« 1 2
Autor Zpráva
Martin
Profil
Tak na neoficiální IRC kanál JPW chodím snad jen už já :)
jozob
Profil
Martin
Ešte HiFi. ;-)
thingwath
Profil
Jozob nemusí, má tam napovídáno dva roky dopředu :-)
jozob
Profil
thingwath
Myslím, že viac. ;-)
flz
Profil
len co pridem domov tak a pripojim ;)
flz
Profil
zabudol som zapnut notifikaciu, sorry
*Čvachta*
Profil *
Taky se tam brzy objevím.. holt mám zakázané pc, už pár týdnů :-(
llook
Profil
Tak na neoficiální IRC kanál JPW chodím snad jen už já :)
Já se občas připojim k ausirc, v seznamu místností zjistím že jsou tam dva lidi (s monpperem a hifi se moc srandy neužije) a zase se odpojím. Nějak ten kanál skomírá:(

Jozob nemusí, má tam napovídáno dva roky dopředu
:-D
*Čvachta*
Profil *
Jo, holt nevim. Lidi sou blbý. Miliony jich chodí na nějakej webovej chat, ale na irc nikdo ani nepáchne...
jozob
Profil
Len tak ma napadlo. Nemá niekto webového IRC klienta? Čo takto ho dať napríklad na adresu irc.jakpsatweb.cz a viac to propagovať? Problém možno spočíva aj v tom, že ľudia nebudú inštalovať IRC klienta len kvôli jednej návšteve. Takto by si to odskúšali a keby sa im to zapáčilo, možno by si nainštalovali aj IRC klienta.
thingwath
Profil
Javovych appletu na to je milion, neni problem jeden nahrat a nastavit aby se pri spusteni pripojil na dany irc kanal. Otazka je k cemu to a jestli to ma smysl :-)
thingwath
Profil
Na jedno kliknuti: http://palisada.net/jpw/ Neni to teda nic moc.
Mistr
Profil
Co mám špatně nastavené, že se nemůžu k IRC kanálu Jak psát web přihlásit?

djlj
Profil
Mistr
Tady se připojuješ jen k serveru. Pro připojení k libovolnému kanálu použij /join, tedy /join #jpw.
Mistr
Profil
A jinak je to teda v pořádku, jo? Není potřeba tam nastavovat nějaké irc://us.ausirc.net/ apod.

Já jsem právě v tomhletom úplná lama, jak se říká.
thingwath
Profil
Nevím vůbec jaký je to program, ale možná bych si tipnul, že v názvu serveru se má zadat jenom nějaký pro tebe smysluplný identifikátor a samotné jméno (adresa) má být až v adrese nebo názvu (a nenapadá mě jediný důvod proč by za ním mělo být lomítko).
Mistr
Profil
thingwath
Nevím vůbec jaký je to program
Miranda
djlj
Profil
Mistr
A pořád ti to nejde? Zkusil bych tedy ještě oddělat na konci to lomítko.
djlj
Profil
Právě jsem to zkoušel (v Mirandě) a normálně se tam dostanu.
Mistr
Profil
djlj
I to jsem zkoušel. Pošli mi schválně, prosím, jak to máš nastavené Ty.
djlj
Profil
http://vsevjednom.cz/irc1.png
Mistr
Profil
djlj
Děkuji.
Mistr
Profil
Je tam ten kanál pořád? Já, pokud jsem se správně připojil, tam nacházím jen kanál #jw.
jozob
Profil
Mistr
"Je tam ten kanál pořád?"
Už je mŕtvy. Ale keď sa pripojíš na #jpw, si operátor. A môžeš čakať, či niekto nepríde :o)
Mistr
Profil
jozob
Že jo, na mě to také dělalo ten dojem. Já jen, že jsem kdesi četl, že je název toho kanálu někde zaregistrován, tak jsem, co by zelenáč v tomto směru, laicky předpokládal, že ten kanál tam bude pořád.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0