Autor Zpráva
lionel messi
Pekný piatkový večer všetkým,

rád by som sa opýtal, čo sa stalo s nedávno založeným (neprešlo viac než 45 minút, reálne však určite ďaleko menej) vláknom. Užívateľ, na ktorého meno si, bohužiaľ, nespomeniem, pridal do kategórie PHP otázku o počítaní bodov v rámci MySQL. Rozhodol som sa napísať riešenie, jednu syntaktickú drobnosť ohľadne JOINu (týkajúcu sa klauzuly USING — nepodstatné) som si však potreboval overiť v dokumentácii. Medzičasom odpovedal Alphard_ (nejde o preklep, skutočne písal príspevok ako neregistrovaný) a keďže sa tým stala moja rozpísaná odpoveď bezpredmetná (napísal by som to isté), odstránil som ju. Po návrate na hlavnú stránku sa však vlákno nikde nenachádzalo. Chýba vo výpise vláken, jednotlivých kategóriách, chladené taktiež nie je. Zdá sa, že doslova zmizlo z povrchu zemského, pardon diskusného, platí to o sandboxe i ostrej verzii.

Chcel by som sa preto spýtať, či ide o chybu fóra alebo sa mám obrátiť na známe duo Mulder a Scullyová, prípadne odborné pracovisko zaoberajúce sa pôsobením halucinogénnych látok.

Vopred ďakujem veľmi pekne za reakcie a vysvetlenie tejto záhady.

Už je naspäť: Počítání bodů v MySQL.
juriad
lionel messi:
Omlouvám se, odepsal jsem tam odpověď, ale Alphard_ mě předběhl s o slůvko lepší odpovědí. Proto jsem svoji smazal, čímž se vlákno pokazilo (to je bug). Celou dobu bylo dostupné v kategorii PHP, ale s chybným timestampem (před 45 lety).
Vlákno jsem opravil připsáním nového přispěvku. Myslel jsem, že se to vyřeší dříve, než si někdo všimne.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: