Autor Zpráva
Yuhů
Profil
Dostal jsem mailem ohlas, že v pravidlech diskuse je málo zmíněno, že příspěvky není možné zpětně mazat.

Pokud nemáte nic proti, tak to tam explicitně zmíním, třeba v bodě 11 takto:

11. Vezměte prosím na vědomí, že toto fórum od druhého dne uživatelům neumožňuje úpravu textů, které do diskuse napíšou. Stejně tak uživatelé nemají práva mazání vláken, i když je sami založili.
Kajman
Profil
Jsem pro. Ničemu nevadí, když to bude na více místech.

Neomezíme pravidly i odkazování na stránky omezené věkem? Mám pocit, že tu chodí dost školáků a nesedí mi to pak s žádostmi o hodnocení stránek s erotikou či hazardními hrami.
Yuhů
Profil
Navrhni znění, udělám to pak najednou.
Taps
Profil
Yuhů:
Níže zasílám, návrhy textů. Je to spíše k diskusi, případnému využití či dodatečné následné editaci.


11. Berte na vědomí, že toto diskusní fórum od druhého dne neumožňuje uživatelům dodatečnou editaci příspěvků, které napsali do diskuse. Uživatelům rovněž není povoleno mazání vlastních vláken, které již v minulosti založili


Vzhledem ke skutečnosti, že v sekci názory na stránku mohou být umístěny odkazy směřující na webové stránky s erotickým či hazardním obsahem, tak obsah těchto odkazů je výhradně určen uživatelům, kteří mají minimálně 18 let a více. Za porušení tohoto pravidla, které by mělo za následek negativni dopad na morální výchovu nezletilého uživatele nenese provozovatel diskuse žádnou zodpovědnost.
Kajman
Profil
Spíš bych to rovnou omezil.

12. Neodkazujte na stránky nevhodné pro mladistvé.

12. Neodkazujte na stránky nevhodné pro mladistvé. (Nežádejte např. hodnocení webů o alkoholu, hazardních hrách, erotice atp.)
Taps
Profil
Kajman:
máš pravdu, to bude lepší.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0