Autor Zpráva
sitole
Profil
Ahoj, dnes jsem si nemohl nevšimnout nového vzhledu DJPW. Je možné, že je nahozená více dní, ale poslední +- týden jsem tu nebyl.
Co vše je nové a přepracované? Přišel jsem na spoustu vylepšní jak z grafické tak i funkční stránky. Naleznu někde přehled všech změn? :)
lionel messi
Profil
sitole:
Ide o nasadenie sandboxu.
mimochodec
Profil
K nové verzi: kód se zobrazuje v divu s omezenou výškou a dole s tečkovanou čárou. Můžu někde tohle omezení vypnout? chci kód vidět rovnou celý. Ikona <> se zřejmě vztahuje na něco trohcu jiného.
lionel messi
Profil
mimochodec:
Ikona <> se zřejmě vztahuje na něco trohcu jiného.

Práve naopak, stačí na ňu kliknúť a odškrtnúť voľbu Omezit výšku.

mimochodec
Profil
Ikona nemá title. Zamávání horními tématy je efektní, ale jestli se zároveň s tím děje ještě něco, tak nevím co.


lionel messi:
Práve naopak, stačí na ňu kliknúť

Aha, dík. Já jsem myslel tu vedle "Schovávat". To "Omezit výšku" jsem měl zatrženo a kód se zobrazoval celý. Takže to nefungovalo tak jak mělo, ale bylo to k mé spokojenosti. Teď mě zmátlo, že se to chová opačně. Už jsem pochopil a mám vyřešeno.
Joker
Profil
mimochodec:
Zamávání horními tématy je efektní, ale jestli se zároveň s tím děje ještě něco, tak nevím co.

To je právě indikátor toho, že se nic dalšího nestalo :-)
Kdyby přibyly nové příspěvky od poslední aktualizace, změnil by se ten seznam.
mimochodec
Profil
Joker:
Kdyby přibyly nové příspěvky od poslední aktualizace, změnil by se ten seznam.

Tak já si pohlídám, jak se to změní, dík. Přesto by možná bylo fajn, kdyby tam ta bublina byla. Takhle to vypadá trochu jako hračka bez účelu :)
Str4wberry
Profil
Ona taky trochu je, protože se stejné funkce spustí kliknutím na logo a klávesami F5 a R.
Chamurappi
Profil
Reaguji na mimochodce:
K nové verzi: kód se zobrazuje v divu s omezenou výškou a dole s tečkovanou čárou.
To bylo úplně stejné i ve staré verzi. V nové je jen (omylem) přejmenovaná cookie, takže jste ty i tvůj prohlížeč zapomněli, že jsi to měl přenastavené. Způsob nastavování se také nijak nezměnil.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0