« 1 2 3 4 5 »
Autor Zpráva
Tomik
Profil
Jsem všemi osmi prsty pro, Red Rock vcelku vyhovuje, ale rád se klidně dopravím kamkoli po Praze.
Jinak ještě dotázek: nevadí že mi je 15? Docela rád bych se tam podíval...
Cody
Profil
Tomik Mě to nevadí.
Pro všechny: K tomu kde, nejsem pražský, takže v Praze znám jen dobrý čajovny, ale myslím, že by bylo hezké aby na místo M se mohlo dojet nějak rozumně metrem, protože se mi nechce 10x přesedat - optimální tak do 15 minut od nějaké zastávky metra (pěšky). Prosím už nikdy vice jinou MHD:-(
Tomik
Profil
Cody
Díky ;)
A jinak souhlas...
Marty
Profil
Tomik Očekává se rozsáhlé (IMHO) věkové obsazení, čili není problém.
Cody Když už jsme u těch čajoven..., no ale to radši až na místě. Jinak metro je sice nejjednodušší, ale dá se přežít i pár zastávek tramvají.

Jinak k místu: Nechci ze sebe dělat odborníka, ale sehnat v centru Prahy místo, kde se dokáže zamluvit místo pro 30 lidí, není tam zakouříno a velké občerstvení tam nestojí stovku je celkem dřina (je-li to reálné).
Cody
Profil
Marty JJ, možná budem i něco společného a nejen webdesign:-) Jinak souhlasím - chtělo by to asi podchytit z této strany, někdo místní by mohl provést průzkum trhu:-)
halogan
Profil
Dero: Jasne, termin je dan na miru Yuhuovi, vikend by byl pro mimoprazske jiste lepsi :/ O lokalite na metru souhlasim, jiny zpusob dopravy pro studenty v praze skoro ztraci smysl.
Mistr
Profil
jiny zpusob dopravy pro studenty v praze skoro ztraci smysl
Já jsem student a nevadí mi po Praze jezdit nejen metrem, ale i autobusem, tramvají, lanovkou či přívozem. Takže nevím, kde jsi na toto své tvrzení přišel.
Mistr
Profil
Tomik
Všeobecně nevidím ve věku důvod nějakého odmítnutí či něčeho podobného. Tato diskuze nemá nějaká věková omezení, takže ani případný sraz nic takového mít nebude, že, Yuhů?
Tomik
Profil
Mistr
Výborně ;)
Yuhů
Profil
Tak jsme se nikam nepohnuli. Poradíte prosím někdo další konkrétní místo?

Co se týká mimopražských a nevhodných termínů: udělejte si sraz sami. Pokud budu mít čas, tak se tam rád zastavím, ale těžko budu něco organizovat :-)
halogan
Profil
"Já jsem student a nevadí mi po Praze jezdit nejen metrem, ale i autobusem, tramvají, lanovkou či přívozem. Takže nevím, kde jsi na toto své tvrzení přišel."
Ja jen usuzuji, ze ted, kdyz je zima, tak je to nejvhodnejsi cestovani. Nedokazu si predstavit cestovani ze lhotky treba na cerny most jinak nez metrem. Proste na delsi vzdalenosti je to idealni. Samozrejme cestuji autobusem denne vice nez metrem, ale to jen kvuli potrebe.
Pachollini
Profil
Znám jednu celkem fajn hospodu tady u nás na Vinohradech, jmenuje se Sudička, býval tam velký prostor, který byl oddělený, ale už ho zavřeli, anžto nebyl zkolaudovaný, nicméně ptal jsem se obsluhy a nebyl by protblém to tam zarezervovat - 30 lidí se vejde, byť ne k jednomu stolu, ale dalo by se to nějak přeskupit.
Dá se tam dobře dostat metrem i tramvají a celkem dobře i autem, večer by neměl být problém zaparkovat někde v okolí. Jídlo nijak neexceluje, ale posezení je fajn, pivo za 25, ostatní věci celkem normální.
http://www.sudicka.cz/
Pokud budete chtít, můžu se tam stavit a zamluvit to, kdybychom to zabrali sami, nebude tam zahulíno.
Kromě toho je v tom samém bloku ještě jedna hospoda, která by připadala do úvahy a o blok vedle další. Vinohrady jsou Vinohrady ;-)
PerToon
Profil
Já se vůbec v obžerstvovacích zařízeních nevyznám, takže nemůžu podat žádný návrh... a proto mě omluvte, ale si všímám, že zatím stojíme na mrtvým bodě... a já bych docela potřeboval vědět jak to teda bude... takže promiňte že prudím....
Pachollini
Profil
Tedy, já koukám, já bych šel s takovými sympatickými lidmi posedět hned, a tady chcíp pes...
habendorf
Profil
To je demokracie v praxi - kecy, kecy, kecy...
Tohle chce armádní styl - tehdy a tehdy, kóta 371. Kdo chce (a může) přijde, kdo nechce nepřijde (a to už je zase demokracie).
thingwath
Profil
(a to už je zase demokracie)

OT: budeme brzy potřebovat nové slovo pro demokracii, protože to staré už může znamenat úplně všechno.
habendorf
Profil
thingwath: No jo, napsal jsem to blbě - mělo tam být spíš "svobodná volba" nebo "možnost výběru", nebo tak něco.

Celkově jsem narážel na to, že desátý den po zveřejnění je posun nulový.
thingwath
Profil
Navrhni nějakou kótu... pár návrhů tu zaznělo, nikdo se k nim moc nevyjádřil (což třeba já ani nemůžu, kdyby se mluvilo o nějaké zemičce v Jižní Americe tak budu tak zhruba stejně tušit co a jak...). Ale konkrétní hospodu stačí vědět den dva předem, to není tak důležité, termín Yuhů navrhl, takže v tom nevidím zásadní problém.
habendorf
Profil
kdyby se mluvilo o nějaké zemičce v Jižní Americe tak budu tak zhruba stejně tušit co a jak
No právě, taky nejsem z Prahy. A co přece jen znám, tak to jsou spíš pěkný knajpy, než nějaký nekuřácký salonky :o) A vědět hospodu půl hodiny předem je taky OK, v tom taky nevidím problém.
Jen jsem si tak vzpoměl na jeden vtip o rozsvícení lustru v český a ve slovenský hospodě...
Ale jsme fakt OT.
PerToon
Profil
Týjo, přijdu o vtip :-(

Ale co se týče místa, to pro mě není natolik podstatný, ale jde mi o to, že když sme dohodnutý jenom 26.1., tak se bojím, že někteří lidi to nebudou brát moc vážně. Kdyby sme věděli že tehdy a tehdy tam a tam tak v pohodě... a navíc chci mít aspoň jistotu, že se to dozvím tu půlhodinu předem ;-)
habendorf
Profil
On to ani nebyl vtip, spíš takové "ze života". Já si to moc nepamatuju, ale pointa byla v tom, že když se začne stmívat ve slovenské hospodě, někdo mlčky vstane, rozsvítí a zase si sedne. Když se začne stmívat v české hospodě, někdo během kafrání řekne "někdo by měl rozsvítit", načež následuje (potmě) pětihodinová diskuze o tom, jak funguje elktrárna.
Cody
Profil
Takže byl tu návrh ten Red Rock, je někdo extrémně proti? Pokud ne tak bych to odsouhlasil a navrhovatel at to tam zajistí co?

Kritiku prosím věcnou, nejlíp s protinávrhem ...
habendorf
Profil
To je slovo. Sice to neznám, ale jsem pro.
Cody
Profil
habendorf taky neznám, ale zjistím si to:-)

Budeme hlasovat?

Varianty:
1. Je mi to jedno, hlavně, že se někde sejdem.
2. Mistr: http://www.mahagon.cz/
3. Pachollini: Sudička
4. Richi: http://www.restaurace-naruzku.com/ruzek.html
5. Richi: http://www.pivovarubulovky.cz/
6. Marty: Red Rock // Yuhúovi se nelíbí
7. Halogan: Pizzerie Aldo // Yuhúovi se nelíbí a je tam místo jen pro 15 lidí
8. Jiná varianta

- osobně bych byl pro, aby pokud se na ničem nedohodnem, tak aby v pondělí to Yuhů nebo někdo rozhodl direktivně.
jozob
Profil
Yuhů, je to výborný nápad usporiadať niečo podobné.

Ale ja osobne sa asi ťažko dostanem do Prahy v túto ročnú dobu :-)

Mne by to vyhovovalo cez letné prázdniny. To by som mohol spojiť zraz aj s návštevou Prahy a iných miest v ČR. No letné prázdniny sú "kapánek" iný termín :-)

Držím palce, aby to vyšlo, zabavte sa, spoznajte sa a určite myslite na fotodokumentáciu. A dúfam, že na blogoch sa to bude hemžiť článkami so zrazu :-)

Tak ešte raz, nech to vyjde!
Fred
Profil
A co takhle se prostě sejít někde venku a najít hospodu kde bude místo operativně podle toho kolik lidí přijde, přeci nemůžeme po Yuhůovi chtít, aby objednával hospodu, když neví pro kolik lidí. Navrhuji sejít se někde na metru ideální je IMHO florenc, protože je na autobusáku jednu zastávku ad hlavního nádraží a pár stanic od Holešovic a navíc je kolem hodně hospod, třeba v Karlíně není tak draho a nemyslím si, že by byli v lednu tak narvaný, aby jsme nenašli volnou.
habendorf
Profil
Fred: To by taky šlo, ale musel by se zde zveřejnit nějaký mobil, aby měli šanci i ti, kteří to na šestou nestihnou. Aby se mohli dozvědět, kam mají jít.

A neříkal jsi kdysi něco o hotelu? Co takhle salonek a přespání za režijní cenu pro mimopražské? :o)

All: Kdyby chtěl jet někdo z Plzeňska, nebo odněkud na trase Plzeň - Praha (Rokycany, Beroun), můžu ho cestou někde nabrat, není problém.
Fred
Profil
OT:A neříkal jsi kdysi něco o hotelu?
To jo, ale vrátil jsem se na pult mezi pěšáky, nezdaněná dýžka a provize jsou podstatně vyšší příjem než zdaněný plat podnikatele či manažera, holt naše ekonomika vzkvétá (nevolte_socany)
Anonymní
Profil *
Fred
A co takhle se prostě sejít někde venku a najít hospodu kde bude místo operativně podle toho kolik lidí přijde, přeci nemůžeme po Yuhůovi chtít, aby objednával hospodu, když neví pro kolik lidí. - tp nikdo poYuhúovi nechce, hospodu zajistí ten kdo ji navrhoval, protožre ji IMHO asi zná ne? Jinak si myslím, že to není dobrý nápad. Myslíte, že takhle naposlední chvíli najdeme hospodu kde se vejde cca 20-30 lidí?
habendorf Hm, no kdo pozdě chodí sám sobě, znáš to, ne? Myslím, že Yuhůovo umění jemné diplomacie (chci to udělat ve vešdní den ať přijde málo lidí) tomu asi taky nefandí:-))))
Cody
Profil
To jsem psal já, pardon:-)
« 1 2 3 4 5 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0