« 1 2 »
Autor Zpráva
Yuff.3
Profil
Moderátor Chamurappi: Vyhozeno z djmleague a chybová hláška na JS.

Áno, tento príspevok slúži na zviditeľnenie témy, ale čo keby ste namiesto zmazania príspevku skúsili konečne pomôcť?
Ďakujem moc krát za akýkoľvek pokus, návrh...

Moderátor Chamurappi: Nekonstruktivní příspěvky sloužící pouze ke zviditelnění dotazu jsou zakázané.
Yuff.3
Profil
Moderátor Chamurappi: Vyhozeno z djmleague a chybová hláška na JS.

:D
Yuff.3
Profil
Yuff.3:
Je možné, že by sa to dalo nejako zneužiť a dostať sa tak na môj web, nabúrať ho, hacknúť?? Predpokladám, že šanca je rovnaká ako keď túto funkciu nepoužijem :D či?
Prosím, skôr než to zase admin zmaže, mohol by niekto odpovedať? :)

ĎAKUJEM :)
Moderátor Joker:
Když to moderátor vyhodí, je to snad známka toho, že se to nemá dělat!

Vyhozeno z Z herného serveru do XML, z XML do PHP.
Chamurappi
Profil
Yuffa.3 zrušit. Vědomě porušuje pravidla, neustále škemrá, sám se nesnaží, jeho dotazy mi připadají celkem k ničemu. Navrhuji ban na měsíc.
Joker
Profil
Chamurappi:
Já mu naposled vyhrožoval, že ban dostane příště. (edit: Pro vyjasnění, já mu chtěl navrhnout ban až při dalším prohřešku od toho, za který je mu navržen).
Ale v zásadě nejsem proti, zatím nehlasuji.
Yuff.3
Profil
Jasné, rýchlo BAN niekomu kto hľadá pomoc.. Ako ináč sa mám pomoci dovolať? Musím porušiť pravidlá a zviditeľnisť svoj príspevok, ináč by už nikdy nikto neodpovedal a zostal by ignorovaný. Sú to možno veci, ktoré už nikomu v budúcnosti nepomôžu, ale berte na vedomie aj skutočnosť, že lepšie užívateľov, ktorí sú aktívny ako žiadny keď ich zabanujete. Nech rozhodnete akokoľvek som rád, že ste mi viackrát pomohli, nech to bolo aj na úkor porušenia zopár "hlúpych pravidiel" - preto "" pretože zviditeľniť ignorovaný príspevok mi nepríde nerozumné.
Ďakujem ešte raz všetkým čo mi pomohli a snáď som aj ja aspoň niekomu pomohol.
Možno na to ešte dostanem príležitosť..

Vďaka za možnosť vyjadriť sa..
Marschmallow
Profil
Yuff.3:
Musím porušiť pravidlá a zviditeľnisť svoj príspevok, ináč by už nikdy nikto neodpovedal a zostal by ignorovaný
My (návštěvníci), jsme většinou stálejší a chodíme sem dobrovolně. Denně si jen tak "pro legraci" vyhrazujeme čas na tuhle diskusi, ale určitě nejsme povinni Ti odpovídat. Třeba jen kvůli těm Tvým trapným smajlíkům, jak už Ti mnohokrát psal moderátor jenikkozak a určitě nejen on. Takže nevidím jediný pádný a dobrý důvod k tomu, aby jsi na diskusi (dá se skoro říct) spamoval a "nakopával" tři hodiny stará témata. Konec.


Yuff.3:
Vďaka za možnosť vyjadriť sa..
Tuhle možnost zde máš zatím pořád.
Yuff.3
Profil
Marschmallow:
jen kvůli těm Tvým trapným smajlíkům
Neviem čo povedať SMAJLÍK Proste sa na Tebe smejem. Vyhradil si si čas na túto sekciu, aby si mi napísal toto, ale pomôcť mi nechceš. Naozaj vidno aj takto v takýchto diskusiách ako vysoko máme našu morálku. Keď chce niekto pomôcť, tak to ignorujete. Akonáhle je možnosť niekomu poškodiť, zhejtovať ho, zdissovať a agresívne reagovať - STE TU.
Gratulujem - všetkým podobným a všetkým čo sa v tom našli. Ešte máte aspoň šancu nájsť v sebe mier. Ostatní - som pripravený na ďalšie "odpovede" na túto tému. Aj keď predpokladám, že sa nájde taktiež sám admin v týchto vetách a rýchlo to zmaže, aby nemusel čeliť sám sebe. (označí to ako nekonštruktivné - aj keď príspevok na ktorý odpisujem tu zostáva, pretože obsahuje KUS konštruktívnej zmesi).
O5 vďaka za možnosť vyjadriť sa (aj keď bez smajlíkov. HAHAHA)
Taurus
Profil
Zamysli se, jak by vypadalo, kdyby nakopával každý. Myslím, že odpověď je jasná…
Marschmallow
Profil
Yuff.3:
Nechci se hádat. Tys mi pomohl? Já snad alespoň trošku.

HAHAHA
Proč ještě o ten ban prosíš?

Taurus:
Souhlasím.

Jestli se smím zeptat (asi nesmím), kolik Ti odpovědělo zájemců?
final
Profil
Úprimne súhlasím s banom, i keď o tom nerozhodujem a prečítal som iba 1 tému, ale stačilo mi.
Yuff.3
Profil
Taurus:
zaujímavý FAKT -
Yuff.3:
Akonáhle je možnosť niekomu poškodiť, zhejtovať ho, zdissovať a agresívne reagovať - STE TU.
dovtedy fakt nie. (svedčí o tom záujem o toto fórum a nezáujem o ostatné - ktoré ste určite čítali - napriek tomu ignorovali - o čom hovoria vaše vyjadrenia)

Marschmallow:
Tys mi pomohl?
nechceš sa hádať a napriek tomu sa ideš porovnávať? NIKDY som netvrdil, že som niekomu pomohol. Ale dúfam, že aspoň niektoré moje príspevky (aj keď vo väčšine žiadam o pomoc) niekomu pomohli/pomôžu - pretože sa môže veľa ľudí stretnúť s podobným problémom.

Proč ještě o ten ban prosíš?
Tým "hahaha" som chcel ironicky vyjadriť tú myšlienku, ktorú si očividne nepochopil.

final:
Vďaka za tvoj cenný názor. Zase len potvrdzuje -
Akonáhle je možnosť niekomu poškodiť, zhejtovať ho, zdissovať a agresívne reagovať - STE TU.
Taurus
Profil
Díky za odpověď.
Yuff.3
Profil
Taurus:
rovnako tak a aj za možnosť vyjadriť sa - aj keď bohužiaľ bez smajlíkov - čo mi upiera právo "slobodného slova a vyjadrenia sa".
Joker
Profil
Yuff.3:
Musím porušiť pravidlá a zviditeľnisť svoj príspevok, ináč by už nikdy nikto neodpovedal a zostal by ignorovaný.
Za prvé to není pravda, v některých vláknech přišly odpovědi i po více než čtyřech dnech.
Za druhé vlákno lze oživit i jinými způsoby. Ten asi nejlepší je zabývat se dál problémem vlastními silami a místo nicneříkajících blábolů poslat nové poznatky (v ideálním případě nalezené řešení). Samozřejmě to neznamená, že místo blábolu každý den posílat „Dneska jsem na tom zase dělal a na nic jsem nepřišel“ je v pořádku.

Ale hlavně:
Získání pomoci tady na fóru je podmíněno dodržováním pravidel. Diskutující jsou návštěvníci a jako na návštěvě se budou chovat.
Není pravda, že získat jakéhokoliv návštěvníka je lepší, než ho nemít.
I v reálném životě když do obchodu či restaurace přijde smrdutý otravný žebrák, nejenže nebudou rádi, ale často ho prostě vyhodí. Takový je prostě jen přítěž a ještě navíc znechutí a odežene ty žádoucí a přínosné návštěvníky.

na úkor porušenia zopár "hlúpych pravidiel" - preto "" pretože zviditeľniť ignorovaný príspevok mi nepríde nerozumné.
Smysl a účel toho pravidla je právě zabránit lidem posílat do vláken nesmyslné bláboly, jen aby byly na prvním místě podle času posledního příspěvku.

Zvýhodňovat lidi, kteří každý den ke svému dotazu pošlou něco na způsob „Pořád jste mi neporadili, koukejte mi poradit!!!“ na úkor těch, kteří to nedělají, opravdu nechceme.
Důvody jsou snad tak zřejmé, že není třeba je dál rozvádět.

Ale v každém případě: Dodržování pravidel fóra je podmínkou účasti a o tom nebudeme diskutovat.
Yuff.3
Profil
Joker:
Ale v každém případě: Dodržování pravidel fóra je podmínkou účasti a o tom nebudeme diskutovat.
Súhlasím a v prípade ak nedostanem BAN sa budem snažiť dodržiavať Vaše pravidlá.
(neznamená to, že si nestojím za všetkým čo som doteraz napísal)
Joker
Profil
Yuff.3:
rovnako tak a aj za možnosť vyjadriť sa - aj keď bohužiaľ bez smajlíkov - čo mi upiera právo "slobodného slova a vyjadrenia sa".
xkcd.com/1357

Edit: Česká verze toho stripu: xkcz.cz/1357-svoboda-slova

Překlad:
Oznámení: Svoboda projevu znamená, že vláda vás nesmí zavřít za to co řeknete.
Neznamená to, že kdokoliv další musí ty vaše kraviny poslouchat, nebo vám poskytnout prostor k jejich šíření.
První dodatek vás nechrání před kritikou nebo následky.
Pokud vás ignorují, křičí na vás, zruší vám účet nebo vás zabanují z internetové komunity, vaše svoboda slova není porušována.
Jen to znamená, že ti kdo vás poslouchají si myslí, že jste pitomci. A ukazují vám dveře.



Měním svůj hlas na pro ban.
Tj. aktuálně dva moderátoři pro ban, nikdo proti.
final
Profil
Yuff.3:
Vďaka za tvoj cenný názor. Zase len potvrdzuje -
„Akonáhle je možnosť niekomu poškodiť, zhejtovať ho, zdissovať a agresívne reagovať - STE TU.“
Ujasni si čo je to hejt.
Yuff.3
Profil
Joker:
kraviny
čiže smajlíky

vás nechrání před kritikou nebo následky
nepotrebujem ochranu. Skritizovať vyjadrenie emócii je v tejto komunite asi normálne - rozhodol som sa to akceptovať.
Niesť za to následky? Naozaj? Za používanie smajlíkov?
SOM pripravený.

Áno, tým mi moje právo neupriete. Nech sa páči, pokiaľ som naozaj tak hrubo porušil systém vašich pravidiel a nabúral morálku používaním smajlíkov - dajte mi BAN. (Dúfam, že to nebude 5 rokov) Poučil som sa už teraz, ale som pripravený na Vaše tresty.


final:
Ujasni si čo je to hejt.
Zase si len potvrdil tú myšlienku. To slovo sa dá prezentovať rôzne a možno v tomto prípade nevystihuje presne túto záležitosť. Preto som ich tam dal viac a tým som synonymne podporil myšlienku, ktorú som chcel vyjadriť. Očividne ti unikla, ale aspoň si našiel dôvod na "hejt".
Marschmallow
Profil
Yuff.3:
Není zakázáno používat smajlíky, ale určitě je proti srsti je používat v takovém množství.

Moderátor Chamurappi: Odstraněna nesouvisející narážka.
Yuff.3
Profil
Bola to aj moja chyba
- ja som porušil pravidlá, tvoj príspevok s tým žiadno nesúvisí.
Ale ďakujem za triezvy názor.

Tomáš123:
jediné porušené pravidlo súviselo s nenakopávaním príspevkov.
možno by sa ich našlo viac - pravidlá sú vždy písané tak, že sa v nich dá kľučkovať - rovnako ako v našich zákonoch.
A keby aj nie, písal som aj smajlíky. (to sa tu tiež asi neakceptuje)


Zvláštne, kam zmizol príspevok Tomáš123 ?
Marschmallow
Profil
Yuff.3:
A keby aj nie, písal som aj smajlíky. (to sa tu tiež asi neakceptuje)
Akceptuje, ale ne v takovém množství. Já i třeba Chamurappi, což je administrátor diskuse smajlíky používáme, ale určitě ne v takovém množství.
jenikkozak
Profil
Konec tlachání. Souhlasím s měsíčním banem. Yuffe, máš zákaz do 4. října navštěvovat tuto Diskusi. Pokud jakýmkoliv způsobem toto omezení porušíš, počítej s tím, že proti tobě zvolíme ráznější postup.
Yuff.3
Profil
Marschmallow:
Vtipné. :D

jenikkozak:
Dobre, ďakujem a to tlachání mi nevadilo. Ale ani to že si ho ukončil.
Marschmallow
Profil
Yuff.3:
:D
Hm...
Yuff.3
Profil
Marschmallow:
Akceptuje

Já i třeba Chamurappi, což je administrátor diskuse smajlíky používáme

Tak ako je to teda? Akceptuje sa to alebo? ...alebo je to diskriminácia? Pretože som čierny?
Ďakujem za objasnenie.
Kcko
Profil
Yuff.3:

Tak ako je to teda? Akceptuje sa to alebo? ...alebo je to diskriminácia? Pretože som čierny?

Ne, protože se chováš jako blb. Pokud jím jsi, tak se omlouvám, nemůžeš za to.
Taurus
Profil
Jéžišmarjá, je těžký poznat zdravou míru? Nejsi černý, ale dle příspěvků vágní a nechápavý. A na soudy tady příliš nový.
Yuff.3
Profil
Taurus:
V celej diskusií jeden smajlík. Kto má nezdravú mieru?

Kcko:
Blb som a som s tým zmierený. A ty s tým, že namiesto pomoci (čo je predmetom tohoto fóra) sa zapájaš do diskusie ktorá sa ťa žiadno netýka a to len z dôvodu, aby si mi napísal, že som blb? Si so sebou spokojný a nepríde ti práve toto ako blbosť? V tom prípade s tebou niečo nie je v poriadku.
Kcko
Profil
Yuff.3:
Když se podíváš do mého profilu zjistíš, že pomáhám docela dost. Ale tobě není pomoci. Stačilo mi pročíst si několik tvých vláken, speciálně mě dostalo to, kde žádáš o napsání či úpravu nějakého skriptu zcela bezplatně a jako argument jsi uvedl, že zkušenému programátorovi to zabere chvíli a proto nevidíš důvod za to platit. (Jde o toto vlákno.)

Takovému člověku jako ty neradno pomáhat (je to jenom ztráta času).
Ač jako řadový člen nerozhoduji, pro BAN jsem všema deseti.

PS. Dál spolu diskutovat nebudeme: s blbem čas trávit nechci a trolling také nepodporuji.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0