« 1 2 3 4 5
Autor Zpráva
PerToon
Profil
Já sem byl srazem vysoce potěšen a rád si ho zopakuju v libovolném množství účastníků.
Marty
Profil
Setkání v létě bude snad samozřejmostí. Jinak díky všem za účast.
Mistr
Profil
Cody
o tom hodlám pojednat na blogu
Přehlédl jsem to nebo to na blogu ještě není?
Tomik
Profil
Velmi mě mrzí, že jsme nemohl přijít, jsme nemocný, snad v létě. Pokud by se to uskutečnilo a bylo by to možné přišel bych rád...
Cody
Profil
Tak nedočkavci http://bloxxter.webz.cz/archiv/2006/1_2006.htm#sraz-jpw
Fotky nebyly, nejsou a nebudou - kritiku přijímám, ale neakceptuji:-)))))
jozob
Profil
Cody
Z môjho pohľadu super článok. Možno by to chcelo trošku viac, ale to sa mi zdá asi tým, že som tam nebol. Ale inak super.

"PS: Jistá nejmenováná firma nás tento večer velmi podpořila, pokud chcete vědět víc, zeptejte se Pacholliniho:-)"
No Pachollini... Von s tým :-)
thingwath
Profil
Jakto že nejsou fotky? To tam fakt nikdo neměl ani ty dneska tak populární mobily s foťáčkem? Chm, no pokud ne, tak ještě víc lituju, že jsem tam nebyl, páč tam tím pádem museli být inteligentní lidé :-)
Mistr
Profil
Cody
U odkazů pod článkem máš chybku v odkazu na Pacholliniho. Ta adresa je http://seky.nahory.net/ (chybí Ti tam poslední písmenko).
Cody
Profil
Mistr Díky, opravím - ještě zmíním jakou měl Pachollini sekeru:-)
thingwath Fotky nejsou, všichni zůstáváme v anonymitě:-)

edit 23:37 Done. Napráskání Pacholliniho provedeno.
Marty
Profil
thingwath: Děkujeme za uznání, ale obávám se, že se svým mobilem si mohu maximálně tak podložit stůl. Jinak tam ale stejně bylo celkem šero, čili fotky by z toho byly nekvalitní.
Mistr
Profil
Marty
Jen se nevymlouvej na šero a na kvalitu mobilního telefonu... :-))
Cody
Profil
Mistr tam bylo takový šero, že nám furt museli nosit pivo abychom vůbec něco viděli:-) BTW: marty si na mobil ani helsnul, teda co pamatuju:-)

Marty V kolik jste vůbec skončili?
jozob
Profil
Tak čo bude s tým Pachollinim ??? :-))
Marty
Profil
Já jsem končil před půlnoci, ale Petra s Pachollinim tam ještě pokračovali, a šero tam vážně bylo, inu jak říká Cody.
Polaroid
Profil
Zdravím všechny webdesignery a webdesignerky,
v Praze se nám udělalo krásně, a tak bych si - ačkoliv rozhodně nejsem aktivním členem diskuze - dovolil znovu otevřít otázku nějakého toho menšího srazu. Co vy na to?
zimmi
Profil
OK, co takhle Olomouc?
zimmi
Profil
Tento příspěvek jsem musel vypotit z důvodu toho, že jsem u přechozího zapomněl zatrhnout "Oznámení na e-mail" a v editaci příspěvku to není, takže omluvte dalších pár kilobajtů v databázi.

Přeji krásný zbytek dne.
DoubleThink
Profil *
Pro nový sraz si prosím založte nový thread.

> zimmi
...too bad ;)
« 1 2 3 4 5
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0