Autor Zpráva
lionel messi
Profil
Kolega Ameopro je, zdá sa, nepoučiteľný (alebo nevie čítať). Napriek tomu, že ho jenikkozak 2× upozornil, aby najnovšie vlákno nezamykal (tak ako má opakovane vo zvyku), učinil tak znovu. Navyše veľmi nedbá o kvalitu svojich príspevkov a obzvlášť nevyniká ani snahou pochopiť problém vo vlastnej réžii. Hoci som len radový člen a pre začiatočníkov mám pochopenie, navrhujem dôrazné varovanie za opakované porušovanie pravidiel a ignorovanie moderátorských výstrah ako poslednú šancu pred hlasovaním o bane.
jenikkozak
Profil
Štědrý den je zrovna jediný den v roce, kdy se mi takové věci moc řešit nechce. Ale beru na vědomí, že ti to vadí, a budu se snažit, aby se polepšil.
Joker
Profil
Asi bychom měli zohlednit i fakt, že na jiných diskusích je naopak běžné vlákna po odpovědi zamykat. (Tzn. někteří návštěvníci jsou třeba naučení na jiné chování, než máme my tady.)

Jinak problém by se vyřešil nasazením sandboxu.
lionel messi
Profil
Keďže si Ameopro priznal chybu, považoval by som to za vyriešené. Ospravedlňujem sa za uponáhľané založenie vlákna a ešte raz želám všetkým pekný Štedrý deň!
Alphard
Profil
lionel messi:
Navyše veľmi nedbá o kvalitu svojich príspevkov a obzvlášť nevyniká ani snahou pochopiť problém vo vlastnej réžii.
Praxe ho vede k tomu, že chování není třeba měnit. Dokud s ním budou odpovídající chatovat, reagovat do 5 minut, luštit jeho příspěvky a řešit jeho problémy, proč by se víc snažil? Tady nevidím cestu v nějakých represích ze strany moderátorů, ale ve změně chování odpovídajících. Myslím, že by často pomohlo reagovat třeba až po delší době, aby se tazateli více vyplatilo něco zkusit sám než hned zase napsat do diskuse. Tj. motivovat, ne trestat.

Pokud jde o zamykání, souhlasím s Jokerem, když nechceme, aby uživatelé vlákna zamykali, neměli bychom jim tu možnost nabízet. Primárně vidím chybu u nás.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0