Autor Zpráva
Zet
Profil
Zdravím,
jak získám kontakt na Chamurappi? Aby konkrétní problém byl řešen s ním?
Děkuji
Alphard
Profil
Prozradím vám, že toto vlákno určitě neujde jeho pozornosti.
lionel messi
Profil
Zet:
jak získám kontakt na Chamurappi? Aby konkrétní problém byl řešen s ním?
Ak je to problém týkajúci sa tejto diskusie, treba napísať do kategórie „O této diskusi“ (Šeptanda mailem zpravidla postrádá smysl. ). Ak sa s ním chcete dohodnúť na spolupráci, v profile má Chaumurappi odkaz na svoj osobný web, kde je aj sekcia Kontakt. V sandboxe vidím v profile aj odkaz na jeho Twitter, keďže sa však táto informácia nezobrazuje všetkým užívateľom diskusie, radšej ju nezverejním, Chamurappi po prečítaní tohto vlákna už beztak nebude sršať nadšením…
Marschmallow
Profil
lionel messi:
Tu zmíňku Twitteru bych radši smazal ;)
lionel messi
Profil
Marschmallow:
Tu zmíňku Twitteru bych radši smazal ;)
Veď som ho tu zámerne konkrétne neuviedol, pretože nie je mojím cieľom svojvoľne roztrubovať kontakty na cudzích ľudí bez ich súhlasu. Keď by som niečo mal zmmmazať, bolo by to celé toto vlákno, tuším tu nejakú lumpárnu.
mimochodec
Profil
Teď nemůžu najít to vlákno, kde Chamurappi píše něco ve smyslu, že soukromí a nedohledatelnost na internetu je přežitek.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Zet:
Aby konkrétní problém byl řešen s ním?
Jakou odrůdu problému bys se mnou chtěla řešit?
Můžeš mi napsat přes můj kontaktní formulář, viz odkaz v [#3].


Reaguji na Marschmallowa:
Odkaz na můj Twitter je na všech stránkách Webylonu. Ještě jsem neviděl, že by někdo považoval své tweety za soukromé…
Ale děkuji tobě i lionelovi messimu za péči o mé soukromí :-)


Reaguji na mimochodce:
Buď jsem napsal něco, co jsem napsat nechtěl, nebo jsi v mých slovech našel něco, co v nich rozhodně není. Soukromí určitě nepovažuji za přežitek, naopak soukromí je informační bohatství. Člověk si ho musí sám aktivně střežit. Jsem jen proti tomu, aby lidi o sobě zveřejnili všechno a pak dodatečně to nepěkné zkoušeli odzveřejnit.
Joker
Profil
Napsali sem u dva moderátoři a ani jeden to nevyhodil, tak jen přesouvám do podle mě správnější kategorie „O této diskusi“.

mimochodec:
Nebylo to jen nepochopení nějaké myšlenky na téma, že je nesmysl nejdřív o sobě něco zveřejnit a pak se to snažit znepřístupnit?
mimochodec
Profil
Joker: presne, dik za pripomenuti. Mne to tehdy vyznelo dost jako "doba uz je takova a mimo to sber a zverejnovani informaci vlastne neni nic spatneho". Nechci se v tom stourat. Jestli jsem to pochopil spatne, tak jsme ve shode a vsechno je ok.
(pisu z tlf)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0