« 1 2
Autor Zpráva
weroro
Profil
Veľká škoda, že si neviem ten piatok logisticky zariadiť lepšie. Zabavte sa. :-)
Pavlínka
Profil
že bych se přišla podívat na velké programátory? :D
radekt
Profil
Taky se těším, akorát jsem nafasoval odpolední, takže přijdu o něco později.
Tomáš123
Profil
Pôjde niekto na zraz z Brna? Vieme sa dohodnúť, spojiť? Keď tak mi môžete napísať na e-mail v profile.
Radek9
Profil
Taktéž hlásím mírné zpoždění. Měl bych se dostavit nepozději v 19. Snad i dříve.
Kajman
Profil
Hlásím zpoždění kolem jednoho roku. Letos mi to nevyjde.
juriad
Profil
Pokud se nic nezmění, bohužel budu muset letošní sraz vypustit. Čeká mě výpomoc prarodičům na zahradě.
Str4wberry
Profil
Hlásím, že přijdu včas. Kolik nás je teď celkem?
Kajman
Profil
Dle tabulky 9 (-juriad,Radek9 +Pavlínka,Keeehi).
Keeehi
Profil
Mně naopak se zítřek uvolnil, takže bych měl přijít.
radekt
Profil
Kajman:
A já ;o). Ale až po 19:00.
Yuhů
Profil
Lituju, ale nedaří se mi skloubit sraz s dalšími aktivitami, které se na mě paralelně nahrnuly. Teoreticky bych mohl přijít kolem desáté, ale úplně volno budu mít až tak v jednu v noci. :-( Jestli někdo vydržíte, můžeme pak pokračovat u mě doma.
Radek9
Profil
Já se nakonec musím omluvit, nestihnu to. Užijte si to, snad se dostavím příště.
Keeehi
Profil
Yuhů:
Tak právě končíme v Tradici.
Trejpa
Profil
Tak právě končíme ve vlaku.
Joker
Profil
Sraz byl podle mě fajn.
Probrali jsme třeba (namátkou) jak hacknout Internet, přínosy a hrozby toho, že nás weby šmírují, jakým způsobem nejlépe moderovat komentáře, kontroly na letištích, GDPR, veselé historky ze života ajťáků a spoustu dalších témat.

Jako vždy jsme konstatovali, že by bylo fajn ty srazy dělat častěji :-)
RastyAmateur
Profil
Nechce se mi otevírat nové vlákno, když nevím, zda-li by o to byl vůbec zájem, takže raději vykopu mrtvolku O:-) Každopádně nemá v plánu někdo z adminů či aktivnějších členů opět něco organizovat? :-)
Joker
Profil
Já bych se na případný sraz pokusil dorazit.
radekt
Profil
Já určitě také, rád zas všechny uvidím.
Keeehi
Profil
Já také. Ale důležité je to zkoordinovat s Yuhů ať to nedopadne jak posledně. Já měl náladu se do něčeho takového pustit před prázdninami, tak jsem mu napsal ale bohužel neměl čas. Tak jsem to nechal plavat, na případný podzim.
Str4wberry
Profil
Tak to jsem rád, že jsem letošní sraz neprošvihl :-)
Juandev
Profil
Ideální koncem listopadu.
RastyAmateur
Profil
Takže začátkem prosince? :D
Zdá se, že Joker, radekt, Keeehi, Str4wberry, Juandev a já by možná šli. Snad by dorazil i Yuhů (viz [#20]), to už je nás 7. Zkusíme tedy založit nové vlákno a anketu?
radekt
Profil
RastyAmateur:
Jenom upřesním - 3. (určitě) a 6. (pravděpodobně) nemůžu.
« 1 2

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0