Autor Zpráva
Meldo
Profil
Neuvazuje sa zverejnit niekde dole na stranke alebo hocikde inde pocitadlo? Zaujimalo by ma najme, kolko je ludi online. Najme z toho dovodu, aby som vedel, ci dostanem odpoved na moju otazku hned alebo nie. Problem by to urcite nebol.
Mistr
Profil
Problém by to (asi) nebyl. Jen bych byl trošku opatrný s příměrem počet lidí on-line a rychlost odpovědi. Pokud třeba zadáš nějaký, jak říká Yuhů, špek, nemusí na něj znát odpověď nikdo a může zde být přitom on-line všech 2326 uživatelů. A nebo, zadáš-li otázku, která se tady již několikrát řešila, tak již jsou ostatní uživatelé unavení z neustálého odpovídání na totéž a také Ti třeba neodpoví (nebo neodpoví hned).

Teď mě napadá, zda je třeba se k příspěvkům, na něž zadavatel (většinou "Anonymní") nedostane hned odpoveď, obávat reakcí ve tvaru: Tak už mi odpovězte, když je vás tady 23 on-line!!!! a podobně.
Mistr
Profil
všech 2326 uživatelů
Údaj je čerpán ze stránky http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=stats a je platný k času psaní mého příspěvku. To je jen dovětek pro případné hnidopichy. :-)
halogan
Profil
Muzes provizorne pouzit toplist:
http://toplist.cz/stat/?menu=1&day=11&month=2&s=7&kdy=all&n=49306
Mistr
Profil
halogan
To se ale vztahuje na celé Jak psát web a nikoliv jen na tuto diskuzi, co?
Meldo
Profil
halogan
dik za ten link. vedel som, ze sa to tu uz niekde preberalo ale... no moc tomu nerozumiem. tak ako Mistr. je to pre diskusiu alebo www.jakpsatweb.cz? alebo obe? lebo hore je adresa stranky www.jakpsatweb.cz a v tabulkue su vsetky adresy diskuse.jak.....cz
Meldo
Profil
Hmm. Uz tomu asi chapem. Je to len pre diskuse.jakpsatweb.cz - toto je vlastne subdomena jakpsatweb.cz :-)
Yuhů
Profil
zkuste tohle:
http://www.toplist.cz/stat/?menu=4096&menu=64&menu=256&menu=4&menu=128 &menu=8&profi=8&day=12&month=2&s=7&kdy=all&n=49306

možná tam bude potřeba upravit měsíc a den podle aktuální potřeby, ony některé ty grafy fungují s aktuálním datem a některé s nastaveným z URL.

Samostatné počitadlo diskuse nemám.

A ano, je to pouze tato diskuse, nikoli celý Jak psát web
Meldo
Profil
Yuhů
diky. Uz tu o tom bola raz tema, preto som chcel online. No ale nevadi. Ak nieje. Da sa to lahko odvodit od statistyky za den.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0