Autor Zpráva
lionel messi
Profil
Zdravím celé osadenstvo diskusie a najmä moderátorov,

pri surfovaní po diskusii som narazil na situáciu, keď sa mi priamo do stránky vypísala PHP chybová hláška (predpokladám, že si databáza vybrala slabšiu chvíľku).



Prišlo mi to trochu zvláštne, obzvlášť keď sa tunajšia učebnica PHP snaží začiatočníkom sprostredkovať, že by sa chybové hlášky zobrazovať nemali.
Davex
Profil
Na konci sitemap-actual.php se vypisuje upozornění:
<br />
<b>Notice</b>:  ob_flush() [<a href='ref.outcontrol'>ref.outcontrol</a>]: failed to flush buffer. No buffer to flush. in <b>/domains1/xh011800/public/diskuse.jakpsatweb.cz/sitemap-actual.php</b> on line <b>83</b><br />
Tomáš123
Profil
Počas piatkového večera (3.4.) a noci na sobotu (4.4.) sa Diskusia nepekne rozpadla. Čo bolo príčinou?
Kajman
Profil
Tomáš123:
Jedna tabulka byla marodná.
Kajman
Profil
Zkusil jsem vypnout vypisování chyb.

Přitom jsem změnil kontrolní otázku při registraci a nasadil omezení, že se v profilu zobrazí url adresa uživatele až má 50 nesmazaných příspěvků. Třeba to zastaví roboty - registrace i důvod k nim.

Snad jsem nepolámal více věcí než opravil, případně dejte vědět, kdyby něco nefungovalo víc než před tím.
Tomáš123
Profil
Kajman:
Třeba to zastaví roboty - registrace i důvod k nim.
Myslím, že v čase registrácie netušia, že sa tá adresa nezobrazí. Možno si po čase niekto všimne, že im odtiaľto nikto nechodí, ale ako účinnejšie vidím novým užívateľom vôbec neumožniť zadávať adresu. Bežný užívateľ, ktorý sa sem príde niečo opýtať raz za čas si po 50 príspevkoch asi nepobeží aktualizovať profil (asi sa bez nejakej bubliny ani nikdy nedozvie, že sa mu taká možnosť odomkla), ale tých pár adries, ktoré sa na diskusii kvôli tomuto opatreniu neobjavia asi nikomu chýbať nebudú.

Čo si o tom myslíte?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0