« 1 2 »
Autor Zpráva
Kubo2
Profil
Zdravím tunajších diskutérov,

svojim tisícim 999-tym príspevkom na tejto diskusii by som chcel každému z vás popriať Šťastné a Veselé Vianoce, veľa lásky, a úspechov v novom roku 2015. :-)
Tiež Diskusii by som chcel popriať dlhodobý odborný a technický rozvoj, a ešte veľa šťastných rokov života.

<?php

Global\Time::wish(Global\Time::MERRY_CHRISTMAS);
Global\Time::$year++; // 2014 -> 2015

exit( 1 ); // do not stay but perform a new year

PF 2005 > PF 2006 > Vianoce 2006 > PF 2007 > Vianoce 2007 > Vianoce 2008 > PF 2009 > Vianoce 2010 > PF 2011 > Názor a Vianoce > PF 2013 > Veselé Vianoce a šťastný nový rok 2014* > Veselé Vianoce 2014 a PF 2015
lionel messi
Profil
Kubo2:
Vďaka a pripájam sa k prianiu.
Marschmallow
Profil
Kubo2:
Taktéž se připojuji a přeji všem Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2015!
Tomáš123
Profil
Kubo2:
svojim tisícim príspevkom
Aj ja som mal nedávno okrúhle čísla v profile. Zachytil som to tlačidlom print screen.

Aj ja sa pripájam k prianiu :-).
Zechy
Profil
Tož tedy k přání se připojím též a všem na poli webdesignu přeju hodně štěstí :-).
Fisir
Profil
Marschmallow
Profil
Fisir:
To jsi navrhnul a nakreslil?
Jan Tvrdík
Profil
Kubo2:
Je ti doufám jasné, že ten úvodní skript skoční parse errorem, protože global je v PHP klíčové slovo =)
Fisir
Profil
Reaguji na Marschmallowa:
Tu hvězdu jsem složil i nasvítil, zbytek je Photoshop.
Chamurappi
Profil
Přeji vám svátky plné klidu a nadhledu.
Připadá mi, že okolo Vánoc jsou na sebe lidé na internetu víc nabroušení než obvykle, i tady na diskusi jedno ostré prohlášení střídá druhé. Tak se prosím trošku otupte :-) (ale zase ne moc)
Kubo2
Profil
Jan Tvrdík:
ten úvodní skript skoční parse errorem
No, tiež mám taký pocit :-)
jenikkozak
Profil
Přeju všem příjemné Vánoce. Ideálně strávené v kruhu rodiny či přátel. Trochu si od těch webů odpočiňte. Dnes večer sem ani chodit nemusíte, bude tu zavřeno. Kdo sem půjde, neuvidí zlaté prasátko. :-)
Joker
Profil
Pěkné Vánoce všem i ode mě.

jenikkozak [#12]:
Dnes večer sem ani chodit nemusíte, bude tu zavřeno. Kdo sem půjde, neuvidí zlaté prasátko.
Tak po tomhle se budu muset večer přijít podívat, jestli je opravdu zavřeno :-)
www.qark.net/clanek/zapory-a-zakazy
(Aneb: „Neolizujte železné zábradlí! Neolizujte ani namrzlé kliky dveří!“)
tomix
Profil
Chcel by som všetkým členom tohto fóra, ktoré navštevujem veľmi často a je pre mňa zdrojom cenných vedomosti a inspirácie v oblasti, ktorá nie je mojou doménou (som databázový admin, db konzultant a čiastočne aj solution architect), popriať šťastné a veselé Vianoce a do Nového Roka veľa pracovných úspechov. Hoci som iba hobby webdeveloper/webdesigner (venujem webdevelopmentu/webdesignu iba 0,1% svojho času) tak som bol aj na základe množstva článkov, hotových riešení uverejnených na tomto fóre , ale aj klasickým systémom pokus-omyl ci množstva kódu napísaného čisto pre tréning schopný dokončiť alebo rozpracovať množstvo privátnych projektov bezohľadu na to či to boli jednoúčelové nástroje alebo aj komplexnejšie záležitosti.
Joker
Profil
Mimochodem, přišla mi tahle Vánoční fotka (už asi z loňska, ale nevadí). V Teorii velkého třesku angažovali Yuhůa? :-)

Tomáš123
Profil
Joker:
+1

Kto to vytvoril?
Marschmallow
Profil
Joker:
No tak to je bezvadná fotka!
Joker
Profil
Tomáš123:
Kto to vytvoril?
Nevím, ta fotka se povaluje různě po sociálních sítích. Minimálně ta základní fotka je docela stará.
Marschmallow
Profil
Joker:
ta fotka se povaluje různě po sociálních sítích
Musím souhlasit - vizte výsledky Google podle obrázků zde.
Marschmallow
Profil
Vyhlašuji soutěž o první novoroční příspěvek
Pokuste se zaslat příspěvek přesně o půlnoci - tj. 1.1.2015, 0:00.

Kdo se přidá?
Šťastný nový rok! :)
Tomáš123
Profil
Marschmallow:
Pokuste se zaslat příspěvek přesně o půlnoci - tj. 1.1.2015, 0:00.
To tu už asi nebudem, ale chcel by som sa pripojiť k prianiu:
Prajem všetkým členom diskusie veľa úspechov v nasledujúcom roku 2015 a veľmi pekne ďakujem za všetky rady, ktoré mi boli v tomto roku poskytnuté.

Šťastný Nový rok, milí diskutéri a moderátori!

jenikkozak:
A navíc jdu dnes pryč.
Nepoznám okolnosti tvojho odchodu, ale prajem ti úspešné pokračovanie nielen v roku 2015. Uži si ich v zdraví a šťastí! A niekedy nakukni :-)
Kubo2
Profil
Tomáš123:
To tu už asi nebudem
No tak, nechajme Marschmallowa, nech si užije svoj prvý novoročný príspevok. :-) Ak by som s ním chcel súťažiť, napísal by som si robota v Pythone, ktorý by hádam dokázal písať do istej miery zmysluplné príspevky.

jenikkozak:
Neviem, prečo zrovna po dvoch rokoch odchádzaš, no dosť ma tvoj odchod mrzí. V poslednej dobe som si ťa ako moderátora viac obľúbil, a myslím si, že taký človek ako si ty bude v moderátorskom tíme chýbať. Napriek tomu by som ti chcel popriať, či už ako bývalému moderátorovi, tak aj civilnému občanovi, aby si ti v novom roku a celkovo v živote darilo, a občas si túto diskusiu potešil svojou opätovnou prítomnosťou. :-)

Joker:
Tak po tomhle se budu muset večer přijít podívat, jestli je opravdu zavřeno :-)
A bolo nakoniec zatvorené? Ja som zrovna nemal tú príležitosť sem prísť.
lionel messi
Profil
Kubo2:
A bolo nakoniec zatvorené? Ja som zrovna nemal tú príležitosť sem prísť.
Nebolo, bol som tu pomerne dlhý čas, ale pre istotu som nazrel až po zhliadnutí zlatého prasiatka. :-)


Z dovolením ešte pridám dve perly z fóra, ktoré mi utkveli v pamäti:

změna title u okna
Chamurappi:
Přelep si horní oblast monitoru kobercovkou.

Ban uživatele CZghost
Joker:
Když dám do Googlu „Joker“, na prvním místě je psychopatický záporňák z Batmana. Neměli by ho smazat, aby mě to nepoškozovalo?
MartinP
Profil *
Chtěl bych všem popřát šťastný Nový rok a doufám, že se tato zpráva odešle přesně v 0:00.
Načasoval jsem odeslání pomocí JS.
Alphard
Profil
NovĂ˝ rok, stejnĂ˝ cĂ­l... PF 2015

Mé virtuální já zapomnělo, že diskuse nepoužívá utf8 :-) Díky za upozornění, do příště se polepšíme.
Vše nejlepší do nového roku 2015.
Marschmallow
Profil
Šťastný Nový rok a celý nový rok 2015!

Já zapomněl...
MartinP
Profil *
Alphard:
NovĂ˝ rok, stejnĂ˝ cĂ­l... PF 2015
Nějak ti zlobí kódování
Marschmallow
Profil
Soutěž vyhrává MatinP a Alphard. Gratuluji :-)
MartinP
Profil *
Marschmallow:
Soutěž vyhrává MatinP a Alphard. Gratuluji :-)

Já byl o minutu dřív!

var i = setInterval(function() {
    if (new Date().getMinutes() === 0) {
        $("#submitbtn").click();
        $("#submitbtn").parent().submit(); // pro jistotu...
        clearInterval(i);
    }
}, 100);
Marschmallow
Profil
MartinP:
Já byl o minutu dřív!
Nene, pouze o jednu sekundu.
« 1 2 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0