Autor Zpráva
Juandev
Profil
Proč jsou některá URL blokována a jak je vložit?
jenikkozak
Profil
URL webů pro sdílení souborů jsou zakázané, protože je mnozí využívali místo živých ukázek, což bylo velmi nepraktické, protože čtenáři si museli soubory stahovat a živé ukázky vytvářet jednotlivě sami.
Jiné adresy jsou blokované, protože tu jimi bylo opakovaně spamováno.

Jak je vložit? Nijak. Právě proto jsou blokované.
Juandev
Profil
Takže web ulož.to je ten první, nebo ten druhej příklad? Zjevně na té stránce nic není.
Marschmallow
Profil
Juandev:
Více na http://diskuse.jakpsatweb.cz/badwords.txt
Bubák
Profil
jenikkozak:
což bylo velmi nepraktické, protože čtenáři si museli soubory stahovat a živé ukázky vytvářet jednotlivě sami.
Doplním informaci, na takových stránkách zdržoval odpočet, captcha, nebo obojí.

Juandev:
Zmíněný web je určen pro sdílení souborů, takže někteří na něj ukládali screenshoty nebo zkomprimované ukázky webů (kód + obrázky) a do této diskuse dávali odkaz na stažení.
jenikkozak
Profil
Marschmallow:
Více na http://diskuse.jakpsatweb.cz/badwords.txt
Ten seznam není aktuální. Myslím si, že v tuto chvíli není nikde využíván a mohl by být smazán.
Juandev
Profil
Marschmallow:
Já měl za to, že URL již rozlišuje háčky a čárky, takže ulož.to a ulo*.to je něco jiného.

Bubák:
Zmíněný web je určen pro sdílení souborů, takže někteří na něj ukládali screenshoty nebo zkomprimované ukázky webů (kód + obrázky) a do této diskuse dávali odkaz na stažení.
ulož.to je také určen ke sdílení? Mě se zdá, že tam nic není, že je to parkovaná doména.


Jinak řečeno. Je zde blokována doména ulož.to, která ale nepřesměrovává (nyní) na onu doménu pro sdílení souborů (bez háčku nad "z"). Dokonce je zde blokován samotný řetězec "ulo*.to", ale není zde blokován řetězec "ulož.to".
Chamurappi
Profil
Reaguji na Juandeva:
Ty to nějak zamotáváš. Nerozumím ti.

Je zde blokována doména ulož.to
Není. Kdyby byla, tak by ti nešla napsat.

Je tu blokovaný řetězec "uloz.to".
Jinak bych chtěl upřesnit, že žádná funkce speciálně na blokování URL tu není, blokuje se přímo text příspěvku, pokud obsahuje některé ze zakázaných slov (a je tedy jedno, jestli v odkazu, nebo jinak).
Bubák
Profil
Juandev:
ulož.to je také určen ke sdílení?
Aha, to jsem špatně pochopil, ty máš na mysli verzi s diakritikou.
Juandev
Profil
Chamurappi:
Tak já nevím v badwords.txt je ulož.to bez diakritiky. Čili napíšu-li to bez diakritiky, tak mi to píše, že příspěvek obsahuje zakázaná slova a nejde uložit. To je logické. Šlo o to, že se mi sem nedařilo vložit URL obsahující ulož.to s diakritikou. Teď už to funguje.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0