Autor Zpráva
Fred
Profil
Nevím zatím proč, ale určité zápisy v diskusi zaručeně sestřelují Firebird 0.7 co používám. Konkrétně tyhle thready (čekal jsem až jich bude víc)

http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=1&topic=23 92 tady jsem nevěděl čím to je


http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=3&topic=25 68 tady jsem to částečně zjistil porovnáním threadů. Objevilo se to po Bojarsově zápisu toho pre co je širší než moje obrazovka (1024). Nevím přesně kde je problém, ale pomáhá jen ctrl alt del a vypnout prohlížeč. ??

Čím to může být?
Acci
Profil
Mě dnes diskuse odstřelovala IE 5.0.
bojars
Profil
Fred:Som tu s Firefoxom 1.0 aj s IE 5.5. , a fungujú....
IMHO: Firebird je mailový klient???
Martin Kuželka
Profil
Ne, Firebird není e-mailový klient, ale dřívější jméno pro Firefox.
Fred
Profil
Hmm, tak postupnou eliminací to dělá v mém případě konkrétně tohle v css
code, pre {overflow:auto}
Když to v edit css odmažu je po problému, bohužel tahle kolize smázne i historii. Nešlo by to overflow udělat jinak? Na bugzille sem nic nenašel, jenže se už Firebirdem asi nezabývají, bohužel Firefox 1 v češtině stále nebere všechny extensions co používám :-(
bojars
Profil
Martin Kuželka Oups, sorry: ja som si to zmixoval

Firefox + Thundebird

:-\
Martin Kuželka
Profil
Ale nějaká pozdější verze, s kterou budou ty extensions fungovat, určitě existuje...
Fred
Profil
bojars Firefox se dřív jmenoval Firebird a ještě dříve Phoenix
Fred
Profil
Martin Kuželka 0.7 byla poslední, pak jsem čekal a zkoušel a české verze se bortily, anglické jsou v pohodě. Něco o tom bylo na czille pod stažením verzí. Teprve od FF 1 preview release vše funguje , jenže ty extensions zas už nejsou pro tuto verzi. Ach jo nostalgie, asi přejdu na tu pandu 1, stejně sem asi nikdo jiný s ohnivým ptákem neleze.
Martin Kuželka
Profil
OT: ohnivý pták je OUT, panda červená je IN :)
Fred
Profil
Martin Kuželka Tak jsem konečně přešel, ach jo ty návyky ;-)
Martin Kuželka
Profil
Vítej mezi IN lidma...
Fred
Profil
Martin Kuželka Asi zase přejdu zpátky, dva dny tvrdého testování a 0.7 je bohužel pro moje potřeby lepší .
Rozšíření Javascript console status - pro 1.0 není, ladění scriptů a okamžitý náhled chyb
Rozšíření Edit CSS pro 1.0 - nedokáže loadnout jiný styl online, v 0.7 vyprázdním css, a v procházení napíšu url jiného stylu a můžu testovat (hlavně tisk a alternativní)
Rozšíření Things they left out - to jsou rozšířená nastavení, nenašel jsem
Jednooknový režim - nejsem schopen nalézt nikde v nastavení, jak docílit aby se mi okna s target blank otevírala v novém tabu, jako u 0.7
Ikony - nejsem schopen dostat vlastní ikony k oblíbeným položkám v Bookmarks toolbar folder, tak jako v 0.7
Za dva dny používání mi něco smazalo celé prference Adblocku, to se mi za rok s 0.7 nestalo.
Ještě, že jsem tu 0.7 nesmazal a mám si to odkud přetáhnout.

No nevím, nevím jsem poněkud rozčarován :-(
Honza Hučín
Profil
Já z práce čtu diskusi právě ve FB 0.7 a zatím jsem žádné problémy neměl.
Fred
Profil
Honza Hučín Hm, tak to bude nějaký jiný problém, dík za info. Problémy mám občas s javascriptem, který se mlátí s něčím v Tab browser extension. Ty odkazy nahoře mi zatuhnou díky css, tak to by mě tedy fakt zajímalo čím to je. Konkrétně overflow:auto u pre
Honza Hučín
Profil
Ono taky můžeš mít prohlížeč nějak nakopnutý, mně třeba šikulové z IT cosi přeinstalovali a přestaly chodit extensions.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0