Autor Zpráva
japlavaren
Profil
čo tak JPW na papiery?? myslím ako knižka. zlé by to určite nebolo
Gekon
Profil
Tak to navrhni Yuhůovi, ten na to má veškerá práva. Osobně bych to taky uvítal, aspoň bych už nemusel před spaním číst stará čísla Maximu.
Anonymní
Profil *
To já radši ta stará čísla Maximu. Píšu z úřadu práce, je to tu vtipný. Jsem tady s kámoškou :D
djlj
Profil
aspoň bych už nemusel před spaním číst stará čísla Maximu
Tak si kupuj třeba Svět počítačů ;).
Timy
Profil
Pokud vím, tak se Yuhů do psaní knih zrovna nehrne, kdes kdys to psal.
Richi
Profil
Hm, si stáhni celé JPW a vytiskni si to ne? :-)
http://www.jakpsatweb.cz/download.html
japlavaren
Profil
no, to potom míňa farbu. a stratím to. zaká malá knižka by sekla
Richi
Profil
no, to potom míňa farbu. a stratím to
co mína farbu? jako toner? :-))) to je vtip ne? tak dáš kilo za toner to je jako bys koupil knížku ne? proč by jsi to ztrácel??? :-)
japlavaren
Profil
knižka je knižka. a lepšie horý ;)
Janus
Profil
Do programovacích jazyků se pořád dávaj nový inovace a všechno... to by se tak knížka musela věčně aktualizovat a za to se mi nechce platit... radši si zajdu na web ;-)
Bubák
Profil *
Janus Nejnovější standardy jsou v případě (X)HTML staré šest let, v případě CSS osm let.
Anonymní
Profil *
Je snad samozrejme, jak to Janus myslel. Nebo si myslis, ze na jakpsatweb.cz za sest, resp. osm let nic nepribylo?
Janus
Profil
přesně tak, já si stahuju JPW off-line a za půl roku co jsem to neaktualizoval přibylo strašný množvství nových věcí, za což Yuhůa samozřejmě chválím, ale prostě si myslím, že JPW prostě není dobrý dávat do knížky, když se tam pořád dává něco novýho...
Bubák
Profil *
Do programovacích jazyků se pořád dávaj nový inovace a všechno...
Pominu, že nejde o programovací jazyky, Pokud se nepletu, tak jediné články, které jsou "inovacích", se týkají nestandardních CSS vlastností "scrollbar-cosi-color" a "-moz-cosi". Takže Yuhuů napsal to zmiňovanou spoustu článků poro JPW z jiných důvodů, než inovace (X)HTML, CSS, JS.
Bubák
Profil *
Je snad samozrejme, jak to Janus myslel.
Každámu to nemusí být jasné, jasně je napsáno že Do programovacích jazyků se pořád dávaj nový inovace a všechno...
Janus
Profil
Bubák
dobrá, omlouvám se za špatně vyjádřený text...
Ale snad chápeš jak jsem to myslel, ne? ;-)
Yuhů
Profil
inu, já nechci dopadnout jako Pixy. Dva roky píše knížku, pak zjistí, že je prokletá :-)
Bubák
Profil *
Že o prokleté knize ví i Google a zařadí to na první stránku, to jsem nečekal :o)
japlavaren
Profil
jako prokletá?? o tom jsem nepočul...
japlavaren
Profil
už som v obraze. no, podla mňa to nevadí. aspoň to je originálne
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0