Autor Zpráva
danaceks
Když napíšu příspěvek a nikdo mi na něj neodpoví, pak je starý 3 měsíce a je zahrabaný pod miliony jiných příspěvků, nemám nejmenší šanci, že mi někdo odpoví. Mohla by se přidat funkce, že by se příspěvek zase vyhoupl na vrchol a někdo by mi snad odpověděl.
Taurus
Budou to chtít všichni a místo nových dotazů se tu budou pořád nakopávat staré. Tovížejo...
Chamurappi
Reaguji na danacekse:
Proč by se měl vyhoupnout na vrchol, když v něm není nic nového? Proč by měl být najednou důležitější než ty, kde něco nového je?

někdo by mi snad odpověděl
Pokud ti nikdo neodpověděl, je něco špatně s tou otázkou, ne s tím, že by si jí nikdo nevšímal. (A ano, po určité době si jí pak skutečně nikdo všímat nebude, nanejvýš tam zabloudí někdo z vyhledávače, pokud je rozumně nadepsaná… což ty tvé obvykle nebývají.)
lionel messi
danaceks:
Mohla by se přidat funkce, že by se příspěvek zase vyhoupl na vrchol a někdo by mi snad odpověděl.
Hoci nie som moderátor, som striktne proti akémukoľvek nekonštruktívnemu nakopávaniu. Ak sa totiž autor nedočká žiadnej odpovede, zvyčajne treba za tým hľadať iný dôvod (pramalá snaha autora vyriešiť problém samostatne, nejasná formulácia otázky, arogancia…).

je zahrabaný pod miliony jiných příspěvků, nemám nejmenší šanci, že mi někdo odpoví
Šanca je vždy. Dokonca je možné, že dnes večer rozšíri rady moderátorov na fóre nový kolega Alf. Na planéte Melmac sa tuším stal expertom na tvorbu webov. Možno ho zaujme téma zaoberajúca sa vytvorením iframe a za trilióntinu mikrosekundy snáď vypíše zoznam všetkých služieb (okrem Wixu) používajúcich HTML5. :-)

Zbežne som si pozrel tvoje posledné témy (okolo 7 vláken). Spravidla si odpoveď na pôvodnú otázku dostal. Často si však neuviedol riešenie. Neochotu diskutujúcich zaoberať sa tvojimi príspevkami môže budiť i príliš vágna a občas i ťažšie zrozumiteľná formulácia otázky (čo sme ti už niekoľkokrát vyčítali).
Str4wberry
Reakce na Chamurappiho:
Pokud ti nikdo neodpověděl, je něco špatně s tou otázkou, ne s tím, že by si jí nikdo nevšímal.

Netvrdím, že je to případ uživatele danaceks, ale i dobře položená otázka, na kterou dokáže odpovědět malý počet diskutérů, může mít smůlu, že se časově trefí do období, kdy takoví lidé nejsou přítomni / ochotni odpovídat.
danaceks
no právě...
Joker
Dokud k dotazu není žádný příspěvek, zůstává v seznamu „Čeká na odpověď“, na který se část odpovídajících dívá.

Sice se může stát, že vlákno zrovna ti, kdo znají odpověď, náhodou minou, ale podle mě se to děje jen málokdy.
Většinou si vlákna nikdo nevšímá, protože:
a) má nicneříkající titulek, takže odpovídající na něj ani nekliknou, nebo
b) otázka sama je nesrozumitelná.

Krom toho, v principu lze vlákno nakopnout zasláním dalšího příspěvku. Zakázané jsou jen nekonstruktivní příspěvky (typu „Nikdo neví?“). Pořád lze vlákno zviditelnit zasláním užitečného příspěvku, například jaké varianty řešení byly, byť neúspěšně, vyzkoušené.
Samozřejmě i potom je limit tak dva-tři příspěvky za sebou, ne že si tu někdo bude psát blog o tom, jak se učí programovat.

Nakopávání vláken je spíš nežádoucí.
Ale pojistka proti zneužívání by bylo, kdyby to bylo placené. To bych možná i podpořil, třeba nakopnutí přes SMSku za 99 Kč.
Výdělek by se pak mohl propít na srazu :-) I když mám takové tušení, že by to hodilo maximálně tak Chamurappimu na colu :-)
Bubák
Joker:
Dokud k dotazu není žádný příspěvek, zůstává v seznamu ‚Čeká na odpověď‘, na který se část odpovídajících dívá.
I tak zapadne, stránkovaní tam není.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: