« 1 2 3 »
Autor Zpráva
CZghost
Profil
Chamurappi:
Nejsi sám, ale návrh na tvůj ban zatím neprošel.
Vtipné. A zároveň ironické, když pomyslím, že ban tu vlastně znamená totéž, co odebrání řidičáku :-) Také mohu znovu usednout za volant, běda ale, když mě načapá policajt :-)

Jsi užvaněný žrout našeho času.
Děkuju za kompliment, ale to je to nejmenší, co pro vás mohu udělat :-)

Zejména zpětně po sedmi letech…
Sedm let? Kdes to proboha sebral? Je pravda, že na rok jsem se nedíval, ale to by ti řekli i další. No každopádně to všechno mění, moc se omlouvám za váš promrdaný promrhaný drahocenný čas, netušil jsem, že je povinností každého se dívat u každého příspěvku na rok odeslání :-)

Joker:
pubertální humor
Pubertální humor? Mě je sice 18, ale tohle mi jako puberťácký výlev moc nepřipadá. Jsem divnej?

Mimochodem častý problém příznivců autoritářských režimů, kteří si vždycky představují [...]
Stejně tak mohu tvrdit i o moderátorech, že si představují, že mohou všechno, když mají tu moc rozhodovat o příspěvcích, kde skončí :-)


Chamurappi:
Mimochodem, reakce na tento příspěvek:::
Tvá stížnost byla posouzena a zamítnuta. Stejně by dopadla stížnost kohokoliv jiného.
Velice zajímavá formulace. Takže říkáš, že vlastně máte povinnost zamítnout veškeré tyto žádosti :-)

Chápej si to, jak chceš. Opakovaně zneužíváš transparentní procesy k bezpředmětnému tlachání…
Transparentní asi moc nejsou. Nikdy jsem neviděl, že by se někdo dohodnul jinak, než smazat. U banů je to jiné, ale mazací proces vždycky zvítězí. Proč?

;Výborně, to tu chybělo, offtopic v kontejneru… Tady není chat. Na nějakou dobu zamykám.
V kontejneru je „možný“ offtopic? To jsi mě docela zaskočil! Na jak dlouhou dobu? A vůbec, mají moderátoři možnost měnit a přidávat příspěvky během aplikovaného zámku? Co další problematické příspěvky? A nedopouštím se reakcí na zamčené vlákno zase offtopicu? :-) Ono se dá obcházet donekonečna. Jak už jsem tu jednou zmiňoval: Zbavíte se mě, přijde jinej magor, kterej tu bude znovu neustále spamovat. Tohle je totiž věčný boj, a ty vaše opatření proti tomu nic nezmůžou :-) To už je lepší celou Diskusi uzavřít nebo dokonce smazat :-)
lionel messi
Profil
CZghost:
Ty musíš mať veľa voľného času…
CZghost
Profil
lionel messi:
Momentálně ano.


Tori:
Reakce na příspěvek z uzamčeného kontejneru (blbý název, ale bohužel je to tak):
Abych pravdu řekl, nežádám kapitulaci, můžeš to chápat jako provokaci, ale nenazýval bych to jako výhružka, nýbrž jako doporučení. Ukončeme spory v míru, nebo použijme dostupné prostředky pro eliminaci druhého. Jsem pro mír, už jen z principu a z faktu, že moderátoři zde evidentně smí všechno :-)
Chamurappi
Profil
CZghost:
Sedm let? Kdes to proboha sebral?
V #21.

Tohle je totiž věčný boj, a ty vaše opatření proti tomu nic nezmůžou :-)
Umíme být vynalézaví. Zatím jsme se zbavili každého, koho jsme se zbavit chtěli. Někdy je to složitější (kyberstalking, vzájemné výhružky žalobou, jedno úmrtí…), ale vždy dosáhneme svého.
CZghost
Profil
Moderátor jenikkozak: Vyhozeno z Hřiště. — Smazat 18. 7. 2014.

Chammurapi:
No dobrá. Když nijak nedáš, tak budiž. Já si taky umím najít různé cestičky. Zase nejsem takovej čůrák, abych to zkoušel mimo Led :-)
Moderátor Petr ZZZ: Přesunuto z kontejneru.
Joker
Profil
CZghost:
netušil jsem, že je povinností každého se dívat u každého příspěvku na rok odeslání
Povinností to není, ale když někdo vloží zkopírovaný text a ani se nepodívá, co vlastně vložil, riskuje, že pak bude za blbce ;-)

Zbývá ještě rozhodnout o osudu tohoto vlákna. Archivovat ho asi nemá cenu, takže ho můžeme smazat, řekl bych.
jenikkozak
Profil
Nemažte to, prosím. Nebylo by kam odkazovat z vlákna Ban uživatele CZghost.
CZghost
Profil
Moderátor Petr ZZZ: Přesunuto z Kontejneru.

Joker:
když někdo vloží zkopírovaný text a ani se nepodívá, co vlastně vložil, riskuje, že pak bude za blbce
Uznávám, že jsem se tím opravdu dost ztrapnil a omlouvám se, že jsem tak vyjel. Tak co, plácnem si? Všechno v cajku? :-)

jenikkozak:
Ban uživatele CZghost
To jsi myslel jako vtip, doufám :-)

Moderátoři:
Nemyslíte, že to už přeháníte se zamykáním těch vláken? Nejdřív císař Chammurapi Babylonský uzamkne Kontejner (jaká to potupa), potom jen tak ze srandy uzamkne vlákno, jenom aby ukázal, že má navrch, Honzakozák* mi tady vyhrožuje banem a sadista Žolík zase ukazuje svůj smysl pro humor. Vy jste mi teda povedená trojička.

Moderátor Petr ZZZ: *) Odmazána mezera mezi jménem a příjmením.
Chamurappi
Profil
Souhlasím s banem.
Posledních pár dní mi tu nezbývá čas na nic jiného než na kauzy CZghosta. Samy o sobě nejsou závažné, ale jsou úplně zbytečné a nechutně rozvleklé. Očividně odmítá pochopit, že nás obtěžuje, přestože byl důrazně varován…

Hlasování o banu: 2
CZghost
Profil
Chammurapi:
To už přeháníš, ne?

Děláte si ze mě prdel, nebo co? Už jsem se omluvil Žolíkovi, omlouvám se všem, ale tohle divadlo už opravdu neník smíchu.Jestli trváte na banu, nezapomeňte to ještě vytroubit na svých stránkách, magoři -_-

A přestaňte už zamykat veškerá vlákna U ledu, kde se snažím reagovat! Musím pořád hledat nová vlákna, nechtějte, abych vám napsal na e-mail! Potom už nebudu tak slušný!
Moderátor Joker: Vyhozeno z Exkluzivní grafika webu je zázrak?Smazat 18. 7. 2014.
Moderátor Petr ZZZ: Přesunuto z Kontejneru.
CZghost
Profil
Chammurapi:
To už přeháníš, ne?

Děláte si ze mě prdel, nebo co? Už jsem se omluvil Žolíkovi, omlouvám se všem, ale tohle divadlo už opravdu neník smíchu.Jestli trváte na banu, nezapomeňte to ještě vytroubit na svých stránkách, magoři -_-

A přestaňte už zamykat veškerá vlákna U ledu, kde se snažím reagovat! Musím pořád hledat nová vlákna, nechtějte, abych vám napsal na e-mail! Potom už nebudu tak slušný!


Si myslíte, že když máte tu korunku u jména, tak smíte všechno? Počkejte, já vám budu tapetovat e-maily, je mi jedno, jestli je budete mazat, smát se jim, vystavovat je na svých stránkách, nebo si je archivovat a je mi jedno, jestli mi vylejete do držky sračky!

Jestli se mi budete chtít pomstít zveřejněním mailů na webových stránkách, tak vám jenom poděkuju, aspoň získám na popularitě.
Petr ZZZ
Profil
CZghoste, tato diskuse má jistá specifika, ze kterých plyne nutnost vymáhat dodržování pravidel přísněji než jsi možná zvyklý.

• Nikdo tady nezamyká vlákno proto, aby ukázal, že má navrch, ale protože si to žádá situace.
• Jenikkozak píše svoje jméno a příjmení dohromady a má k tomu asi nějaké důvody, po kterých tobě ani komukoli jinému nic není.
• Joker se jmenuje Joker. Tečka.
„omlouvám se všem, (...) magoři “ — Tomu říkám omluva.

Je možné, že v reálu je s tebou sranda. Tady ale komunikujeme písemně a kdo není schopen pochopit rozdíl, přestože je o to opakovaně žádán, má zkrátka smůlu.

Souhlasím s banem (formálie).

Hlasování o banu: 3
CZghost
Profil
Petr ZZZ, jenikkozak, Chamurappi, a spol.:
Tak kde je ten ban? :-) Slibujete, slibujete a nic? Tak šup, ohromte mě :-)


Haló, slyší mě někdo? :-) Já jsem stále tady :-) Dejte mě aspoň týdenní ban, jinak nedám pokoj :-)


Tak jo, vidím, že to funguje. Mám sice trable s javascriptem (přesněji řečeno nefunguje), ale to mě moc netrápí. Tak šup s tím banem, čekám na odpověď, napište nebo mě odkažte na stránku s bany s mým jménem :-)


Nový anonymizer, ale žádný ban. Tak už kurva napište, že mám ban! Pošlu vám sem fotky z erotického webu, jestli mě zase zazdíte :-)
CZghost
Profil
Moderátor jenikkozak: Přesunuto z Hřiště.
Bla bla bla, zkouška anonymizeru :-)
CZghost
Profil
Moderátor jenikkozak: Vyhozeno z Zálohování ve win 7 na externí disk? Prázdný?Smazat 18. 7. 2014.

snazimse:
Vždy se snažím pomáhat. Někdy to nevyjde, ale tak už to bývá :-)
jenikkozak
Profil
Moderátor jenikkozak: Přesunuto z Hřiště.

Porušováním banu si zhoršuješ možnost se sem ještě někdy vrátit.
CZghost
Profil
Moderátor jenikkozak: Přesunuto ze Hřiště.

jenikkozak:
Ty seš asi úplnej cvok :D Právě o to mi jde :D Jsem provokatér, prostě si nemůžu pomoct :D Dej ban účtu a je to vyřešený :D Ale ne ban ve smyslu „odebrali jsme ti řidičák“, ale skutečný ban, že se prostě nemůžu přihlásit :-)


Banováním anonymizeru si jenom přiděláváš práci :-)
juriad
Profil
Už jsem měl odpoledne rozepsaný příspěvek, ale musel jsem odběhnout, teď je už zbytečný.

CZghost:
Nehroť to, zatím jsou to jen výhrušky, nechtěj aby přerostly k akci. Odejdi sám dobrovolně, tiše a bez následků, dokud ještě máš možnost. Až se nad svým chováním a jednáním zamyslíš, budeš se moci za nějaký čas vrátit. Nikdo ti nebude nic vyčítat, toto bude zapomenuto nebo považováno za nevyzrálost.
CZghost
Profil *
juriad:
Ty mě asi nechápeš, viď? Mě to baví :-) Heleďse, porušuju ban, hej vy zmrdi, koukejte se, další zkurvenej analfabet :D
SeeZedGhost
Profil *
Vy zkurvený zmrdi, mazat účty? Tak to ne!
Polda18
Profil
Budu si stěžovat, vy zmrdi! Chamurappimu budu tapetovat maily tak, že se z toho posere >:(


Ano, jsem to já, CZghost!


Tak šup, do mě! Zasraní mmmoderátoři, který maj v hlavě akorát tak kýbl sraček!


Dám vám kára do huby! Jděte do prdele nebo do píči! Funebráci zkurvený!


mmmalwowggpwrghepihwrohíihwohwohwrhwrohrhiee kára do huby weofwkpfpwfwphfwphwwwhwrp Chamurappi je nula wkbkfjfwbfwfwvfwvufw
Marek Poláček
Profil
Tak, teď doopravdy tlachám, takže nic nebrání smazání týdle sračky :D Jako CZghost jsem neuspěl, takže žádám o ban, NIKOLIV O SMAZÁNÍ ÚČTU! Mazáním účtu jste si to dost posrali! Tak teď mmmažte tuhle sračku, ale ne tento účet, raději mi poskytněte hlášku „byl jste zablokován“, NIKOLIV HLÁŠKU „TENTO ÚČET NEEXISTUJE“! Mrdky, zkurvený, zasraný!


No výborně! Konečně jsem dosáhl zase svého! Teď mi hezky polibte prdel a vykopněte mě :D


Tak výborně, teď mám záminku na odstranění jména! Kde jste to vzali? Z Wikipedie? :D Ironické, leč nesprávné! To jméno tam smažu, jestli jste už nealarmovali :D


Dám vám kára do huby! Jděte do prdele nebo do píči! Funebráci zasraný!

Moderátor jenikkozak: Přesunuto ze smazaného vlákna Kýbl hnoje.
Polda18
Profil
Na vědommmí se dává, že tento uživatel si nepřeje spojovat své občanské jméno s touhle prolhanou bezednou sračkou a žádá o smazání občanského jména a zablokování i tohoto účtu, aby byl hřích kompletní! Tečka sračka!


Jo, a nezapomeňte se o tom letmo zmínit na svých blozích, samozřejmě bez uvedení jména, nebo vás trest nemine!
Moderátor jenikkozak: Přesunuto ze smazaného vlákna Zablokovat tento účet!
Polda18
Profil
Moderátor jenikkozak: Přesunuto z Úplně nové kočkovlákno.

Přídavek do kočkovlákna sračkovlákna >:(
Polda18
Profil
Moderátor jenikkozak: Přesunuto z Povídání o udílení trestů.

* Ban pro uživatele CZghost, SeeZedGhost a Polda18 z důvodu sraní se do provokací uživatele, ban na jeden měsíc.


Stačí vám to takhle, zmrdi? :D
Polda18
Profil
Moderátor jenikkozak: Přesunuto ze Hřiště.

wfnowfnojnwvjeihvbwovnewmvwrjwvbvnwovwpvnoqvjapéa
Polda18
Profil
Moderátor Petr ZZZ: Přesunuto z Povídání o udílení trestů.

Tak už mi proboha zablokujte ještě tenhle účet, nebo to chcete protahovat doaleluja? Jste fakt trapný s tímhle, to umim taky! Všichni zdejší moderátoři jsou volové, nejvíc Chamurappi, jenikkozak a Joker. Jsem nasranej přes anonymizer připojenej magor, kterej se baví, jak nedokážete pochopit, že jenom provokuje :D
Moderátor Petr ZZZ: Zacláníš.
Polda18
Profil
Mám snad tapetovat veškerá vlákna U ledu, abyste to ukončili? Jste dost trapní, radši mi řekněte, na jak dlouho mám útrum :D


Petr ZZZ:
Nezacláním (Kontejner, poslední strana, #24), jenom provokuju :) Ty jsi taky dost plechová držka, když to nepochopíš :D
Moderátor Petr ZZZ: Přesunuto z Hřiště.
Polda18
Profil
Moderátor jenikkozak: Přesunuto ze Hřiště.

Zamkněte klidně veškerá vlákna U ledu, ale mě se prostě nezbavíte :D
j.hubalovskyyyy
Profil
Dobrý večer. Již jsem se tu k tomu vyjadřoval. Po zadání mého jména do Googlu vyjede jako 2.!!! odkaz jenž ze mne dělá úchyláka.vzhledem k okolnostem a neodstranění vlákna jsem kontaktoval práv.zástupce. S pozdravem Jan Hubalovský Praha

Zde lnk na Google: https://www.google.cz/?gfe_rd=cr&ei=rAJdVeSwPIHe8geP7oCQDQ&gws_rd=ssl#q=Jan+Hubalovsk%C3%BD
« 1 2 3 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0