« 1 2 3 4 5 »
Autor Zpráva
Mistr
Profil
Richi
Vím, vím, u Bulovky mají vlastní varnu. Také jsem to chutnal, ale tenkrát mi to nějak moc nesedlo. Na tom Růžku bývala obsluha nahoře bez, ne? A nebylo to zrovna ve čtvrtek...?
Martin
Profil
Počítejte se mnou, jsem z Ústí nad Labem, všední den by byl nejlepší, alespoň bych nemusel příští den do školy. Vůbec si nedokážu představit, jak bude probíhat diskuse. Doufám, že se nebude diskutovat o webu a podobných věcech ;)
thingwath
Profil
Kdybych měl zhruba tušení o tom kdo všechno tam přijde, tak by se třeba přijet dalo... Ale to je těžko říct předem.
PerToon
Profil
Nemůže někdo kdo má stránku udělat nějaký jednoduchý list, kam by se zapisovali už lidi co přijdou?
Cody
Profil
PerToon Opravdu na tom tolik záleží? Nemáš trochu předsudky?
BTW: Mohl, ale není to zbytečné?
simka00
Profil
PerToon
tak jsem něco takového udělal: http://zemepis.xf.cz/diskuze/index.php

moc to nekritizujte, dělal jsem to hodně narychlo
Marty
Profil
Věkový průměr bude od 16 - 40 (snad jsem se někoho nedotkl...).

Abych přišel se svojí trochou do mlýna, tak navrhuji Red Rock.

Zakouříno by tam být nemělo (i když najděte takovou hospodu).
Chamurappi
Profil
Že bych vám vytáhnul věkový průměr zúčastněných nad stovku? :-)
Raději ne. V první čtyřicítce zdejších přispěvatelů stejně zatím nejsem.
Cody
Profil
Marty Myslím, že ne:-) Jsem zvědavej jak to dopadne, myslím, že máme málo společného krom diskuze na JPW a webdesignu... BTW: Poznáme se?:-))
PerToon
Profil
simka00 - no vida, přesně něco takového, to se mi líbí! :-)
Cody - Stačí poznat Yuhůa http://www.jakpsatweb.cz/kontakt.html ;-)
Mistr
Profil
Marty
Koukám, že Red Rock má stránky dělané pomocí FRAME. Kolikrát se tady v diskuzi někdo rozčiloval či upozorňoval, že by se stránky v rámech dělat neměly. Můžeme tam vůbec zajít...? :o))
Cody
Profil
PerToon Jasný, to bych asi zvládnul:-) jen aby přišel včas. Yuhů, chodíš včas?:-)))
Mistr Skoro by to chtělo vybrat podnik, který nemá framy a je validní:-)))))))))
Marty
Profil
Mistr & Cody: No hlavně když tam budou mít validní pivo, že.
Cody
Profil
Marty No s tím se nedá než souhlasit:-))) Klidně se obejdu bez CSS layoutu u piva:-)))
habendorf
Profil
Klidně se obejdu bez CSS layoutu u piva:-)))

Hlavně aby nebylo v iframu a nemusel ses ke dnu proscrollovat :o)
Cody
Profil
habendorf Njn, defaultně raději overflow: auto; :-)

.pivo {quality: 100%; price: off; cash: on; visibility: on; quantity: 100%;}
Dero
Profil
No jo. Blbnete a zapomenete na tak důležitou deklaraci, jakou je:

.piva { display: many in line; }
Marty
Profil
Odpusťte mi OT, ale když se tak dívám na Codyho nemůžu si pomoci.

Já testuji pivo takto:

if(($pivo->kvalita == 100) && ($pivo->kvantita == "mnoho") && ($pivo->cena < 25)) 

{
vypij(pivo);
}
else
{
die("nohy na ramena");
}
PerToon
Profil
Tak v nějakým takovýmhle duchu se tam bude diskuze vyvíjet...
thingwath
Profil
Zajímavý matematický problém je spočítat množství piv po kterých ještě to množství dokážete spočítat.
SuE
Profil
Tak si to hezky užijte :-)
Tento měsíc už do Prahy nepojedu. Ale nakonec, ačkoli su v těch 40, tak je to spíš díky příspěvkům z počátku diskuse, teď už je tu tolik lepších a rychlejších odpovídačů, že většinou jen tiše zírám (pokud zrovna neflamuju o strong a b)

k diskusi o pivu snad jen:
je-li to plzeň 12, není co řešit :-)
Cody
Profil
PerToon Hned jsem klidnější:-)
SuE Já teda radši Krušovice, ale shodnem se, že PLzeň není taky špatná volba:-)
halogan
Profil
Plzen, staci desitka, fajnovy mok, ale z financnich duvodu preferuji konkurenci.
Yuhů
Profil
Trochu jsme se do toho zamotali.

Chtěl jsem doporučit místo na sraz, ne si přečíst pojednání o pivech, ve vší úctě :-)

Stále potřebuju místo na sraz! RedRock ( http://www.redrock.cz/redindex.htm ) vypadá zajímavě, ale chtěl bych něco víc v centru Prahy, ať to nemá nikdo moc daleko. Tentýž případ je pizerie Aldo, ta je kdesi na periférii v Krči, vždycky jsem cestoval půl dne, než jsem se tam dostal.

Co se na srazu bude dít: nevím, budeme si prostě povídat. Počítám, že si budeme hodně povídat o webu. Taky chci probrat budoucnost diskuse, rád bych její správu na někoho hodil (případně přibral moderátory) a na to je vždycky lepší poznat lidi osobně.

Stránku se seznamem přihlášených považuju za bezpředmětnou, dokud se napevno nedohodne místo a čas.
habendorf
Profil
ale chtěl bych něco víc v centru Prahy, ať to nemá nikdo moc daleko

No pro mimopražské je centrum nejhorší volba. Aspoň pro ty, kteří by jeli autem. Motat se autem na Staromák není zrovna to pravé a nechávat auto na Zličíně nebo na Čerňáku taky nic moc.
Mistr
Profil
habendorf
Chceš přijet autem a pak pít pivečko? ;-)
habendorf
Profil
Mistr: Ano chci přijet autem a pít pivečko. Ale můžu přijet autem a pít limonádičku :o(
Hugo
Profil
Škoda, že je to v Praze. Co takhle uspořádat druhé kolo v Brně?
halogan
Profil
Hugo: Tyto dve lokality deli 2.5 hodiny, je to tak narocne? Ja osobne nemam problem s Brnem ani Prahou, ale preci jen vice lidi je z prahy a okoli.
Dero
Profil
halogan: Třeba já jsem z Brna a opravdu bych se i zajel podívat, rád bych prohodil pár slov s Yuhůem, habendorfem, Timym a dalšími, ale nejde to kvůli termínu, který mimopražské z účasti téměř vylučuje (uprostřed týdne večer, když den nato se musí do školy/práce). Což mi přijde smutné.

Takže ne, obecně to není problém, koneckonců v Praze bude asi největší koncentrace zde diskutujících. Konkrétně tento termín však problém je.

Tak či tak, pokud se to zrealizuje, tak si to užijte, něco nafoťte a vyberte jednoho jedince, který se ten večer neopojí... diskusemi o webdesignu, aby následně mohl podat podrobný report. :o)
« 1 2 3 4 5 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0