Autor Zpráva
Trombon
Profil *
Zdar lidi čas od času sem chodím pro radu a výjimečně (pouze když znám odpověď) Myslím si, že tu nijak neprasím, nespamuji, neflamuji atd. Včera jsem chtěl přidat dotaz, ale narazil jsem na to, že tato funkce je prý dočasně omezena pro nepřihlášené uživatele pocházející ze zahraniční adresy. Psal jsem normálně ze své sítě z ČR bez nějaké proxy nebo tak něco, tak jsem si říkal, že počkám. Celý den včera ani dnes se nedá z normálního prohlížeče nic napsat. Tedy říkal jsem si, že když už pod tím účtem nějaký ten rok píšu, že se teda registruji, ale ejhle i tato funkce je prý dočasně zablokována. Hledal jsem nějaké informace na jak dlouho to je, ale asi jsem špatně hledal, protože jsem nic nenašel.

Fakt člověk musí hledat způsoby jak se sem nahackovat, aby tady mohl něco napsat? Jestli je to kvůli nějakému robotovému útoku, nemůžete sem prostě dát Recaptchu V3, která dnes není ani vidět?
Kajman
Profil
Bylo to kvůli agresivnějšímu robotovi dočasně omezené, zapomněl jsem omezení v administraci zase vypnout.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0