Autor Zpráva
Filips
Profil
Ahoj, tak mě napadlo, že by jsme mohli pro tuto diskusi zřídit nějaký chat. Myslím, že pár lidí by si spolu pokecalo i o něčem jiném než o webdesignu. Je tady přece dost lidí co by to zvládli udělat. Myslím, že by to nebyla špatná věc. Zajímá mě co tomu říkáte. Bylo by to jen pro lidi z jpw a z diskuse. Nemusíte můj nápad hned odsuzovat. JE TO JEN NÁVRH

Filips
Marty
Profil
Pokud si lidé chtějí pokecat o webu: můžou zde a nebo si na sebe najít icq a komunikovat tak

Pokud si lidé chtějí pokecat o něčem jiném: mohou využít spoustu jiných služeb (xchat, lide, atd.), obávám se, že by to trochu narušilo tématičnost serveru
PerToon
Profil
Myslím, že by to nebyl dobrý nápad. Zatím se to tu pořád drží jako solidní diskuze o webdesignu a broušení, a pokud se tu chtějí lidé sblížit, fakt mají na to celý internet... tady by to ničemu neprospělo...
Timy
Profil
Jsem proti, důvody již uvedli Marty a PerToon, souhlasím s nimi
PerToon
Profil
důvody již uvedly
Á!!!! Obracím se v hrobě!!!
Timy
Profil
PerToon
pardon... opraveno.
Filips
Profil
Vím že je to dobrá dikuse, a pokud se tu chtějí lidé sblížit, fakt mají na to celý internet... ale co když se tam ti lidi nepotkají??? Tady by to měli jisté.... Ale jak jsem psal byl to jen nápad!

Filips
Tomik
Profil
Timy
Tak, tak. Tato diskuse je IMHO velmi kvalitní a vždy, když někdo potřebuje pomoci se mu jí dostane.
A "chat" by mohl tuto kvalitu určitým způsobem porušit.
Martin Kuželka
Profil
Souhlasím s ostatními, pokud si chceš povídat, použijte icq (případně jiný kecálek) nebo si na nějakém chatu založ svou místnost. Přidat k diskuzi ještě chat bych opravdu neviděl jako dorbý nápad...
Rob
Profil
Ten účel popovídat si jen tak se mi taky moc nelíbí, ale pokud by ten chat byl k věci (tedy podobná témata jako na diskusi), tak by to mohlo přinést i své ovoce. Debata s lidmi z oboru nemůže nikdy škodit. Co byste řekli tomu, to pojmout takhle??
Filips
Profil
No i takhle by se to dalo... Tak co povíte na nápad Roba???

Filips
WanTo
Profil
Co IRC kanál?
PerToon
Profil
Myslím, že diskuze se ještě dá oklestit o off-topicy, ale že chat by se jen na tématu webtvorby neudržel....
Rob
Profil
PerToon
To je pravda. Taková věc by se hlídaly pouze těžko. To by záleželo na každém z nás. Nebo potom na moderátorovi (moderátorech), kteří by takové lidi potom vyhazovali z chatu, třeba na nějakou dobu. Ale přiznejme si všichni jednu věc. Netvrďte mi, že si někdy neodpustíte nějakou poznámku, která není zcela k tématu.
bojars
Profil
OT:
Zatím se to tu pořád drží jako solidní diskuze o webdesignu a broušení...

LOL
Martin
Profil
Mě by se IRC kanál líbil.
Filips
Profil
K čemu je vlastně ten IRC kanál? Mohl by mě to někdo stručně vysvětlit? Díkes!

Filips
Martin
Profil
Zkus se podívat na http://www.mirc.cz/
Rob
Profil
Tak IRC je taky možnost. Ale mě by přecejen zajímal váš názor na ten chat. Tedy k té verzi na úrovni odborné diskuse. Jistě by byli potřeba moderátoři, sice nemám čas pořád, ale klidně bych se na místo jednoho z moderátorů přihlásil, protože věřím, že by to mohlo být užitečné.
Filips
Profil
Takže pokud dobře chápu tak něco jako chat? Něco podobného?

Filips
WanTo
Profil
Filips
Jo. Taky potřebuješ klienta, třeba XChat.
Rob
Profil
WanTo
Pokud vím, tak to umožňuje i Miranda IM. Já ji používám na ICQ a vím, že jsem mazal plug-in IRC.
Filips
Profil
mmm zajímavé... takže jednoducší než dělat nějaký chat v php?

Filips
WanTo
Profil
Jo. IRC server jde nastartovat prakticky hned... Navíc to neni náročný. Kámošovi jeden běží na vserveru na Pipni.cz (gentoo, 333 MHz, 128MB RAM).
Rob
Profil
Filips
IRC moc neznám, ale asi je to pravda. Ale tohle se týká pouze toho nezávazného povídání. Já bych vás rád požádal o nějaké konstruktivní názory ohledně toho odborného chatu na JPW !!!

Tahle myšlenka mě totiž už taky napadla, a tak bych tohoto tématu chtěl využít.
Martin Kuželka
Profil
Doporučuju přesunout tuto diskuzi na nějaký jiný kanál. Tady to zavírám, pro většinu osazenstva diskuze nemá tohle téma cenu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0