Autor Zpráva
Honza H.
Profil *
Po poměrně dlouhé době jsem sedl k počítadlu z jiných důvodů než pracovních a v klidu jsem si chtěl projít, co je nového na tomto fóru.
A bylo zle. Úplně jsem se lekl, kolik nových a zajímavých témat, nápadů a příspěvků se tady objevilo. Začínám zjišťovat, že nemám přehled, co jsem si už prošel a co ne. Někdy si řeknu " aha, to je šikovný nápad, to použiji tam a tam". Ale až k tomu dojde, tak nevím, co to vlastně bylo, nebo kde to bylo a potom začne prohledávání fóra. Asi si budu muset dávat některé témata do oblíbených položek.
Ale k věci. Docela by mě zajímalo, co bude s tímto fórem v budoucnu. Začíná nabývat poměrně velkých rozměrů. Nebudou hodně stará témata z kapacitních ( nebo jiných ) důvodů odstraňována ? Možná by nebylo naškodu všechno po nějaké době spakovat do archivu
a dát ke stáhnutí. Možná je celé toto téma taky pěkná blbost.
Michalek
Profil
Mno, je fakt že je to tady rušné jak na NewYorské křižovatce.
Nejlepší je asi přidávat si položky do oblíbených (ale kdo má pak čas to všechno procházet? (já ne)).

Dát ke stáhnutí, to je možná dobrý nápad, ale zase ten archiv by byl velký jak "kráva" (myslim) :-)
Martin Kuželka
Profil
Špatnej by nebyl nějakej wiki engine, kam by všichni mohli přispět trochou práce a ty zajímavé dotazy a jejich řešení zapisovat...
Michalek
Profil
Jj, ale bylo by to straaasne narocny na udrzbu, IMHO
Yuhů
Profil
> Docela by mě zajímalo, co bude s tímto fórem v budoucnu.

to mě taky

> Začíná nabývat poměrně velkých rozměrů.

ano. A nebylo to v plánu. Počítal jsem, že tady bude tak pět deset dotazů týdně.

> Nebudou hodně stará témata z kapacitních (nebo jiných) důvodů odstraňována?

Pro to není důvod. Staré odpovědi obsahují spoustu cenných rad, pro která si přicházejí lidé z vyhledávačů (jak patrno z pohledů do statistik).
Kapacitní důvody nehrozí, databáze příspěvků má zatím jenom pětimístná ídéčka.

> Možná by nebylo naškodu všechno po nějaké době spakovat do archivu
> a dát ke stáhnutí.

nedokážu si představit, k čemu by to bylo. Napovíte mi?


> wiki engine, kam by všichni mohli přispět trochou práce a ty zajímavé dotazy a jejich řešení zapisovat

ano, to je jedna z možností vývoje, prostě FAQ. V tuto chvíli mám problém s tím, že nevím, jak v té wiki formálně definovat unikátní položku. Má to být jakoby slovníkové heslo, nebo mám položkovat podle dotazů?

Navíc na takovéhle legrace ve svém programátorském volnu opravdu moc času nemám :-/
Fred
Profil
Možná by nebyl špatný nějaký sidebar jako mají na http://aktuell.de.selfhtml.org/ tady http://aktuell.de.selfhtml.org/extras/selfside.htm . BTW to fórum tam je mnohem míň přehlednější než tady, i když běží několik let a je tam opravdu hafo informací.
Polaroid
Profil
Myslím si, že by docela prospělo zrušit sekci 'názor na stránku'! Nebezpečně moc se to tady rozmáhá!
DoubleThink
Profil *
Právě proto - takto se to bude rozmáhat jen ve svém sektoru.
Yuhů
Profil
> Nebezpečně moc se to tady rozmáhá!

kde to je, to "tady"? Ono to nějak někde vadí?
Martin Kuželka
Profil
Jasně, že to někde vadí, leze to ze serverovny :-)
Polaroid
Profil
Mě jenom ****, že sem každej amatér dává odkaz na všechny svoje úplně dementní stránky a votravuje tim normální čtenáře tohoto fóra!
Honza Hučín
Profil
Polaroide, chápu, že máš o obsahu tohoto fóra své představy. Ale tohle fórum bylo vytvořeno pro amatéry a s názory na stránku se od začátku počítalo.

Sám do sekce "Názor na stránku" nechodím. A protože je každý thread označený tématem, sekce mi nevadí, protože se jí umím vyhnout. Zkus ji také ignorovat. Podle mé zkušenosti to není tak těžké a ušetříš si nervy.
Polaroid
Profil
Jenže mě se zdá, že jelikož příspěvky ze sekce Názor na Stránku zahlcují seznam nových témat a odpovědí, klienti této diskuse strašně rychle zapomínají na ostatní, starší témata, což vede k tomu, že se každé téma po dvou dnech zasekne a nikdo si ho už neprohlíží, nepřispívá, a proto se často nelze dočkat odpovědi na otázku, neb reakce na příspěvek.
Polaroid
Profil
P.S: Koukam, že Yuhů má spoustu času nahrazovat v příspěvcích sprostá slova!
Honza Hučín
Profil
To nebyl Yuhů, Polaroide.

V tuto chvíli je v seznamu posledních diskusí 10 ze 40 ze sekce Názor na stránku. To se mi nezdá moc. Máš pravdu, že potom ostatní sekce rychleji vypadávají. Ale rychlejší vypadávání se týká i diskusí z Názorů, takže nejsou zvýhodněny. Navíc má každý možnost oživit téma novým příspěvkem.
ax123
Profil
Na druhou stranu, pokud má někdo zájem a schopnosti, zajde si i do své(ých) sekcí a projde, co je nového. Naopak si myslím, že názory na stránku jsou příjemným oživením, když má někdo čas. A tím, že tu je, je schopen aktivněji reagovat i na nové problémy.
Polaroid
Profil
Ano, normální člověk, pokud má zájem, tak se podívá do nějaké konkrétní sekce, ale v praxi, protože sem chodí samí nenormální lidé, to tak nikdo nedělá! Proto je diskuse tak zaseklá!
Polaroid
Profil
Tak to vidíte názorně!

Když jsem napsal 3.2 předchozí příspěvek, tak jsem očekával nějakou reakci (myslím si, že jsem neměl úplně nesmyslný názor, na který by se nedalo reagovat) a jak sami vidíte, 5 dní sem nikdo nic nenapsal.

A já se ptám: je toto normální?????
DoubleThink
Profil *
To, že nikdo nic nenapsal neznamená, že to nikdo nečetl...

Shrnul bych to ve třech bodech:

1) sekce "nazor na stránku" je potřebná - skoro nezbytná. Lidé chtějí podrobovat své díla kritice a bez této sekce by zaplňovali ostatní skupiny.

2) nezobrazování témat této skupiny na hlavní stránce je příliš tvrdá diskriminace

3) neexistuje žádný (jednoduchý) způsob, jak znevýhodňovat tyto témata na hlavní straně - vše je řazeno chronologicky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0