« 1 2 »
Autor Zpráva
zimmi
Profil
Zdravím diskutující, moderátory a admina,
zatímco nedávno nám tu někdo nabízel tuším toyotu, dnes se nějaký hlupák hodinu rýpal v nose, až ho napadlo, že by si mohl udělat reklamu. A to reklamu na jednu stranu této diskuse.

Tímto bych chtěl apelovat na moderátory a admina, aby:
1) buď zavedli kvalitní antispamovou ochranu
2) přijali více moderátorů, kteří by se starali o čistotu jednotl. kategorií
3) vymysleli nějaké jiné, neotřelé řešení
4) možná by nebylo špatné nechat diskuzi jen pro registrované uživatele. Sice by se každý musel zaregistrovat, ale spam by potom nebyl žádný, případně by se banovali nicky... (made by djlj, ať to máme pohromadě).


Chápu, že jste pracující lidé, nemáte na tuto diskusi 24 hodin času, a velice si vaší práce cením.
Bohužel, poslední dobou je situace zde poměrně nepříjemná.

Přeji mnoho úspěchů a málo spamu.
djlj
Profil
Přidávám se, je to fakt humus. Možná by nebylo špatný nechat diskuzi jen pro registrovaný. Sice by se každý musel zaregistrovat, ale spam by potom nebyl žádný, případně by se banovali nicky...
Mistr
Profil
Nechci se vnucovat, ale cos mi to, Yuhů, nabízel?
Acci
Profil
Spam z IP adresy 62.177.102.136 smazán.
BTW: Jsem totálně nas*aný.
Michal Škrabálek
Profil
Také jsem pro možnost diskuze pouze registrovaných uživatelů.
WanTo
Profil
Možná by nebylo špatný nechat diskuzi jen pro registrovaný.
Také jsem pro možnost diskuze pouze registrovaných uživatelů.
Podporuje to miniBB?
Hugo
Profil
Ja bych spis preferoval vic moderatoru, protoze pokud povolite jen registrovane uzivatele, tak to hodne lidi odradi.
Gekon
Profil
Ne, že bych se chtěl vtírat, ale všichni malí kluci chtěli být buďto hasiči, nebo policisté, kosmonauti, politici, Brucové Willisové apod., jenom já chtěl být odjakživa moderátorem na JPW diskusi :))
Acci
Profil
Gekon
A někomu se tento sen vyplnil ;)
Gekon
Profil
Acci
Nj, někdo má, a někdo nemá:((
Martin Kuželka
Profil
Není to nic, co by se mělo člověku závidět. Poslední dobou je to spíš noční můra než sen...
Gekon
Profil
Martin Kuželka
To jo, máte spoustu práce s odstraňováním spamu, co??? Skoro ho ani nestačím zaregistrovat, a je fuč:))) Ne, promiň, neber to osobně:))
Docela by mě zajímalo, co všechno práce moderátora obnáší...
WanTo
Profil
Gekon
Dneska tady bylo kolem 30 téměř stejných příspěvků, samý spam. Nevím, jestli jsi to viděl, ale byla to teda síla...
thingwath
Profil
Já to teda registruju a je to děs.
Gekon
Profil
WanTo
Jo, první část mého příspěvku jsem myslel ironicky, na JPW diskusi jsem celý den...
VitaZ
Profil
Podporuje to miniBB?
Ano podporuje, a to dokonce ved vou verzích. Jedna možnost je klasická registrace,kdy si sami zvolíte nick a heslo a druhá možnost je přes mail - při registraci zadáváte nick + mail na který Vám příjde vygenerované heslo.
Pokud si nějaké takovéhle fórum vybere spamovací robot nebo nepříčetný úchyla stejně Vám nic jiného než povinná registrace nezbyde (vlastní zkušenost :-))
Bohužel pak může dojít k jistému snížení nárustu nových témat, nebo může dojít k tomu, že okolo diskuse se vytvoří jakoby uzavřená komunita a některá témata pak mohou skouznout spíše k jakémusi chatu (také vlastní zkušenosti).
Anonymní
Profil *
Jsem proti zrušení "anonymních" příspěvků. Sám je používám, protože kdybych se měl všude registrovat, tak se na to radši ... Registrace má svoje + i -. Na podobná fóra chodím z důvodu, že se něco nového dozvím a při té příležitosti i rád poradím ( pokud to vím ). Spíše, než zrušení "anonymních" příspěvků bych spíše doporučil "zamezení" spamu ( např. kontrolním obrázkem s textem, ... )
Timy
Profil
Anonymní
"Spíše, než zrušení "anonymních" příspěvků bych spíše doporučil "zamezení" spamu ( např. kontrolním obrázkem s textem, ... )"
Ale jen anonymním :-). Také jsem proti zavedení povinné registrace, sám to nemám rád, když se zrovna nachomýtnu k jiné diskusi a jsem nucen jsem tam registrovat. Jestli je to možné, bylo by asi nejideálnější řešení aby neregistrovaní uživatelé museli opsat nějaký ten kód či tak něco a registrovaným zůstalo pohodlí.

Ale taky jestli někdo má vůbec čas to udělat...
Hanz
Profil
A co takhle použít u neregistrovaných uživatelů kontrolu pomocí captcha?? Sice by to musel někdo připrogramovat, ale myslím, že by to pomohlo.
Leo
Profil
Zrusit anonymni prispevky, a u registrace nechat urcitou ochrannou dobu (nebo pocet prispevku) v niz se prispevky musi nejdriv schvalit moderatorem. Leo
Anonymní
Profil *
neregistrovaní uživatelé museli opsat nějaký ten kód či tak něco a registrovaným zůstalo pohodlí.
Plně souhlasím.
LEO : to je krok k "znekvalitnění" této diskuse.
IMHO nejdriv schvalit moderatorem je nereálné a zavádějící.
Leo
Profil
Jsou to jen me nazory pane Anonymni, nejsem moderatorem, ani majitelem stranek, je to na nich. Kazdopadne, pokud se tady spam a prispevky mimo tema rozrostou, tak je to rozhodne krok k znekvalitneni diskuze. Leo
VitaZ
Profil
A co takhle použít u neregistrovaných uživatelů kontrolu pomocí captcha??
No nevím, zdrojáky k miniBB přehledností zrovna neoplývají a cokoli k nim doprogramovat není práce na 10 minut. A myslím, že Yuhů by se do toho z časových důvodů ani nepouštěl. V úvahu tak zřejmě připadá jen nějaké standardní řešení dostupné k miniBB.
Gekon
Profil
já bych to udělal takto : registrace - mailcheck, pak bez omezení. anonymní - kontrolní obrázek
Leo
Profil
Kontrolni obrazek odfiltruje roboty, ne blbce :-) Leo
Anonymní
Profil *
Kontrolni obrazek odfiltruje roboty, ne blbce :-) Leo
Ale o tom je název tohoto tématu :-))
Nééé, souhlasím s tebou Leo.
DoubleThink
Profil *
Shrnul bych to do 5 faktů:

1) nespamují lidé, ale roboti.
2) banovat jejich IP adresy je víc než zbytečné.
3) moderátor není uklízečka - rozšiřování řad moderátorů jenom pro tento účel nepadá v úvahu.
4) zakázat anonymní/nepřihlášené příspěvky nepadá v úvahu.
5) připravuje se přechod na novou verzi diskuse, kde bude tento problém řešen a vyřešen.
zimmi
Profil
DoubleThink: To, že se chystá přechod na novou verzi slýchám už dlouho...
PP
Profil *
Gekon
registrace - mailcheck, pak bez omezení. anonymní - kontrolní obrázek

Najrozumnejsie riesenie
Hugo
Profil
PP

Nejrozumnejsi to mozna je, ale je otazka, kolik to da prace.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0