Autor Zpráva
acci
Profil *
Všimli jste si?
Už je zde registrovaných 500 uživatelů. http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=stats&top=3&days=365&lst =2
Hanz
Profil
acci
Zajímalo by mně kolik z nich je neaktivních :o(( --> myslím tím že sem jednou zašli, zaregistrovali se, dali dotaz a už se tu víckrát neobjevili a ani neobjeví.
Yuhů
Profil
> dali dotaz a už se tu víckrát neobjevili

hodně jich je, skoro myslím polovina. Ale nedíval jsem se na konkrétní čísla.
Hanz
Profil
Yuhů
Já si to myslel. Jde to tu i vidět. (některé "jména se tu opakují a jiné zazáří a zmizí)
Yuhů
Profil
> jiné jméno zazáří a zmizí

což je ale asi dobře. Záměrem této diskuse je pomáhat lidem, nikoli udělat si z nich pravidelné uživatele. Jsem vždycky nesmírně potěšen, když se dozvím, že sem někdo přišel, zadal dotaz, dostal odpověď a víckrát už sem nemusel. Nás moderátory samozřejmě těší každý spokojený uživatel, ale chce to najít určitou rovnováhu mezi provozem fóra a jeho účelností.
thingwath
Profil
Jsou místa, kde se s návštěvníky většinou neloučí 'přijďte zas'. Třeba na jednotce intenzivní péče. Ale to přece není případ tohoto fóra, ne?
TM
Profil *
Nebo jsou návštěvníci jako já. Nezaregistrujou se, koukaj a čtou moudré rady, občas se na něco zeptají, dostanou velmi uspokojivou radu, poděkují a na chvíli zase zmizí, aby se někdy zase objevili :-) Statistika je věc velice ošidná. I milionový město podle matriky může mít ve skutečnosti od 750 tisíc do 1,3 mil. obyvatel a zapadne do statistické chyby, protože se uvádí, že cca 1/3 lidí nebydlí tam, kde jsou přihlášeni :-))))
Ale v každém případě je tahle diskuse velice dobrý počin, co na webu dlouho chyběl. Díky vám všem, co se tady o to staráte.
flz
Profil
thingwath
Jsou místa, kde se s návštěvníky většinou neloučí 'přijďte zas'. Třeba na jednotce intenzivní péče...?

a marnica? :) ehm.. sry za offtopic
meca
Profil
A nebo se registrují, zeptaj se na pár věcí... a pak sou blbý, pač na nic odpovědět neuměj... což je třeba případ můj ;)
Fred
Profil
meca Vzhledem k tomu, že mám Tvůj web nejméně jeden rok v oblíbených, tak bych rád ten podivný výrok důrazně negoval
meca
Profil
Fred > dik no ;) ... ale to nic nemění na tom, že se tu cejtim jak Alenka v říši divů ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0