Autor Zpráva
Čeluk
Profil
Nikde jsem nenašel kde je možné zrušit účet na této poradně.
Str4wberry
Profil
Taková funkce tu není. Jaký máte důvod ke zrušení účtu? Pokud nemáte zájem diskutovat, stačí sem přestat chodit. :–)
Čeluk
Profil
Protože chodím týden na placený internet dneska jenom jsem dal 120 kč a po týdnu když to vypadá že se dobereme k výsledku tak mi napíše dej to na jiné fórum a oni ti poradí. Že mi stejně nenapíše kde je v kódu chyba. Tak na co potom ta poradna je? To sem nemusím chodit. Ušetřím denně několik kilometrů chůze a 100 kč.
Fisir
Profil
Reaguji na Čeluka:
Máš na mysli vlákno Vypršení času formuláře? Tam se ti rady dostalo. Stejně tak jsi dostal i přesný popis chyby, která se v kódu vyskytuje a byl jsi nasměrován na příslušné zdroje, které popisují, jak jí odstranit. Jestliže postup na odkázaných zdrojích nechápeš, nebo ti to nefunguje, tak nám to musíš napsat. A tím myslím něco trochu konkrétnějšího, než jen výkřik typu „to nefunguje.“ Lonanek ti ve tvém vlákně věnoval nadstandardní péči, udělal za tebe i naprosto elementární kroky, které by měl zvládat každý programátor. Marně. Pak se nemůžeš divit, že to s tebou vzdal. Jak jsi sám napsal, tohle je poradna. Tady se radí, ne vypracovávají hotová zadání. Je mi to líto, ale musíš projevit i svou vlastní iniciativu při řešení problému. A pokud si nevíš rady, musíš napsat s čím konkrétně.

Ach jo.
Čeluk
Profil
Fisir:
Takže jsem měl posílat všechny varianty které jsem zkoušel? Tak to já nevěděl.
Vložil jsem ten kód a co to vypsalo za chybu tak to jsem Vám napsal. Ale zahraničním stránkám jak to opravit opravdu nerozumím.
Fisir
Profil
Reaguji na Čeluka:
co to vypsalo za chybu tak to jsem Vám napsal
A já jsem si první větu z té chybové hlášky vyhledal v Googlu a hned na první stránce mi vypadlo oficiální fórum phpBB s řešením téhle chyby.

Ale zahraničním stránkám jak to opravit opravdu nerozumím.
Tak to bude asi kámen úrazu. Je mi líto, ale bez angličtiny to v programování moc daleko nedotáhneš. Případně jsi mohl zkusit překladač.
Čeluk
Profil
Fisir:
Jasně.
juriad
Profil
Čeluk:
To, že se jedná o phpBB jsi znímil až v 26. příspěvlu. Ano, je zásadní informace, protože kvůli ní je vše, co bylo do té doby řečeno, neaplikovatelné. Nikdo se kvůli tobě nebude učit psát šablony pro phpBB. Lolánek jej nejspíš zná, proto poradil. Zeptal jsi se na věc, která je přiliš specifická pro jeden konkrétní redakční systém. Možná bys dostal lepší řešení, kdyby ses zeptal na fóru zaměřeném na phpBB.

Nezapomínej, že jsi se tu v minulosti ptal už vícekrát a snad vždy jsi dospěl k výsledku, ze který jsi poděkoval. Je, myslím, trochu drsné při prvním problému utíkat, trochu to znevažuje to, co jsme tu pro tebe udělali.
Čeluk
Profil
juriad:
Jo máš pravdu, omlouvám se. Ta toto smažte a uznávám chybu. Nechci smazat účet. Sorry

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0