« 1 2 3 »
Autor Zpráva
Str4wberry
Profil
Hm, to je menší komplikace.

Ten 17. říjen už pomalu vypadal jako ideální termín. Takhle bude muset mít někdo smůlu.
Joker
Profil
Str4wberry:
Tak další vhodný termín je 24.10.
Petr ZZZ
Profil
Aktualizoval jsem tabulku podle #28, #29 a #30 z předchozí strany (DJ Miky, Amunak, Jan Tvrdík), snad jsem nic nespletl. (Radši si to všichni zkontrolujte :-)
Chamurappi
Profil
Termín 24. října se mi líbí trochu méně než volné varianty v listopadu. Zásadní výhrady vůči němu nemám, ale pokud je na výběr…
Joker
Profil
Nějak se nic neděje a termíny ubíhají.

Další vhodný termín je 7. listopadu (jestli to někomu nebude kolidovat s VŘSR :) )…
Kajman
Profil
Vypadá to, že mezi 25. a 28. 10. (státní svátek) budu v Praze. Škoda, že 25. nemůže HT. Tuším, že je to moc na rychlo, ale myslíte, že by se stihlo do hlasování přidat i pondělí 27.10.?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Kajmana:
Já budu nejspíš celý ten týden kolem 28. 10. mimo Prahu.
Kajman
Profil
Chamurappi:
Fajn. Tak to je hned vyřešené a tabulka se měnit nemusí.
Str4wberry
Profil
Finální termín srazu je sobota 8. listopadu 2014, 19.00 v Praze u Anděla v restauraci Tradice.

Zatím se přihlásili: Str4wberry, Joker, Chamurappi, Yuhů, Kajman, Jan Tvrdík, DJ Miky, Tori, RockFire, Amunak

Vychází to na deset lidí. Takže se asi k Yuhůovi nevejdeme.

Nějaká doporučení, kam jít, nebo čemu se vyhnout?
RockFire
Profil
Můžu doporučit Hlubinu - Tanková Plzeň, dobré jídlo (salát prý nestojí za nic, ale to nemám ověřené), ceny OK, příjemné prostředí ;)
Joker
Profil
RockFire:
Hlubinu známe, tam byl sraz 2012 ;-)


Str4wberry:
Vychází to na deset lidí. Takže se asi k Yuhůovi nevejdeme.
Aby si Yuhů do příště koupil větší nemovitost :-)

Asi bych šel zase do některé z těch, kde už jsme byli.
Tori
Profil
Tori nepřijde, protože je zapomnětlivá a když dostala plán práce na listopad, nenahlásila, že 7.11. (i dva následující pátky) nemůže přijet ani se zpožděním. Šance na sraz u Yuhůa se tím radikálně zvýšila. :S
Str4wberry
Profil
A v sobotu přijet může?
Marschmallow
Profil
Str4wberry:
Ahoj, nebylo by dobré nakopírovat zdejší [#9] do prvního příspěvku na první stránce?
Tori
Profil
Str4wberry:
Soboty jsou v pohodě.
Str4wberry
Profil
Tak potom není problém. Změnil jsem datum na sobotu 8. listopadu.
Tori
Profil
Str4wberry:
Úžasný, díky moc! Doufám, že tam ještě nemá nikdo nic naplánovaného.
Str4wberry
Profil
Už bude pomalu čas něco reservovat.

Pokud se ještě někdo další plánujete zúčastnit, dejte vědět, ať je pro vás místo.

Sraz se uskuteční v sobotu 8. listopadu 2014, 19.00 v Praze u Anděla.
mimochodec
Profil
Opatrný dotaz: kdyby náhodou přijel někdo z větší dálky, vydržíte s ním po nějakých nonstopech až do prvního ranního vlaku?
snazimse
Profil
A co se tam bude probírat? O diskuzi volně,nebo reálně o nějakých webových technologií,zkušenosti účastníků atd?
Tori
Profil
Co si pamatuju z minule, tak se probíralo [počet účastníků děleno třemi] témat paralelně, všecky zajímavý. Koukněte do témat o předchozích srazech, někde na konci bývá obvykle jakési shrnutí. :)
snazimse
Profil
Tori:
Nedohledal jsem ty temáta.Jde mi jen o to zda tam bude třeba o php,js,atd.Aby se tam nemluvilo jen o nějakých obecných věcech.A taky jak dlouho takový sraz bude trvat? Hodinově?
Tomáš123
Profil
Neurobíte niekedy zraz aj bližšie ku Košiciam? Som totiž odtiaľ a cesta do Prahy fakt nepripadá do úvahy. Aj tak by som vás rád spoznal a videl, milí diskutéri.
Jan Tvrdík
Profil
snazimse:
Není to moderované, takže si tam každý můžeš povídat o čem chce. Třeba já si s tebou o PHP a JS klidně promluvím.

Tomáš123:
Jestli chceš sraz v Košicích, tak ti nic nebrání ho zorganizovat. Je nepravděpodobné, že by ten sraz organizoval někdo z Prahy.
Tomáš123
Profil
Jan Tvrdík:
tak ti nic nebrání ho zorganizovat
Iste. A ako motivujem takého Yuhůa, Chamurappiho či Strawberryho prísť? Ak by to malo byť niečo poriadne, musel by to organizovať niekto z moderátorov tejto diskusie (môj názor).
Str4wberry
Profil
Reakce na mimochodce:
Opatrný dotaz: kdyby náhodou přijel někdo z větší dálky, vydržíte s ním po nějakých nonstopech až do prvního ranního vlaku?
Není možné nic zaručit, ale loni nás pár do jakéhosi nonstopu ještě šlo. Podle data mého loňského příspěvku to vypadá, že jsme tam byli asi do čtyř.


Časově se začíná v těch 19.00, někdo obvykle dorazí později, potom tak před půlnocí odchází část lidí na metro/vlak. A zbytek je v restauraci do té doby, než nás nevyzvou k odchodu. To bývá asi tak kolem 01.00.

Pochopitelně nikdo nikomu nebrání, aby se zúčastnil jen v částečném rozsahu.
Joker
Profil
mimochodec:
kdyby náhodou přijel někdo z větší dálky, vydržíte s ním po nějakých nonstopech až do prvního ranního vlaku?
Já to asi nedám, bohužel.

snazimse:
Jde mi jen o to zda tam bude třeba o php,js,atd.Aby se tam nemluvilo jen o nějakých obecných věcech.
To je různé. Může padnout asi jakékoliv téma, které bude zajímat alespoň dva účastníky.

Ale s čím bych moc nepočítal je nějaká programátorská přednáška či prezentace, ani rozsáhlé konzultování nějakého vlastního projektu (asi nikdo nebude chtít strávit sraz tím, že bude s někým zalezlý v koutě ladit skripty). Ale zase se dá čekat, že si někdo na to téma povídat bude.

Snad jediný pravidelný bod srazu je budoucnost (D)JPW (v poslední době s dodatkem „a souvisejících projektů“), tj. připomínky, různé významné události a diskuse o budoucích změnách, hromadné udílení přístupu do sandboxu :-) a podobně. Kdyby někdo chtěl probrat něco ohledně Péhápko.cz, bude možnost.

O webech se samozřejmě taky diskutuje, a o technických novinkách a o všem možném.

A taky jak dlouho takový sraz bude trvat? Hodinově?
Začátek je v 19h a odchod většiny účastníků bych čekal mezi 23-00h. Někdy někdo přijde jen na chvíli a naopak část účastníků pak ještě pokračuje.

Tomáš123:
Neurobíte niekedy zraz aj bližšie ku Košiciam?
Není bez šance sraz v Brně. Ale jelikož tam většina účastníků asi bude cestovat, doporučil bych ho dělat někdy v létě, když jsou delší dny a i to cestování je příjemnější.
Přímo Košice (z Prahy skoro 8 hodin cesty autem) moc reálně nevidím.

Ak by to malo byť niečo poriadne, musel by to organizovať niekto z moderátorov tejto diskusie
Jenže těžko někdo z moderátorů bude organizovat sraz ve městě, které vůbec nezná.
Nejde ani tak o to, aby organizátor byl moderátor diskuse (i když asi by to měl být alespoň někdo, koho známe), spíš jde o to vytvořit nějaké základní jádro účastníků, kvůli kterým pak přijedou další. Což právě v Praze jde snáz, když tam velká část účastníků bydlí.
Jan Tvrdík
Profil
Joker:
asi nikdo nebude chtít strávit sraz tím, že bude s někým zalezlý v koutě ladit skripty
A to já zrovna dělám rád. Drtivou většinu problémů, které takhle někdo do hospody donese lze vyřešit do 15 minut.
Joker
Profil
Jan Tvrdík:
Já to rozsáhlé konzultování nějakého vlastního projektu nemyslel jako řešení konkrétního problému, ale spíš hledání a řešení nekonkrétních problémů- že by si někdo přinesl svůj projekt a někdo mu tam prošel návrh a kód a řekl mu, co dělá špatně.

Ale ani si nevzpomínám, že by na nějakém dřívějším srazu někdo vytáhl kód a řešil se nějaký problém. Ale třeba jsem si jen nevšiml a třeba se to může stát hned na tom příštím.
mimochodec
Profil
Joker, Str4wberry:
V pohodě, jen jsem si chtěl trochu udělat představu o formátu té akce. Samozřejmě připadá v úvahu i to, že někde přespím a udělám si program i na další den. Uvidíme. Moje účast je tak ale nejistá, že nemá smysl mě někde tabulkovat.
« 1 2 3 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0