« 1 2 »
Autor Zpráva
kelvin
Profil
Nikde ho tu nevidím. Myslím, že dost lidí cestuje odsud na jakpsáweb a takhle by to nemuseli vypisovat do adresového řádku. Možná je to blbost co píšu. My jsme ho ale na jedněch stránkách neměli a myslím, že dost lidí, co se tam dostali přes vyhledávač, dost tápalo.
Zeli
Profil
Jo je tu - vlevo uplne nahore, takova ikonka - osobne bych se ale take primlouval o zviditelneni (a umisteni na vsechny stranky diskuze - ted je asi jen na uvodni strance diskuze). Na prvni pohled ho tezko nekdo najde.
Celebi
Profil
Zeli: Kde je ten odkaz? Asi špatně vidím ,ale já ho prostě nenašel.
Leo
Profil
At se divam jak se divam tak ikonka vlevo nahore odkazuje ne na www.jakpsatweb.cz, ale na diskuse.jakpsatweb.cz, Leo
bojars
Profil
Hore vľavo v zozname diskusií (hlavná stránka "Diskuze jak psát web") také malé žlté klávesničky....
(naozaj dosť nevýrazné...)
lukysy
Profil
Ta mrňavá v rohu nad diskuzí. Tahle:
lukysy
Profil
bojars O šest sekund později... :o)
kelvin
Profil
Máte pravdu je tam. Ale té bych si prostě nikdy nevšiml.
bojars
Profil
2lukysy: aj tak si bol lepší... máš to aj s ilustráciou.
:-\
Leo
Profil
Dovedne skryta :-) Leo
Celebi
Profil
Ať dělám co dělám, já ji prostě nevidím.
Tak už ji vidím. Vážně nenápadná.
kelvin
Profil
http://www.kelvinet.cz/obrazky/odkaz-diskuze-jpw.gif - je šikovně schovaná. Takovéhle věci mi oko přirozeně filtruje, takže dokud mi neukázali ikonku, tak bych ji taky nenašel.
lukysy
Profil
Öno tady už o tom diskuze byla... Je to celkem nevýhoda...
Yuhů
Profil
pro mě za mě, já se tomu nebráním.

A kam konkrétně byste ten odkaz dali?
kelvin
Profil
Ty jo v půl třetí ;).

Mě šlo spíš o to jestli není něco od základu špatně pokud z diskuze prakticky nevede odkaz na nadřazený web.
Dal bych to pod tlačítko "hledat" a nějak výrazně. Prostě několikrát jsem už odtud odkazoval na jakspatweb.cz a lidi co proste uměj jen klikat se na to vážně nemohli dostat. Jo a aby to bylo na každé stránce diskuze, ne jen na hlavní.

Ale vím, že tyhle systémy jsou občas těžko změnitelný :(
Oswald
Profil *
Já bych ho dal jako text nad logo diskuse. Ow
lukysy
Profil
Yuhů Myslím, že pod to hledání by byl odkaz dostačující...
llook
Profil
A kam konkrétně byste ten odkaz dali?
Určitě někam do záhlaví stránky. A na stránku s výsledky hledání bych přidal ještě tlačítko vyhledat v JPW. Nebo spíš odkaz, to by bylo jednodušší: <a href="http://search...q=<?php echo htmlspecialchars($_REQUEST['searchFor']); ?>">Vyhledat "<?php echo htmlspecialchars($_REQUEST['searchFor']); ?>" na JPW</a>
Yuhů
Profil
kolem vyhledávacího formuláře by to bylo matoucí.

Asi to dáme nad logo s textem

Jak psát web > Diskuse

v kódu:

<a href="http://www.jakpsatweb.cz/">Jak psát web</a> &gt; Diskuse

a nebo možná pod logo. Poraďte.
Pitness
Profil
A kam konkrétně byste ten odkaz dali?

Yuhů Pár krát sa mi stalo, že som klikol na Jak psát web v logu tejto stránky, omylom som si myslel, že sa dostanem práve tam.
Teda ak by sa dalo, ja by som to privítal tak,
aby ak v logu kliknem na diskuse, dostanem sa na hl. str. diskusie
a ak v logu kliknem na Jak psát web, dostanem sa na hl. str. webu.

Prípadne by som na začiatok toho horného menu vložil odkaz na hlavnú stránku (ale nie hl. str. diskusie, ale webu).
Leo
Profil
Na prvni misto v navigaci - vlevo od odkazu Hlavni strana? Leo
Martin Kuželka
Profil
Já bych ten odkaz nedával na první místo vedle odkazu Hlavní stránka, ale až úplně doprava na ten stejný řádek.
Leo
Profil
A nebo vlevo od Diskuse > O teto diskusi > Je diskuse... Melo by to hierarchickou logiku...

Jakpsatweb > Diskuse > ...

Leo
Yuhů
Profil
> Jakpsatweb > Diskuse > ...

hmmm, to má vtip. Problém je ten, že bychom tak utlačovali Doublethinka, který má flash.jakpsatweb.cz a fireworks.jakpsatweb.cz

Já už to nějak vymyslím, díky za nápady.
Martin Kuželka
Profil
A další problém bych viděl v tom, že by na to lidi klikali hodně často omylem, když by chtěli jen na hlavní stránku diskuze.
kelvin
Profil
Takhle je vlastně ta diskuze úplně oddělena od stránek jakpsatweb.cz. Schválně Yuhů až to vymyslíš, tak schválně kolik přes to tlačítko bude chodit na jakpsatweb lidí. Znám pár lidí, kteří prostě nepoznají z adresy diskuse.jakpsatweb.cz jestli hlavní stránka webu je na diskuze.cz nebo na jakpsatweb.cz. A oni to ani nemusí vědět.
Yuhů
Profil
> Takhle je vlastně ta diskuze úplně oddělena od stránek jakpsatweb.cz.

ale to byl záměr. Sice mě těší různé ohlasy, ale já nemám nejmenší iluze. Vím o tom, že obsah Jak psát web je zanedbaný, neudržovaný a začíná být zastaralý. A bude hůř. Chtělo by to více příkladů, více ilustračních obrázků, více návodů. Vylepšit navigaci, dát to trochu do pořádku. Jenomže se mi do toho moc nechce.

Při vědomí této reality pak nechápu, proč bych se měl na takové stránky snažit lifrovat lidi.
kelvin
Profil
Yuhů - No, tak to se přiznám, že ti nerozumím. Na blueboardských návštěvních knihách už jsem potkal pár banerů s kocourem, který zve na jakpsátweb. Na samotné stránce jakpsátweb je prosba o odkaz.
A najednu píšeš, že ztížení přístupu na stránku z diskuze je záměr.
Honza Hučín
Profil
Yuhů
Myslím, že situace kolem kvality JPW se výrazně změnila k lepšímu. Přimlouval bych se za opětovné zvážení, zda ten odkaz nedat výrazněji.
číňan
Profil
Tady by to nemuselo bejt špatný
http://www.k700i-se.ic.cz/moje_slozka/jpw.gif
Poznámka moderátora - přímé zobrazení obrázku je matoucí, proto bylo změněno na odkaz.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0