Autor Zpráva
Tomáš123
Profil
Ahoj, už som toho o sandboxe čo to počul, ale nikdy som nemal šancu pozrieť sa tam. Priznám sa, že najviac ma ovplyvňuje zvedavosť. Chcel by som vedieť, čo sa za stenami sandboxu deje, ale taktiež v ňom hľadať chyby a pohodlnejšie prispievať do fóra. Síce to nie je ani rok od môjho príchodu, ale mám za to, že som jeden z aktívnejších a slušnejších užívateľov.

Ďakujem za každý hlas „pre“ aj dôvod „proti“.
lionel messi
Profil
Tomáš123:
Podporujem žiadosť, keďže v minulosti moderátori povolili prístup mne aj Marschmallowovi, teda užívateľom s plus-mínus podobnými skúsenosťami a vystupovaním, navyše je v tvojich otázkach i odpovediach viditeľný pokrok.
Marschmallow
Profil
Tomáš123:
Také podporuji Tvou žádost a souhlasím tedy s lionelem messim. Přístup bych Ti mohl poslat i já (mail na Tebe mám), ale nevím, jestli můžu...
Tomáš123
Profil
Marschmallow, lionel messi:
Ďakujem vám za hlasy.

Marschmallow:
Přístup bych Ti mohl poslat i já (mail na Tebe mám), ale nevím, jestli můžu...
Radšej počkám na zvolenie moderátorov.
Tomáš123
Profil
Možno som prvý [#1] príspevok napísal trochu samozrejmysticky. Príčinou bude zrejme to, že som si prečítal Jokerov príspevok a nadobudol názor, že povolenie prístupu do sandboxu už nezávisí v tak vysokej miere od dátumu registrácie, či rozsahu znalostí. Viem, že ma do sandboxu nemusíte pustiť a že aktivita, či poslušnosť užívateľa nehraje vždy hlavnú rolu. Čakanie na odpoveď ma však ubíja ešte viac ako zamietnutie žiadosti.

Týmto by som chcel moderátorov poprosiť, aby sa ku mojej žiadosti vyjadrili. Ďakujem.
Chamurappi
Profil
Nemám žádné výhrady. Můžete Tomášovi123 údaje poslat…
Marschmallow
Profil
Tomáš123:
Odesláno!
Kubo2
Profil
Tomáš123:

Mrzí ma, že som toto vlákno nepostrehol skôr a nemohol som sa taktiež vyjadriť kladne. :-( Ale lionel messi v podstate vyjadril kladné myšlienky o Tomášovi123 aj za mňa. :-)
jenikkozak
Profil
On sandbox je Chamurappiho a Str4wberryho. Je na nich, koho tam kdy pustí. Mlčení ostatních moderátorů neznamená, že bychom žadateli používání betaverze nepřáli. Spíše se jen nepovažujeme za oprávněné o tom rozhodovat.
Joker
Profil
Já jsem stále názoru, že by se sandbox měl nasadit do ostré verze. Čímž by se zpřístupnil všem i bez hesla :-)
Tomáš123
Profil
Chamurappi:
Ďakujem :-)

Marschmallow:
Údaje prišli, ďakujem.

Kubo2:
Nevadí, cenné je pre mňa aj to, že si to sem napísal neskôr. Veď vieš, radšej neskoro ako nikdy. :-)

jenikkozak:
To som nevedel, myslel som, že skôr uvažujete, či ma tam pustiť a o veci zatiaľ nikto nerozhodol.

Toto je oficiálne môj prvý príspevok zo sanboxu :-).

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0