané mnou a přiřazujete jim mnohem menší váhu, než stížnostem „bezproblémových“ uživatelů. Byl bych rád, aby tahle nesmyslná válka skončila.


Chamurappi:
Příspěvek pravidla neporušuje
Myslíš pravidla Diskuse? A co etika, to ti nic neříká? Mastit si klobásu, to jo, ale brát ohled na slušnost vyjadřování, to ne. Ono se to možná jako slušné tváří, ale nepřipadá ti divné, že žádá více fotek prsou? Mně to teda divné přijde, jestli vy to vnímáte jako normální, tak pochybuju o zdravém úsudku zdejších soudců.
CZghost
Profil
jenikkozak, Chamurappi:
Dovoluji si tě upozornit, že budeš-li se o úplně každém smazaném příspěvku hádat, nebo jakkoliv dál zdržovat v souvislosti s tvým mazáním, zbavíme se tě. Tvůj přínos není tak velký, aby vyvážil pravidelné kontejnerové dialogy…
Jaký je účel kategorie U ledu?
Citace ze sekce 3 „Jak se zachovat, jsem-li chlazen“:
(b) Příčinou zchlazení může být nedorozumění. Reagujte proto na případné otázky v souvislosti se zchlazením – je možné, že se vše vysvětlí.“
Mám to chápat jako neochotu řídit se tímto výrokem?

Válčíme takhle už dost dlouho, je na čase podepsat smír. Když k tomuto staršímu incidentu ještě připočtu to, co se děje ve vlákně Pro moderátory: Nevhodný příspěvek, tak si myslím, že smír je více než nutností. Jestli chcete válčit dále, budu hledat způsob na prolomení barikád. Co vy na to?
Moderátor Petr ZZZ: Přesunuto z kontejneru.
Chamurappi
Profil
CZghost:
Samozřejmě, že tvé stížnosti bereme s rezervou. Jsi užvaněný žrout našeho času.
Ale to, že nemažeme staré příspěvky, pokud k tomu není opravdu vážný důvod, je zcela normální stav. Najdi si starší diskuse, kde někdo požadoval mazání, jsme konzistentní.

A co etika, to ti nic neříká?
Nepřipadá mi slušné považovat člověka za sexuálního maniaka na podkladě jednoho příspěvku — ty snad víš, jak ta galerie před sedmi lety vypadala? Třeba v ní opravdu chyběly fotky skutečného kojení (a ano, kojí se ňadrem), nyní tam nechybí, je jich tam spousta, možná byla rada prospěšná, rozhodně na ni svého času nikdo nereagoval pohoršeně. A i kdyby pisatel byl sexuální maniak nebo jen vtipálek… co má být? Můžu s ním nesouhlasit, ale nepřísluší mi z pozice síly posuzovat kvalitu názoru nebo charakteru. Zejména zpětně po sedmi letech…

Byl bych rád, aby tahle nesmyslná válka skončila.
Nejsi sám, ale návrh na tvůj ban zatím neprošel.
Trejpa
Profil
CZghost:
Mám to chápat jako neochotu řídit se tímto výrokem?
Je to pokyn pro ty, kteří mají příspěvek u ledu. To jsi ty, ne moderátor. Takže se tím pokynem můžeš řídit a reagovat (jen) na otázky. Nevšiml jsem si, že by se tě nějaký moderátor ptal na přesunutý příspěvek.

Možné je, že důvodem vyhození (zase) nebylo nedorozumění, ale úmysl. Obvykle moderátorem vysvětlený.

Tvoje válčení vypadá poněkud jednostranně. Moderátoři tu brání dodržování pravidel a zvyklostí. Neschvaluji jakékoliv pokusy narušit tento stav.
Moderátor Petr ZZZ: Přesunuto z kontejneru.
CZghost
Profil
Trejpa:
Takže se tím pokynem můžeš řídit a reagovat (jen) na otázky.
To se nikde nepíše.

Obvykle moderátorem vysvětlený.
A nepochopený.

Moderátoři tu brání dodržování pravidel a zvyklostí.
A kvůli tomu je nutné ignorovat nahlašování dalších potížistů, pokud jsou mým jménem? To jsem byl asi dost naivní, když jsem si myslel, že zvážíte všechny žádosti o opatření.

Jo, k banlistu: Co to znamená, že zabanovaný uživatel nemá právo zakládat nová vlákna ani jakkoliv reagovat, ale je mu to umožněno? Nějaká záminka na prodloužení banu? Jsou jiná diskusní fóra, kde mají technické opatření, že zabanovanému uživateli samotný systém nedovolí dále přispívat. Umožní mu sice se přihlásit, ale nemá možnost jakkoliv manipulovat s příspěvky, někdy je mu dokonce odepřeno diskusi prohlížet.

To je jako když usednu do auta poté, co mi seberou řidičák. Tak mě šoupnou do basy.
Moderátor Petr ZZZ: Přesunuto z kontejneru.
Joker
Profil
CZghost:
Připadá ti normální, co napsal?
Nedělám z toho vědu, hlavně ne po sedmi letech od napsání.
Připadá mi to jako pokus o pubertální humor, případně ironie (narážka na to, že tam v té době takových fotek bylo hodně).

Nějak nevím, co je na tom tak hrozného, kdykoliv zahlédnu část nějaké televizní estrády, je tvořená převážně vtipy na podobné úrovni. Trapné budiž, ale za to se tu nemaže.

poté, co jste zvýšili intenzitu mazání mých příspěvků, tak neberete ohled na stížnosti podané mnou
Já to považuji za stížnost uživatele j.hubalovskyyyy, vy dva spolu máte něco společného?

Ono se to možná jako slušné tváří, ale nepřipadá ti divné, že žádá více fotek prsou?
Když je otázka formulovaná takhle, tak: Ne, minimálně u většiny mužů mi to připadá vcelku normální :-)
Kdybych to měl říct vážně:
Nepřipadá mi to divné, připadá mi to pubertální.
Divní (ve smyslu podezřelí) mi připadají ti, které bez nějaké zřejmé souvislosti rozzuří byť i zmínka typu „fotky ňader“ tak, že požadují tresty a ostrakizaci.
Podle mě dost možná více sexuálních deviantů bude mezi těmi druhými, než těmi prvními.

Chamurappi:
„Byl bych rád, aby tahle nesmyslná válka skončila.“
Nejsi sám, ale návrh na tvůj ban zatím neprošel.
Ironické.
Kdyby CZghost prosadil ten přístup zakročit z pozice síly i vůči těm, kdo formálně nic neporušili, jen se nám morálně/ideologicky/… nelíbí, mohl bys zároveň z pozice síly zakročit vůči němu samotnému s odůvodněním „prostě mě štveš“ :-)
(Mimochodem častý problém příznivců autoritářských režimů, kteří si vždycky představují, že vláda bude nařizovat to co oni sami chtějí, ne že oni budou dělat cokoli jim nařídí vláda.)
Tori
Profil
CZghost:
Válčíme takhle už dost dlouho, je na čase podepsat smír. [...] si myslím, že smír je více než nutností. Jestli chcete válčit dále, budu hledat způsob na prolomení barikád. Co vy na to?
Zajímavé, vyžadujete smír od druhé strany, ale sám jej nenabízíte, místo toho vyhrožujete. Spíš než požadavek na smír to tedy vypadá na požadavek, aby moderátoři před vámi kapitulovali. No, hodně štěstí přeju.
Moderátor Petr ZZZ: Přesunuto z kontejneru.
Chamurappi
Profil
CZghost:
kvůli tomu je nutné ignorovat nahlašování dalších potížistů, pokud jsou mým jménem?
Tvá stížnost byla posouzena a zamítnuta. Stejně by dopadla stížnost kohokoliv jiného.

Mám to chápat jako neochotu řídit se tímto výrokem?
Chápej si to, jak chceš. Opakovaně zneužíváš transparentní procesy k bezpředmětnému tlachání…

Jo, k banlistu
Výborně, to tu chybělo, offtopic v kontejneru…
Tady není chat. Na nějakou dobu zamykám.
Moderátor Petr ZZZ: Přesunuto z kontejneru.
« 1 2 3 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0