Autor Zpráva
H13
Profil
Ahoj, chtěl bych zde v diskuzi změnit email na aktuální, v profilu mě to nepustí:

Chyba v uživatelských datech: Možná nesprávný email! Pro podorobnosti kontaktujte administrátora.

Otázka je tedy, dá se to někde jinde změnit nebo existuje zde někde kontakt na administrátora.

Děkuji.
Str4wberry
Profil
Je to nejspíš tím, že daný e-mail už používá jiný profil.

V sandboxu jsem tu hlášku upravil a přidal odkaz na profil, který daný e-mail používá (pokud je veřejný).



Mám trochu dilema, jestli ten profil, co e-mail už používá, nevypsat vždy. Většina lidí má e-mail skrytý…
H13
Profil
Ahoj, díky za info a za úpravu, zkoušel jsem a dostávám pořád tu sejnou zprávu:

Chyba v uživatelských datech: Možná nesprávný email! Pro podorobnosti kontaktujte administrátora.

Takže to vypadá, že ten email asi jinde nepoužívám

Mám trochu dilema, jestli ten profil, co e-mail už používá, nevypsat vždy. Většina lidí má e-mail skrytý…

No jestli to dobře chápu, může to být bezpečnostní problém, protože se někdo cizí může dostat k informaci, jaký email je spojen s jakým účtem.
Str4wberry
Profil
Úprava je nasazena pouze v sandboxu.

Ta hláška se zobrazuje právě po kontrole, zda e-mail někdo jiný nepoužívá, takže už někde použit je.

Když ho sem napíšeš, můžu se na to podívat.

No jestli to dobře chápu, může to být bezpečnostní problém, protože se někdo cizí může dostat k informaci, jaký email je spojen s jakým účtem.
Ano.
H13
Profil
Aha, tak potom jestli systém ví, že ten email existuje, pak ho asi někde používám, zkusím to dohledat.

Děkuju.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0