« 1 2 3 »
Autor Zpráva
WanTo
Profil
Už to vidím. Je jich teda požehnaně.
Michalek
Profil
Rekl bych ze v podstate jsou pridavany porad novy. Ale jak rika na zacatku Doublethink, myslel jsem ze to tu neni. Normalne na to clovek nenarazi (az na RPG vyjimky ;-).
Timy
Profil
Michalek
jak jsem psal, vypadá to tak, že problém je vidět jen když si třídíš zprávy podle nových témat. Já třídím podle nových odpovědí a na žádný spam jsem už sakra dlouho nenarazil.
Michalek
Profil
Timy
A moc takových lidí asi není... Teď to chce počkat na vyjádření někoho z moderátorů.
DoubleThink
Profil *
Pravda - je to vidět jenom při seřazení podle nových témat.
Podle podoby příspěvku bych to viděl na nějaké zneužití slabého místa enginu diskuse (žádné jméno ani IP).

Update:

Chyba je na naší straně - Yuhůův antispam script po nevyplnění ochrany neodřízne příspěvek důsledně - hlavička zůstane
Michalek
Profil
Takže vyřešeno; aspoň je vidět, že funguje :-)
RPG
Profil
Jsem rád, že alespoň jednou nejsem za blázna :o). Teď mi to také došlo, že se to při zobrazování dle nových odpovědí nezobrazí.
Polaroid
Profil
Škoda, že už je to tedy údajně vyřešeno, teď mne napadlo, že by pomohlo vůbec nezobrazovat témata s nula odpovědmi :)
RPG
Profil
Polaroid
A jak by potom celá diskuse fungovala? Na začátku je vždycky nula :o).
Yuhů
Profil
Děkuju za hlášení o spamech, konečně jsem pochopil, kde dělám chybu.

Už by to mělo být opraveno.
jozob
Profil
Polaroid
Si srandista :o)

Yuhů
Si superhero. :o)
RPG
Profil
jozob
A co já? Ty jsi mi nevěřil... :o)
jozob
Profil
RPG
Ja som Ti veril. Ale osobne mi je to jedno. O tom som hovoril.
RPG
Profil
jozob
Jistě.
Honza Hučín
Profil
Důležitá věc, prosím zejména uživatele Opery o spolupráci. Napsal jsem o zdejším antispamu do blogu a v komentářích si Dero myslí, že některé verze Opery pak mohou mít problém s vkládáním příspěvků.

Proto prosím operisty o zaslání zkušebního příspěvku ve tvaru
"test zasílání z Opery - verze x.y", kde x.y je číslo verze. Před zasláním se ale podívejte, zda z vaší verze už náhodou test neproběhl, ať to tu nemáme zaplevelené.

Kdyby se někomu přidání příspěvku opravdu nezdařilo, prosím o informaci mailem (například mně na honza závin ifolk puntík cz). Díky!
Michalek
Profil
test zaslání z Opery 9.00, sestavení 8501
Aesir
Profil
test zasílání z Opery - verze 8.54, sestavení 7730
Anonymní
Profil *
Opera 7.02 [2668]
Anonymní
Profil *
Opera 7.50 [3778]
Anonymní
Profil *
Opera 7.50 [3778]
Anonymní
Profil *
Opera 8.01 [7642]
Dero
Profil
Anonymní jsem já. V Opeře 7.5 a 8.0 se příspěvek sice odešle, ale stránka se neobnoví a uživatel nijak nezjistí, že formulář byl odeslán na server. Teď je otázka, jestli za to může antispam nebo jiný prvek diskuse.

Každopádně jsem se spletl a data se odešlou, omlouvám se. Dohledám další informace.
thingwath
Profil
Dero
Občas se mi stává, že se stránka sice (asi) obnoví, ale můj příspěvek na ní stejně není vidět a nemyslím, že by to bylo závislé na prohlížeči.
Chamurappi
Profil
test zasílání z Opery - verze 3.0
Číslici 4 musím napsat ručně :-)
Dero
Profil
thingwath: To je dáno cachováním, stává se to ve všech prohlížečích, pomůže CTRL + F5.

Ty Opery, o kterých jsem mluvil, však zdánlivě data z formuláře ani neodešlou. Prostě klikneš na submit a nic se neděje... a tak klikneš znovu... a znovu.

Všichni

Střípky ohledně display: none - zdá se, že tento bug je platformně závislý, vyskytuje se jen v některých verzích - a to ještě nepravidelně, prostě hrůza. Doufám, že se něčeho dobereme.

http://www.thescripts.com/forum/threadnav89759-2-10.html
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=4&topic=26 704 (i Radek Hrabůvka má stejný pocit jako já)
http://list.opera.com/pipermail/opera-linux/2002-January/001804.html
Michalek
Profil
http://www.jakpsatweb.cz/css/display.html
Prohlížeče prvky skryté pomocí display: none normálně stahují, pouze Opera 7 je nestahuje.
Nicméně vzhledem k příspěvkům nade mnou to bude asi pravda i nepravda :-)
Honza Hučín
Profil
Díky za testování. Každopádně se ukazuje, že chování Oper není úplně bezproblémové a stálo by za úvahu zkusit nahradit display:none pomocí position:absolute;visibility:hidden. Což může být podnět pro administrátory (já jako "pouhý" moderátor implementovat nic nemůžu).
Su E
Profil *
test zaslání z Opery 9.00, sestavení 8502 asi momentálně poslední
Leo
Profil
"Ty Opery, o kterých jsem mluvil, však zdánlivě data z formuláře ani neodešlou. Prostě klikneš na submit a nic se neděje... a tak klikneš znovu... a znovu."

Co je to zdanlive neodeslou? Odejde to na server nebo ne? Leo
tiso
Profil
Opera 7.23 - pri nej sa mi stávalo že hoci som mal JS zapnutý, tak sa komentár neodoslal ale objavila sa hláška že pole nebolo správne vyplnené (už si to presne nepamätám), pri vypnutí JS sa zobrazilo pole ktoré som ručne vyplnil a komentár sa odoslal... Dúfam že to niečomu pomôže, i keď mám dojem že len málo ľudí bude používať sedmičkové verzie Opery, novšie verzie sú pre užívateľa pohodlnejšie, a tak väčšina prechádza na novšie verzie, hneď po vydaní...
« 1 2 3 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0