Autor Zpráva
Miloš
Profil
Premisa 1) Mám emajl u Seznamu a tlf číslo u Vodafounů
Premisa 2) Na Seznamu mám přeposílání emajlů na telefoun (prvních x znaků do až 2 SSM)
Sylogismus ?) Jak je možné, že mi Seznam nepřeposílá oznámení příspěvků z této diskuse na mobil, přestože ináč mi tam chodí švecko?

Poznámka 1) Je to proto, že u Seznamů dělá Yuhů a ví, že by to kvantum emajlů lidi rozčilovalo?
Poznámka 2) Je to tím, že je v subjektu diskuse-no-reply@jakpsatweb.cz ?
Poznámka 3) Nestěžuji si; ten mechanismus mi plně vyhovuje. Toliko mě zajímá, jak je to vlastně možné, jak je to vyřešeno a tak podobně.
Mistr
Profil
Spíš jestli to není proto, že Ti chodilo moc mailů ze stejní adresy, tak to v centrále Vodafone zatrhli, aby nezatěžovali jejich síť.
Honza Hučín
Profil
A co se zeptat u Vodafone?
Yuhů
Profil
já nevím, čím to je. Je to zajímavé.
Michalek
Profil
Nechci do toho mluvit, ale gmail - vodafone to samý.
Hugo
Profil
Michalek

Toto bude souviset spíš s Vodafonem než s emailem.
Mistr
Profil
Hugo
Souhlasím. Tento případ se nvyskytuje jen u této diskuze. Zřejmě jakmile je příliš mnoho e-mailů posílaných ze stejné adresy, tak to Vodafonové stopnou. Jednak jim to zatěžuje síť a jednak, co kdyby to byl náhodou nějaký spam, aby to neobtěžovalo Vodafonovy uživatele.
Miloš
Profil
Zajímavé řešení mají na www.pc-help.cz – se zaslaným infem stopnou zasílání dalších zpráv do té doby, dokud, člověk daný příspěvek nenavštíví.
Michalek
Profil
Hugo
Já neříkám, že je to chyba diskuze :-) Vlastně mi to ani nevadí.

Mistr
To určitě nebude v nadměrném posílání z jedná adresy, z diskuze mi přišlo 8 mailů a ani jeden se nepřeposlal; z mého webu mi přišlo za noc 200 komentářových spamů a 400 sms na mobil.
Mistr
Profil
Miloš
To mají třeba i na Mirandě: www.miranda.cz/forum
Mistr
Profil
Michalek
Fakt, jo?

Je možné, že si třeba zjistili, že z této IP adresy toho k Vodafonemu chodí hodně, a proto to stopli. Jako tenkrát běžel projekt www.mrx.cz - ten byl také potom zrušen, že příliš zatěžoval (tehdy ještě Oskarovu) síť.
Michalek
Profil
Mistr
Tak jsem na to přišel :-D Mám nastavený filtr na přeposílání a zakázaný slovo forum, v podpisu mailu z fora je "forum" takze mi to neprojde filtrem. Omlouvam se za mystifikaci.
Mistr
Profil
Michalek
Tak jsem na to přišel
Takže gratulace.
Mistr
Profil
Michalek
:-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0