« 1 2 3 4 5 »
Autor Zpráva
Marty
Profil
Tady už se čeká na Yuhůovo vyjádření, která občerstvovna se mu líbí. Co se týče mě, můžu zajít do Redrocku a zeptat se na případnou rezervaci - něma probléma.

Setkání v metru se mi ale moc nelíbí, v létě OK, najde se nějaká zahrádka, těch je všude dost. Ale teď by to bylo horší, aby pak bylo vůbec kde být.
Cody
Profil
Marty Mě to je tak jedno, pokud je v tom Red Rocku místo a není to 30 km od zastávky metra, klidně tam půjdu, pro mě totiž nejvíce platí var. 1.
Charlie
Profil
Yuhů, výborná idea.

Asi si udělám čas a srazím se tam (kde?:o)) s vámi všemi také.
Mistr
Profil
Přátelé,

myslím, že by již bylo na čase učinit zásadní rozhodnutí: navržený termín (26. ledna) je - ve chvíli, kdy ten příspěvek píši - ani ne za týden. Není tedy již příliš času na otálení a rozvažování...
PerToon
Profil
Jsem proti návrhu sejít se jen tak. Omlouvám se, že nepřispěji svým návrhem místa, protože já to fakt neznám vůbec nikde, ale... kdybysme se sešli na metru, tak nejdřív se budem dohadovat kam půjdem, pak někam půjdem a dopadne to pozvolným rozpadem... musíme mít nějaký místo...
Cody
Profil
Zdá se mi to, nebo se už nyní opravdu v současnosti od tohoto návrhu Yuhů distancuje?
Cody
Profil
Měl by to někdo rozhodnout/rozseknout:-) Někdo ... ?
Pachollini
Profil
No, mně by se takový sraz velmi zamlouval, protože znám plno lidí mezi různými komunitami, ale vlastně skoro nikoho, kdo dělá webové stránky a tady je to navíc sympatické ;-) Zkusil jsem napsat Yuhůovi, co se děje, ale nedostal jsem (zatím) odpověď, takže předkládám tento nedemokratický návrh:
Budu zítra (26.) po sedmé v Sudičce http://www.sudicka.cz/ a když tam někdo přijdete, rád si popovídám o radostech a strastech webařského života. Když ne, dám si pivo, přečtu Respekt a půjdu domů.
Když sem pár lidí ještě napíše, že určitě přijdou, zamluvím tam místo.
Kdyby byl problém, třeba jste to nemohli najít, klidně mi zavolejte, 608 973 174, jmenuju se Matěj Novák.
Tak jsem zvědav a těším se.
Marty
Profil
Pachollini: K něčemu podobnému jsem se také chystal, ale holt si mě předběhl. Myslím že budu mít čas, takže se patrně zastavím (jedno místo pro mě).

Ještě mě napadlo, jestli Yuhů nechystá přepadovku. Zítra odpoledne dá jasné rozhodnutí kdy a kde a uvidí se, kdo a jak sleduje diskuzi...
Pachollini
Profil
Bezva, teším se.
Taková přepadovka by mi nepřipadala jako dobrý nápad, vzhledem k tomu, že se chystalo i pár mimopražských...
Fred
Profil
Drz mi fleka.
habendorf
Profil
Tak to je gut - 150m od mého bývalého bydliště a 150km od současného :o) Drž mi půlfleka, fakt nevím jak mi to vyjde.
PerToon
Profil
A tak teda jó, počítejte se mnou!!! Ale můj tradiční problém.... mohl by někdo kdo tam přijde včas a napřed udělat třeba jakože cedulku Sraz JakPsátWeb, nebo něco takovýho? Protože já kdyžbych tam přišel a nebyl si 100% jistý tím, že tohle jsou naši, tak bych zase odešel, protože já jsem hrozně divný a bojím se lidí ;-) Takže urobte cedulku nebo hlasitě zpívejte ódy na Yuhůa! Takže zítra.
Petra
Profil
Prima, to bylo hezké rozlousknutí. Přijdu.

PerToon: Neboooj :-) Respekt a pivo bys třeba nepoznal? Já se totiž zas bojim cedulek.
Marty
Profil
No pokud jsem to pochopil správně, tak pivo + Respekt je jasná volba...
habendorf
Profil
Vy to máte dobrý - bojíte se lidí, cedulek, ale co já? Já se bojím, že si budu muset dát limonádu a koukat při tom na pivo, to je teprv horor :o)
PerToon
Profil
Petra- Bojim bojim. Pivo poznám, ale to není v hospodě spolehlivý znak a nebudu zkoumat detailně co kdo čte... no, nějak to dopadne... tak měj Pachollini aspoň ten Respekt rozpoznatelný a drž ho ve výšce nad hlavou a tak, aby byla viditelná titulní strana :-)
Pachollini
Profil
Vypadá to nadějně Respekt a pivo, fakt se těšim ;-)
Poznávací znak: jsem ten ošklivější z těch dvou na téhle fotce: http://www.5z.com/gallery/Zasnuby/images/dsc01103.jpg ;-)
Cody
Profil
Pachollini Tak já přijdu taky, když jsem kvůli tomu jel do Prahy a myslím, že se poznáme:-) Drž mi flecka:-)
Pachollini
Profil
Dobře, snad si vzpomenu, takovej menší nakrátko?
;-)
Yuhů
Profil
Přátelé, moc se omlouvám, ale mám dva problémy.

* Jednak jste si možná všimli, že nastupuju do Seznamu, takže nemám na sraz čas.
* Zamluvit v Praze místo pro 30 lidí se v lednu ukazuje jako velký problém, aspoň pro mě. Takže to musím chca nechca odložit na jaro, až budou volné zahrádky (tam navíc nevadí kouření).

Na Sudičce se asi nestavím, moje účast je tak na 10%. Fleka mi nedržte.

Omlouvám se, užijte si to.
Mistr
Profil
Přátelé, předem se omlouvám, ale také nepřijdu. Zítra mám na Stavební fakultě zkoušku z Dendrologie a ještě jsem se na to ani moc nepodíval.

Mějte se tam pěkně.
Charlie
Profil
Včera jsem byl na maturiťáku a do postele jsem se dostal až v půl šesté ráno, takže bych se tam nedoplazil :) Uvidíme se na jaře, až to vyjde i Yuhůovi.
PerToon
Profil
Ale předpokládám že pseudosraz platí a že se někteří dnes uvidíme.
habendorf
Profil
No, přátelé, dneska jsem byl ráno na prohlídce u zubařky. To, co mělo být dle očekávání banálním úkonem, se nějak zvrtlo v rychlý sled událostí, o jejichž povaze nejsem sto podat srozumitelné svědectví, jen se mi nějak z mlh vynořuje fakt, že to končilo arzénem na nerv. A temnou výhružkou zubařky, že pokud se znovu nedostavím v určeném termínu, tak ten arzén nesejme jen ten nerv, nýbrž i mě.
Tak tu teď sedím, hubu mám snad přes půl místnosti a nestačím se divit, kolika a jakými výrazy jsem již za dnešek tu zpropadenou šestku nahoře stihl nazvat.
Takže je mi líto, můj půlflek nedržte. Doufám že Yuhů dostojí slovu a na jaře budu moci přijet. Užijte si to.
Mistr
Profil
Jak sraz ve čtvrtek dopadl? Kolik se sešlo a tak podobně? Jsou fotečky?
Dero
Profil
Podporuji Mistra v jeho všetečných dotazech. :o)
Cody
Profil
Zdar a sílu přátelé, právě jsem se vrátil z hradu ... errr ... ze Sudičky, myslím že to bylo fajn, leč fotky nejsou, nicméně o tom hodlám pojednat na blogu až se vrátím z Prahy. Sestava: Petra a Noira (naše spanilé dámy), Fred, Marty, pertoon, Pachollinni a já.
Nedokážu si představit že by tam bylo více než 10 lidí. Těším se, že to v létě vyjde mluvilo se o všem možném a témat rozhodně nebylo málo.
Je možné, že sraz stále probíhá, já odcházel v 23.15.
jozob
Profil
Keby sa niečo podobné konalo v lete, prišiel by niekto? V lete budem určite v Prahe.
Cody
Profil
jozob Já asi jo, vypadá to, že v praze budu přebývat:-)
BTW: Omlouvám se Pertoonovi za malé písmeno:-)
« 1 2 3 4 5 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0