« 1 2 »
Autor Zpráva
Tomáš123
Profil
Pre zraz tradične vyberáme z termínov piatkov a sobôt. Neviem ako to máte vy ostatní, ja ešte nemám plány v Česku na toľko týždňov dopredu. Okrem 14.9. a 15.9. môžem celú jeseň.

Bolo by ale lepšie zúžiť výber na jeden mesiac.
Keeehi
Profil
Dobrá, pokud tedy budeme brát září tak zde jsou všechny pátky a soboty. Uvidíme, zda se podaří najít nějaký termín s vysokou účastí.
juriad
Profil
Rád se připojím (jako realjuriad).
Keeehi
Profil
Všem se moc omlouvám (hlavně Tomáš123 a juriad), ale nějaký troll v tom udělal bordel. Takže jsem to musel vytvořit znovu někde jinde, kde už to někdo cizí editovat nemůže ale stejně není potřeba se přihlašovat.

No a abychom zajistili, že v tom už nikdo bordel dělat nebude tak zde jsou minipravidla:
1) Hlasy se počítají pouze pro účty zaregistrované na DJPW.
2) Hlas se počítá jen pokud jméno přesně odpovídá Nicku. (včetně velkých písmen, diakritiky atp.)
3) Pokud by nastal případ, že tam budou dva záznamy od stejného Nicku, počítá se ten první.
4) Pokud by tam někdo vyplnil váš nick dříve než vy, do jména vyplňte náhodný řetězec a vložte ho i sem jako odpověď. Já to pak v tabulce upravím a ty podvodné záznamy smažu.
5) V každém případě napište i do tohoto vlákna, že jste hlasovali, ať je to proti čemu kontrolovat.

Je opravdu smutné že se to musí takto komplikovat jen kvůli nevyzrálosti některých jedinců.
Mlocik97
Profil
vykonávam piate minipravidlo.
Joker
Profil
Keeehi:
Možná stačilo kdyby to každý prostě napsal sem :-)

Taky by bylo fajn zjistit jestli by se zúčastnil i Yuhů a případně kdy má čas.
Ikki
Profil
Páté pravidlo.
Keeehi
Profil
Joker:
Možná stačilo kdyby to každý prostě napsal sem :-)
Teď už asi ano. Když se vyskytl ten problém tak jsem o tom taky uvažoval. Kdyby ovšem nebyl tak vše mohlo být elegantní, jednoduché a přehledné.
Tomáš123
Profil
Keeehi:
Ďakujem za sprehľadnenie a udržiavanie poriadku. Bol som teraz pár dní mimo, tak som sa tomuto nemohol venovať.

Joker:
Moderátorom a častým účastníkom predchádzajúcich zrazov (na ktorých sa mi podarilo nájsť kontakt) som zaslal e-mailom pozvánku do tohto vlákna (celkom 7 ľudí).

Neviem, či je podstatné upovedomiť o zraze aj ostatných bývalých častých členov a ako veľmi prípadne okruh rozširovať... na zraze som nikdy nebol, neviem aká je tam spoločnosť, ako to chodí, tak nechcem prípadne odradiť ešte aj tých, ktorí by chceli prísť.
Chamurappi
Profil
Já můžu kdykoliv. Vyberte termín a já se mu přizpůsobím.

Jen bych chtěl podotknout, že v pátek 28. září je státní svátek, možná by tedy šlo uvažovat i o čtvrtku před ním.
Str4wberry
Profil
Super nápad! Taky přijdu a rád vás zase uvidím.

Akorát 14. 9. nemůžu, jestli to prosím někdo upraví.
Taurus
Profil
Tomáš123:
Děkuju za pozvání, Tome, ale bohužel se mi to vůbec nehodí. Ze zdravotních důvodů v rodině, nápadně podobných...
Do toho řešíme nové bydlení, takže pracuju i o víkendech a v noci, což jsem vždycky odmítal.
Být to V Brně, rád se nezávazně přijdu podívat, když to vyjde, protože je na čase vás po osmi letech zase pozdravit. A zdravím tady i Chamurappiho, bez tebe je to tu jak červi bez bazooky. :-)
Radek9
Profil
Odhlasoval jsem. Rád se zastavím, pokud to vyjde na nějaký vhodný termín.
Trejpa
Profil
Třeba si udělám výlet.
weroro
Profil
Už som sa zaznačil do framedate
Po tých rokoch sa rád stretnem.
radekt
Profil
Ahoj, rád vás zase uvidím, 27. nebo 28. 9. vidím jako ideální, začnout alespoň v 17:00, aby si člověk stačil popovídat a do půlnoci se dostal domů ;o).
Tomáš123
Profil
Akoto, že máme nového moderátora bez príspevkov?
Tomášeek
Profil
Tomáš123:
Akoto, že máme nového moderátora bez príspevkov?
?
Kajman
Profil
Tomáš123:
TheEilag je nový moderátor pro sekci redakčních systémů.

Jinak ke srazu, ještě to nedokážu odhadnout, tak se hlasování nezúčastním.
Yuhů
Profil
Tomáš123:
Moderátor bez příspěvků je moje chyba, protože jsem zapomněl na standardní proces. Napsal mi, chtěl pomoct, připojil odkazy ohledně toho, co dělá, tak jsem ho přidal. Až něco zkazí, bude to na mě.

Pokud jde o sraz, září mám cestovací a vůbec nevím, kde kdy budu. Vyžlutil jsem to tam. Zrovna teď jsem někde v lukách u Malacek, tak se omlouvám, že reaguju sporadicky.
Tomáš123
Profil
Najväčšiemu počtu z nás vyhovuje piatkový termín 21.9. a sobotňajší termín 28.9. (ale radekt to nezaznačil). Do úvahy potom prichádza sobota 15.9.*, sobota 29.9. aj štvrtok 27.9. pred sviatkom, ktorý spomenul Chamurappi, hoci o ňom nemáme údaje.

Vyjadrite sa, prosím, hlavné tí, ktorí máte tabuľku v týchto miestach červenú, či sa viete prispôsobiť, prípadne či môžeme v ten štvrtok. Dajte najavo kedy vám to v žiadnom prípade nevyhovuje a kedy by to prípadne šlo. Nejako to potom spočítame.

Joker:
Prídeš?

Keeehi:
*Chcel by som ťa poprosiť o aktualizáciu údajov; 15.9. mi vyhovuje a radektovi zrejme vyhovuje 28.9.

Yuhů:
Ja iba či sa tu niekto nehekol. :-)
Joker
Profil
Tomáš123:
Joker:
Prídeš?

Za mě všechny termíny „pokusím se“.
Stejně jako u minulých srazů jsou pro mě pohodlnější pracovní dny, čili z uvedených 21.9. a 27.9.
Naopak 29.9. by možná byl o trochu problematičtější oproti těm ostatním.
Ale zatím nemám žádný vyloženě blokovaný.
Radek9
Profil
Tomáš123:
Celý ten poslední prodloužený víkend jsem v Německu. Ale jestli bude sraz beze mě, tak se svět nezboří. :-) Za mě ideálně ten pátek 21.
Kajman
Profil
Tak který termín vyhrál? Kdo zamluví hospodu?
Joker
Profil
Pokud by to bylo 21., bude už pomalu čas vybírat místo.
Chamurappi
Profil
Zatím tady ani nikdo nenapsal město :-)
Předpokládám, že se celou dobu bavíme o Praze. Takže zase nějaká hospoda na Andělu? Zlatý klas, Perón, Tradice (dřívější U Drahokoupilů)?
Tomáš123
Profil
21.9. je finálny termín.

Nechcel som byť tým, kto niekomu znemožní zúčastniť sa, ale skoro nikto sa za pár dní nevyjadril, tak je už asi najvyšší čas to uzavrieť.

Chamurappi:
Miestu sa prispôsobím – nič z vymenovaného nepoznám.
Joker
Profil
Tomáš123:
Nechcel som byť tým, kto niekomu znemožní zúčastniť sa

Jenže někdy se ten termín rozhodnout musí :-)

Ad hospody, v těch na Chamurappiho seznamu byly minulé srazy.

Jinak jsem taky předpokládal, že to bude v Praze.
Ono se i u dřívějších srazů ukázalo, že Praha je nejdostupnější.
(Jednak velká část účastníků to má blízko a i pro ty ostatní většinou existuje rozumné spojení.)
radekt
Profil
21. 9. mi vyhovuje, takže pokud už se to nebude měnit, hlásím se ;o). Na tom formuláři mi to nějak nešlo vyplnit, co mi vyhovuje, nevím, jestli to bylo prohlížečem (MSIE11) nebo rukama. Pak už to nešlo ani v Chrome.
Str4wberry
Profil
Zareservoval jsem 21. 9. 2018 v 18:00 pro 10 osob Tradici (tam se konala většina předchozích srazů).

Budu se těšit.
« 1 2 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0