Autor Zpráva
jozob
Profil
1.) Neviem, či sa nemýlim, ale zdá sa mi, že ešte pred niekoľkými dňami som v štatistike videl, že je registrovaných cca 4000 ľudí. A teraz tam vidím niečo cez 2000 ľudí. Ako je to možné? Mal som halucinácie? :-)

2.) V poslednom čase som si všimol, že ak vložím do príspevku kód (pre, /pre), oriadkuje sa nejak divne, teda medzi riadky sa vždy vloží ďaľší riadok. Ešte pred nedávnom sa to nestávalo.

3.) mat sa v poslednom čase vyjadroval o nejakých "posledných moderátorských počinoch", ako si to mam vysvetliť?

Takže mal som halucinácie, alebo ako?
Martin Kuželka
Profil
ad 1.) myslím, že se pleteš. Nikdy jsem ve statistikách tak velké číslo neviděl.
ad 2.) to se stávalo vždycky.
ad 3.) mat dobrovolně odevzdal moderátorství (nahradil ho Fred).
jozob
Profil
1.) OK... asi som mal halucináciu... vieš o nočno-ranných hodinách nie je zrak vždy v poriadku. :-)
2.) Myslíš to tak, že vždy sa tam hádzali tie prázdne riadky, alebo niekedy sa tam hádzali tie riadky?
3.) Chápem
Martin
Profil
jozob
Házely se tam vždy. Ohledně formátování <pre> se tu vedla nejedna diskuse.
Martin Kuželka
Profil
jozob: myslím to tak, že se tam ty prázdné řádky dávaly vždycky. Pokud se nepletu, tak se to tu dokonce několikrát řešilo - napž. zde.
jozob
Profil
Martin
Počkaj... Aby sme sa pochopili - VŽDY myslené ako od počiatku diskusie ale niekedy sa to nestávalo, alebo VŽDY myslené ako od počiatku diskusie v KAŽDOM príspevku? Pretože ja som narazil aj na prípad, kedy sa to nestalo.
jozob
Profil
No OK... necháme to tak... dík za odpovede.
mat
Profil
ad 3.) mat dobrovolně odevzdal moderátorství (nahradil ho Fred).

mat má hodně práce... :) ale pokud bude moci, rád poradí, pokud bude vědět
Honza Hučín
Profil
mat
To jsi nemusel složit funkci, jenom jsi mohl požádat o posílení týmu moderátorů. Já tu nebyl dobře půl roku a naštěstí mě nikdo funkce nezbavil, takže teď můžu moderátorovat dál (:
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0