« 1 2 »
Autor Zpráva
Yuhů
Profil
Minulý sraz byl na Cibulce
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=18&topic=2 4929

Další sraz bych dal tamtéž (hospoda na Cibulce, Praha Košíře (autobus 123 z Anděla))
pondělí dvanáctého června
18:30
budu tam, budu mít asi hoďku čas
Martin
Profil
Yuhů
Nedá mi to, abych se nezeptal, ale proč nevybereš nějaký termín, kdy budeš mít víc času?
avaranger
Profil
Hodka je pro Yuhuuua maximum.... to nema ani v noci na spani ;)
Gekon
Profil
Že bych se tam na chvilku objevil?
*Čvachta*
Profil *
Tak, rozhodl jsem se, že napíšu přesnou cestu pro lamery na Prahu, jako jsem třeba já.

Hlavní nádraží -> céčkem na Florenc -> přestup na béčko -> Anděl -> Bus 123 -> zastávka Na Sklonku -> padesát metrů zpátky po silnici (červená šipka) - (zelená šipka značí směr kterým pokračuje bus), po které jste přijeli a jste tam. Je to vedle tenisových kurtů.

Pozor! Kousek dál je hospoda s téměř identickým názvem i otvírací dobou. Tak se nespleťte! (jako já)



Přesná adresa: http://katalog.seznam.cz/33/17/40.html

Doufám, že se vás tam příště objeví víc!
thingwath
Profil
Ach, vyskytovat ve městě v němž bych někam musel jezdit autobusem, to by byla síla :-) Sakra, oprava, spíš to bude síla :-/
*Čvachta*
Profil *
thingwath

Jako ta cesta? Já jsem ji nikdy předtím nejel, pražskej PID v malíčku taky nemám, ale tohle bylo fakt v pohodě.
thingwath
Profil
Myslím jako vůbec, že bych ve městě kde se nedá běžně dojít z konce na konec pěšky a musí se jezdit autobusem, že bych dýl jak přes víkend bejt nechtěl :-)
*Čvachta*
Profil *
thingwath

Tak to já bych to přežil.. je to celkem sranda patřit do takovýho velkýho kolosu... co ty, oběvíš se?
thingwath
Profil
No, s 22. květnem jste se mi trefili na maturitu, 12. červen se naopak kreje s přijímačkama, které se konají dokonce na správném místě (totiž v Praze :-)), ale ráno, tak nevím jestli mi to bude stát za to tam do večera vydržet (a kdovíjak domů).
filip186
Profil
vy všichni se máte. Já bydlím v malém městě Žamberk 150 km od Prahy :-D :-D lol loL lOL LOL
jozob
Profil
Vy všichni se máte. Ja bydlím v malém městě Prievidza 0,5 megametru od Prahy.
thingwath
Profil
SI rulezz :-)
filip186
Profil
jozob
A to ti asi není 14
jozob
Profil
filip186
Tri roky navyše nič neriešia.

A aby som bol k téme. Dúfam, že sa bude konať niečo cez prázdniny. Najlepšie by bola nejaká webdesignérska kempovačka aspoň na dva dni... s gitarou pri ohníku. :o)
Hugo
Profil
Ja zas bydlím v malém městě asi 1 000 km od Prahy. Sorry za OT, ale nedalo mi to.
jozob
Profil
Poďme založiť flame o tom, kto býva dalej od Prahy. :o)

PS: ospravedlňujem sa za OT.
Mistr
Profil
Yuhů
pondělí dvanáctého června
18:30

Kurňa, nemůžeš vybrat nějaké lepší datum? Tenhle den mám zas odbornou praxi v Srbsku na Berounce... :-( Těžko to budu stíhat, i když bych moc rád přišel...
filip186
Profil
že jsem tady vůbec něco psal. :->
Anonymní
Profil *
Já bydlím ve Žďáře nad Sázavou - taky docela daleko - a ještě k tomu mi je 14 :). V praze se ale někdy objevím, ale maximálně na hlaváku. Pochybuju, že by mi mamka dovolila jet na druhej konec prahy v pondělí večer když druhej den je škola :)
Hanz
Profil
Když už jste to začali, tak teda jo. Já bydlím cca 40 000km od Prahy směrem na západ :o)
mata
Profil
2 čtrnáctiletý Anonymní:
myslím, že nebezpečnější je objevit se na Hlaváku než jet na druhý konec Prahy ;-)

Navrhoval bych do hospody na Cibulce umístit webovou kameru, abychom z toho měli něco i my mimopražští nebo alespoň učinit záznam v mp3 a dát jej sem k dispozici ;-)
filip186
Profil
mata
To je docela supr nápad. Ale do toho by se asi nikomu nechtělo. Nebo udělat live vysílání na nějakém rádiu. Třeba E2. LOL
Anonymní
Profil *
pondělí dvanáctého června
18:30


Hmm, zrovna když hrajeme po 16ti letech na mistroství světa ve fotbale?
Polaroid
Profil
Anonymní
Dávat fotbalu přednost před akademickým srazem webdesignerů? Mno teda teda... styď se!

mata
Bohužel myslím si, že by to srazu příliš neprospělo, imho je účelem také vyhnat programátory co celé dny a měsíce jenom sedí doma na zadku někam na vzduch (byť ten Pražský není zrovna nic moc extra, ale lepší se to). Nehledě na to, že jsem získal ten dojem, že na srazu byli všichni natolik inteligentní, že by sotva souhlasili s nějakým jiným záznamem než fotografickým a i ten bude imho těžké prosadit.

thingwath
Jojo, co já bych za to dal, kdybych mohl po Praze jezdit jinak než pomocí MHD. Ale třeba cesta do školy by pro mně na kole znamenala hodinu jízdy na kole mezi auty po dlažebních kostkách a kolejích od tramvaje. Nebo třeba kdybych se mohl v zimě pohybovat po Praze na běžkách, mlask, to by bylo něco :)

Jinak určitě uvítám (a myslím, že i ostatní účastníci srazu), když vás dorazí víc.

Co se týče toho, jak se tam dostat, tak já jsem volil cestu tramvají na stanici Kotlářka z I.P.Pavlova - imho je o mnoho rychlejší, než z Anděla autobusem (především pro ty, co bydlí někde na Céčku) - ale musíte potom počítat s tím, že absolvujete nemalý výšlap po schodech nahoru k restauraci Na Cibulce. (tímto bych chtěl navrhnout, že by mapy.cz mohly zobrazovat vrstevnice)
llook
Profil
Momentálně to vypadá, že se opět nedostavím :-( . Pokud se nic nezmění, mohl bych se tam dostat tak kolem půl dvanácté večer, ale to stejně nemá cenu (lidi z periferií a vesnic už budou pryč aby chytli poslední metro, poslední zůstavší už budou nadranc...), snad se objevím tak na desátém srazu :-) .

Hanz To máš dobrý, budeš to mít jenom se dvěma přestupy - v Ruzyni na autobus do Motola a v Motole na tramvaj na Kotlářku. ;-)

Polaroid Mimopražští to můžou vzít taky tramvají - z Hlavního nádraží jezdí devítka. Jede přes Anděl, takže pokud se nechce do schodů, můžou tam přestoupit na bus.

thingwath Dá se dojít z jednoho konce na druhý, čistě hypoteticky... Taky se dá dojít z Prahy do Prčic a jsou magoři, kteří to každoročně podstupují. Brr. Já bych zas asi nedokázal žít ve městě, kde od prvního baráku doplivnu na poslední.
A autobusem se jezdit nemusí, můžeš si vzít tágo. I když z jednoho konce na druhý, to by bylo pěkně mastný.
Yuhů
Profil
je mi líto, že jsem vybral tak ******* termín (fotbal) i ******* místo, ale to víte, jindy bychom zase hráli kuželky nebo tenis. Třeba v té hospodě budeme moci zjišťovat stav a zapíjet to s ostatními.

Jinak hoďka je pro mě opravdu maximum, je mi líto.
FantomX1
Profil
Tak na podobne stretnutie zasadne nechodim, ak sa to netyka mojej vysoko zaujmovej skupiny, tiez by som tam strasne rad siel, ale byvam 640 Km od Prahy v Lucenci.:( Mozno niekedy inokedy, taktiez v tieto dni mam matury a nasledne prijimacky.
Charlie
Profil
Konečně sraz, který (doufám) nepropásnu :)

Rád přijdu, na shledanou na Cibulce!
habendorf
Profil
llook: Já bych zas asi nedokázal žít ve městě, kde od prvního baráku doplivnu na poslední.

Možná jo, možná ne. Já jsem v Praze žil 13 let, teď žiju v obci se 191 (vlastně 192 :o) obyvateli a jsem maximálně spokojenej chlap.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0