« 1 2 »
Autor Zpráva
Filips
Profil
Zdravím všechny, ale především Yuhůa.
Yuhů, tak mě napadlo (opět nesmysl), že by jsme mohli nechat udělat nějaké trička nebo čepice JPW. Nebylo by to špatné pak třeba na srazy a na podobné akce, které by jsme mohli pořádat. Každý by pčispěl určitou sumu a dostal by např. triko JPW.
Zhodnoťte mů (blbý) nápad.

Filips
Mistr
Profil
nechat udělat nějaké trička nebo čepice JPW. Nebylo by to špatné pak třeba na srazy a na podobné akce
Trička, čepice... to vše je profláknuté. Ale co bikiny... :-))
Filips
Profil
Mistr
V tom bych asi nechodil. Záleží jestli ses uklepl a nemyslels mikiny :-)

Filips
Mistr
Profil
Filips
Mikiny jsou také známé, ovšem bikiny jsou bikiny...
*Čvachta*
Profil *
Lidi já sem správnej vůl :) Šíleně mě ta myšlenka nadchla! :)

Ale vážne :) Jdu po ulici... mám na sobě tričko JPW :-D
Sem někdy cvok :)
Filips
Profil
Mistr
Ty bys f tom určitě chodil. Nápís na zadku JPW.cz :-)

Filips
*Čvachta*
Profil *
Mistr

Co tanga? :)
Filips
Profil
Hlavně velké podprsenky to já potřebuju :-) Co největší :-) A co teprv Mistr.
Né vemte to trochu vážně. Jsem na JPW každý den a nestydím se za to! proč se neukázat.

Filips
*Čvachta*
Profil *
Já bych tričko klidně nosil i do něj investoval :)
Ale nevím, dáme na něj fotku Yuhůa? :)
RPG
Profil
Tak to já souhlasím.
Ale bral bych fakt ty tanga... pro moji samičku. :-D Pro sebe tu čepku.
Návrh na čepku? Kšiltovka, bílá, s logem JPW a černými tagy na bocích.
Provedení v HTML, CSS, PHP, JavaScriptu... ;-)

Pokud se cena nehne nad 20 kč... což je suma, která se mi obvykle krčí v peněžence s pavouky a pavučinami...
Filips
Profil
*Čvachta*
Myslíš, že by se na sebe chtěl dívat? :-)

RPG
Hej, ale opravdu. Tanga nedáme dělat. Leda že by si o něj řekly holky. Jinak odpustíš si dvakrát pifko a máš to :-)

Filips
Mistr
Profil
Filips
Leda že by si o něj řekly holky.
Však já to tak myslel. Co já v tangách... Ale třeba Ivet nebo SuE :-)))

No nic, zanechme vtípků. Jako myšlenka je to pěkné. Spíš bych byl pro to tričko než čepici... S takovým decentním logem Jak psát web.
Filips
Profil
Pro všechny
No, já asi taky. Já jsem navrhl jak by se to dalo udělat. nebo na co by se to dalo dát. Já bych to bral. 4ím nás bude víc, tím to bude pro jednotlivce levnější.
Mistr
Bylo mě jasné, že Ty a tanga asi ee :-)

Filips
RPG
Profil
Filips
Ok, ok... tanga vynecháme.
Jinak, alkohol nepozřívám, jsem nezletilé dítě. ;-)

Pro všechny
Co se mě týče, určitě bych to toho šel. Koupil bych triko, ale čepka by mě zajímala víc.
A s nákupem by to bylo jak? Pouze na srazech, nebo i online?
Mistr
Profil
Filips
Bylo mě jasné, že Ty a tanga asi ee :-)
Ačkoliv... :o)))
Filips
Profil
RPG
Aha tak to jsem na tom stejně.

Všichni
Já bych to koupil on-line jako já bych ti triko chtěl a co když se nedostanu na sraz?!
Mohlo by se udělat i čepky i trička. Musíme nejprv přemluvit nejvyššího (Yuhůa)

Filips
RPG
Profil
Mistr
ad. tanga
No klidně to zkus... Ale fotky si nech pro sebe, laskavě. :-))

Filips
No právě na to jsem myslel, co když se někdo nedostane na sraz... Já to mám celkem daleko od hlavního města. Bral bych online nákup.
Gekon
Profil
Jo, jsem pro, ňákou kšiltovku nebo mikinu klidně...
Filips
Profil
Když to tak pročítám, tak o to lidi mají zájem. Asi by se to mohlo uskutečnit. Ale můsí nás být ještě víc.

Filips
Mistr
Profil
Filips
Klidně, ale aby to pak nedopadlo podle Járy Cimrmana (ze hry Dobytí severního pólu): Všichni byli návrhem nadšeni, ale nikdo se nechtěl (...) zúčastnit.
Filips
Profil
Mistr
mmm toho se bojím. Aby Yuhůovi nezůstalo doma hromada triček. Někdo udělá v php dotazník ten se vyplní a pak budeš zaregistrovaný, že chceš triko.

Filips
tpikalek
Profil
Já bych si je koupil, ale asi jedině přez eshop, protože do hlavního města na sraz to mám opravu daleko. Jedině, že by někdy byl sraz brňáků, to bych se možná dostavil.
Filips
Profil
Bez Yuhůa nic nemůžeme řešit. Počkáme co poví on a pak budem rozhodovat.

Filips
RPG
Profil
Filips
Dobrá... teď jde o to, kdy se dostaví. :-)
Mistr
Profil
tpikalek
Já bych si je koupil, ale asi jedině přez eshop
Já Ti rozumím, ale co zase to poštovné, balné, dojít s tím na poštu atd. Spousta práce navíc... Do toho se asi moc lidem nebude chtít dělat.
tpikalek
Profil
Nebo tím prodáváním pověřit několik lidí v největších městech - Praha, Brno, Ostrava...
Prostě kdo by to chtěl, tak by za ním zašel.
Filips
Profil
tpikalek
To není špatné, ale já to mám do Brna 100km. Poštovné a bylné si myslím, že by vyšlo ak do 100 kč. Kdyby to triko stálo stovku + poš. a bal. tak zhruba 200Kč. A nebo by se to rozeslalo najdnou.

Filips
Anonymní
Profil *
Ať si to někdo vezme na starost a objednávky třeba za týden odnese na poštu. Platba proběhne převodem na účet a zaslání doporučeným dopisem. Myslím, že se najde člověk který by to udělal. Když nikdo, tak já. Tuhle mne zrovna napadl nějaký reklamní předmět - atypický, ale nevzpomenu si. Na bílém triku by se mi líbilo to logo diskuse JPW - viz. na začátku stránky. :-) Myslím, že to Yuhů odsouhlasí ale na starost si to nevezme.
*Čvachta*
Profil *
Možná by bylo dobré ho ale lehce upravit, či udělat výběrové řízení grafiků -> odměna pro nejlepšího bude respekt :)
Romanticka
Profil
odmena pro nejlepsiho spis tricko zdarma ne
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0