Autor Zpráva
Navštěvovatel
Profil *
Dobrý den,

vaší diskusi využívám poměrně dlouho, a dnes jsem zjistil že pokud chci kliknout na menu:
Rozvržení kategorií • Vedle sebe • Prohodit poslední diskusi s kategoriemi
Tak po mě to chce po každé heslo. To je nutné si zaplatit abych dostal heslo?

Děkuji za odpověď
Radek9
Profil
On asi někdo do ostré verze nechtěně nahrál odkaz směřující do sandboxu (testovací verze djpw). Nic platit nemusíš, neboj. :D Pokud chceš funkci použít hned, tak jen z adresního řádku odmaž .sandbox/
lionel messi
Profil
Navštěvovatel:
To je nutné si zaplatit abych dostal heslo?

Mimochodom, prístup do sandboxu je bezplatný a nenárokovateľný, rozhodujú o ňom moderátori na základe posúdenia žiadosti člena.
Chamurappi
Profil
Opraveno. Zjevně je na diskusi tak málo míst, kde se ještě používá $main_url, že jsem si ani nevšiml, že v ní zůstala sandboxová adresa. Asi by bylo lepší mít relativní odkazy úplně všude…
Teď jsem si všiml, že je zpátky odkaz na to divné a nepříliš dodělané rozvržení „Vedle sebe“… mno, tak aspoň bude mít Kajman radost :-)


Reaguji na Navštěvovatele:
Sakra, ani nás nenapadlo, že bychom mohli přepnutí rozvržení kategorií z dvojsloupcového na třísloupcové zpoplatnit… mohli jsme být v balíku.

To je nutné si zaplatit abych dostal heslo?
Dostal ses na stránku, kde je momentálně napsáno „Zadejte heslo do sandboxu“ a „Sandbox je testovací podoba diskuse jak psát web.“ — zajímalo by mě, jakým myšlenkovým procesem ses dostal k úvaze, že jde o placenou funkci diskuse.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0